Cipelice, cipelice...
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Cipelice, cipelice...

    Zamislite da posle celonoćnog đuskanja možete da na aparatu kupite baletanke.

    Nemica Izabela Fent osmislila je prodajni aparat koji stoji u blizini noćnih klubova, i nudi olakšanje svim devojkama koje iz diskoteke izlaze na visokim štiklama.

    Za samo sedam evra, aparat nudi izbor raznobojnih baletanki, kao i kesu u koju možete spakovati svoje cipele sa štiklom.

    Mašine "Baletanke za poneti" već su postavljene u blizini četiri noćna kluba u Minhenu, a očekuje se da će zbog velike potražnje uskoro biti postavljene i u drugim gradovima širom Nemačke.

    (MONDO)
    Ne želim (ako je to uopšte moguće) da mi objasnite fenomen ženske opsesije cipelama, sa štiklom ili bez, ali možda je ovo lep način da otvorite priču o njima, pa možda na kraju i mi muškarci nešto shvatimo...

    Koliko često nosite cipele sa štiklom i zašto? Da biste se lepo osećale, dopale muškarcima, naterale druge devojke da vam zavide....? Koliko vam je uopšte važno da imate mnogo cipela na raspolaganju? I naposletku.. jesu li ove baletanke dobra ideja?

  2. #2

    Odgovor: Cipelice, cipelice...

    Nije da bas sve zene uzivaju u cipelama.
    Ali ja ....Uzivam.

    Znam samo da uz dobre cipela svaki komad krpice lepo stoji.
    Zaista ne znam odakle svo ushicenje cipelama.Mozda su za sve krive visoke potpetice.Zene se u visokim potpeticama osecaju, bar tada ,seksipilno,pozeljno,privlacno...mocno.Moguce je da je u tome trik.
    Nikad se nisam vodila time da mi druge zene zavide.Oslanjala sam se na to da se meni svidja kako mi stoje.A muskarci? Pa,muskarci ne primecuju detalje,neki cak ne razlikuju sandalu od cipele.
    Volim da gomilam cipele.Na stiklu,bez stikli,ravne,otvorene,polu-zatvorene,sa snalom ....

    Baletanke na automatusjajno.
    Zamisli, zaboli te noga od visoke potpetice,stanes kod automata,kupis i gotovo.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #3

    Odgovor: Cipelice, cipelice...

    Uzivala sam i ja i nosila sam visoke stikle i na posao, i na pijacu, i u diskoteci, samo sto jos i na plazu nisam isla u visokim stiklama. Ali su mi dosle glave. Sada nosim opanke Od godinama nosenih visokih stiklica (al me hebe ovih 157 cm telesne visine ) na desnoj nozi imam cukalj koji me boli i pri pomisli da obujem staletanke i koji cu verovatno morati i hirurskim putem da odstranim. Pa kako bih ja detetu u svatove u opancima
    neunistiva zlojebaba!

  4. #4

    Odgovor: Cipelice, cipelice...

    ta sam
    maniac


    bolujem od cipelić manije.. koja za sobom neizostavno povlači (maniacalno) kompletiranje i usklađivanje
    cipelice sa tašom, sandalice sa torbicom, čizmice sa torbom, papučice sa tašnicom, patike sa rucksackom.. etc
    onda ide gomilanje propratne odećice
    pa ešarpe, trake, marame, kape, kačketi, kaiševi & biŽu
    sve u stilu
    i boji


    i kako čovek/žena da ne bude zadovoljan
    kako da se ne (ob)raduje pogledu u uvek pun garderober i shiz shuZ ormarić



    i kako da ne (k)Rikne na "uvek" empty wallet

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #5

    Odgovor: Cipelice, cipelice...

    To sto stikle setam tek god/dve ne znaci da ne volem cipelice
    A da li je vredelo pocinjati to sad nije tema
    Ne bolujem od cipelic manije, bar se nadam, ali subjektivno cesto nemam sta da obujem
    E kad se tu umesaju i propratme stvari koje je CHicha Glisha vec spomenula........ bankrot
    Vazno je da sam ja zadovoljna kako mi nesto stoji, a za ostale me ne zanima toliko. Sigurna sam da mnogi neke stvari ne bi ni primetili( da ne generalizujem samo na muski rod ), a meni trebaju te sitnice
    Ono sto je najvaznije znam koliko vremena u kojoj obuci mogu da provedem, pa je ponekad i biram u sklaud s time, a ne po stilu samo.
    Ne posedujem nijedne baletanke, jer ih ne volim, ali kad noge zabole mozda taj aparatic i ne bi bio losa ideja
    Lako cu,ako je do mene.........

  6. #6

    Odgovor: Cipelice, cipelice...

    Valjda sam ja jedna od rijetkih žena koja nema fetiš na cipele tako da ja ne bum objasnila taj 'fenomen'.

    Imam možda dva-tri para štikli.

    Jednostavno, ja nisam osoba koja je naučena hodat u njima jer sam osoba koja je naučena na udobnost (kao pravi sportaš).

    Kada ja onda obuvam štikle? Kad je neki elegantni događaj.. Ili kad nosim suknju. Tada volim taj damski osjećaj koje štikle bude u meni
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #7

    Odgovor: Cipelice, cipelice...

    Nikada nisam bila fanatik za cipele, posebno ne štiklice... al' me zato za patike nemojte ni pitati tu se ne bih izjašnjavala...

    Imam dva, možda tri para štiklica i to kupljenih namenski uz neki komad garderobe i samo ih tada nosim. Umem da hodam u njima, al' ne baš sigurno i ne onako kako bi to trebalo da izgleda...
    Pre par nedelja sam po prvi put kupila čizmice sa 'malko' većom štiklom i dobro se snalazim u njima sviđa mi se kako mi stoje na farke i svaki dan idem na posao u njima...samo, imam tu sreću - na poslu imam klompe, tako da...ne mučim se dok ne krenem kući

    A povodom ovih baletanki... nije loša ideja za takav automat al' pod uslovom da misle i na nas koje nosimo mali broj...tkzv dečje odeljenje...br.35 eventualno 36

  8. #8

    Odgovor: Cipelice, cipelice...

    Krajem šezdesetih,sve jureći i prateći modne trendove,
    došlo vreme da i muškarci nose cipele i čizmice sa višljim potpeticama.Nosio sam neke cele te sezone,i sasvim dobro
    znam kako je ženama ići na štulicama od štikli.
    Ovaj ko je smislio aparat za baletanke svakako voli i ceni sve žene.

  9. #9

    Odgovor: Cipelice, cipelice...

    Ultra visoke pete---ubojite štikle---modni zakon sezone



    Visokim petama maštovito su se poigrali;Christian Dior,Jean Paul Gaulitier,John Galliano,Gucci,Louis Vuitton,Matthew Williamson i Prada
    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

  10. #10

    Odgovor: Cipelice, cipelice...


    Najluđe štikle na svetu,da li bi ste ih ikad nosili?
    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •