Vođenje ljubavi / seks - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 60
  1. #46

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Predlažem jednu od mogućih podela i razgraničenja, ako su ona uošte i moguća.

    Ljubav se vodi ugalvnom vikendom, prauznicima, za nečiji rođendan, godišnjice i slično, a seks se upražnjava profanim danima kada se ukaže mogućnost da se nekako prekrati vreme do vođenja ljubavi...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #47

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    ja sam uvek za dobar seks..a da vodim ljubav mogu i bez seksa..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #48

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Zvuči kompromisno..eto meni večeras ide sex..a nije vikend..na primer..

  4. #49

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    "vođenje ljubavi"? Uvek sam se grozio ovog termina. Kao neka ograničavajuća okolnost, a navodno, tu se tek otvaraju neki novi horizonti... Kao sad njih dvoje imaju od te j***čine nešto više...a mi š*pci smo ostali na seksu..., a i seks im je od sada bezveze.... Izvin'te ali jel i Fellatio "vođenje ljubavi"? Isto ko i juče samo sa razumevanjem i sa osećanjima? Voleo bih da mi pošaljete na e-mail vaše vođenje ljubavi i seks da uporedim...(u *.avi formatu, min 640x480)
    Još kao mali pokazao sam sklonost ka neznanju pa kad nisam znao kako da zatražim seks, ja sam pitao nju, da "vodimo ljubav". Stavim ti ga, ali kulturno.... i danas se rado smejem sam sebi, za ovakav trud i snalažljivost

    Dobro. Da ne bude uvređenih vodiča ljubavi... evo ja ću da izumem "vođenje seksa" . To mu dođe isto onako u "respect" fazonu prema devojci, a opet cepanje

    ....uhhhh, istroši me ova tema. E da... ako je Severina u onom klipu što su mi dali vodila ljubav, onda ću i ja od sada voditi ljubav
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  5. #50

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    QUOTE=Vlada Vasic;396536]polako dečače, kad odrasteš , možda se i tebi desi jedno od ova dva gore..[/QUOTE]
    care,sex ili wodjenje ljubawi to ti je brate jedno extra ludilo u kojem se osjecas kao da si umro i posa u raj,znaci swe te nijanse i principi ..ili neki slicni termini wezani za su suwisna
    drugo je ako se radi o nekom moralu s kim i zasto

  6. #51

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    niko mi nece zabraniti da imam sex dok vodim ljubav....

  7. #52

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Citat zrnce kaže: Pogledaj poruku
    niko mi nece zabraniti da imam sex dok vodim ljubav....

    samo pazi imati sex nije zabranjeno tj uz sebe ali voditi ljubav po ulici

  8. #53

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    vodjenje ljubavi i sex,u jednom...to je prava stvar....

  9. #54

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    ili mozda ljubawni seks kao wodjenje ljubawi

  10. #55

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Ne volim izraz "Vodjenje ljubavi". Missim, ne vidim mu svrhu. Di mi to vodimo tu ljubav? Na igraliste? No, samo moj sense.
    Kontam da je taj izraz onaj koji oznacava sve sto nije seks, tj. nesto sto te povezuje sa emocijama dok imas seks, jer bi po pravilu seks bio onaj za koji ti osecanja ne trebaju.
    Ne. Po meni je seks isto sto i vodjenje ljubavi samo po terminologiji, po nazivima. Kad dodje do seksa, pravimo razlike u samom cinu.
    Da li sam ga odradio ili sam ga uradio?
    Da li sam se ispucao ili zelim da traje?
    Da li sam svrsio ili mi je bitno da je takodje i ona svrsila?

    Mozda nisam u pravu, ali I strongly believe da je seks samo seks i da sam seks po tom nazivu ne mora automatski da znaci da on mene posle igranja nece pomaziti po kosi, poljubiti, da za vreme seksa on nece obracati paznju da li je meni dobro kao njemu, da li ce obracati paznju da li meni to prija..
    Fuck D termine, kad.. je sve to seks
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #56

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Vidim da mnogi smatraju da tu nema neke razlike .
    Za mene, uvek je bilo razlike..i nadam se da će je biti. Zašto?
    Zato...što razlika se ogleda u svim terminima, pre, za vreme i posle.
    Pre - sam pristup otkriva da li joj prilazite sa željom da "podelite svemir" ili samo "da se olakšate".
    Za vreme - ukoliko jedno drugome imponujete kao partneri granica je malo nejasnija jer ako odnos potraje....može se desiti da i prilikom vođenja ljubavi imate različite želje i različit ritam i doživljaj. Ipak...oseti se razlika jer generalno želite da vaša partnerka bude zadovoljnija ako "vodite ljubav" dok ako samo želite da se olakšate mnogo manje vam je sama partnerka bitna kao osoba.
    Posle - ume da bude jako dobar lakmus koliko ste osećanja uneli u sam čin. Ukoliko i dalje želite njenu blizinu, želite da joj vidite oči, da "uhvatite" svaki pokret da bi ga pamtili, nastavljate da je mazite i tepate joj....onda ste vodili ljubav (bar vi). Ali...ukoliko ste odmah dobili želju da nestanete i ne želite da upamtite njene oči ili čak ime (da..i to se dešava )...onda je to bio samo sex.
    Možda sam malo odlutao ali sam želeo reći:
    - lično...ako se spajam sa nekom ženom..onda nas dvoje delimo dobar deo ovog svemira (po mom utisku) i sam čin mi je kruna i logičan nastavak nekog našeg odnosa kao osoba.
    -Ako je sam čin cilj....onda je to samo sex. Dešavalo mi se i to...ali sam se posle toga (umesto očekivanog olakšanja i zadovoljstva) osećao lošije nego pre njega . Prvo pitanje koje mi je tada padalo na pamet je bilo "što mi je sve ovo trebalo" ?
    Stoga...poodavno praktikujem isključivo da vodim ljubav (barem sa mog stanovništa) jer nikakve potrebe nemam da hranim svoj ego bezveznim reckama (pogotovo što se nikada nisam hvalio ) ili da se "olakšavam" (to mogu i sam...a nemam osećaj gorčine posle).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #57

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    kad naruchim ljubav konobar mi redovno posluzzi neki junk u tanjiru....ko da trazzim kavijar a dobijem jaja od morskog slona.... sad vishe ni ne luchim slinu na pomen ljubavi...daj ti meni jedan sportski sex na brzaka il malo duzze ako imash spare time i mani me priche o ljubavi... ta "obicno udavi" ...... i nemoj posle da me kontrolishesh s kim pijem kafu i s kim msn-ishem. i nemoj da te upoznajem. i nemoj da si zarazzen. i nemoj da te vidim ako nechu.

    drugim rechima - teraj se.
    & underpaid......

  13. #58

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    I sa stalnim partnerom mozhe da se pravi razlika izmedju sexa i vodjenja ljubavi.
    Ljubav se podrazumeva...ali:

    ako sam, recimo, u nekom poslu, a njemu padne na um da me spopadne, pa me samo presamiti (uz moj "blagoslov" i ushicenje ) preko fotelje..... i iskali svu strast i pozhudu - ja chu to nazvati sexom .

    ali...

    ...ako uveche legnem pored njega, pa pocnemo da se mazimo i shapuchemo, i pipkamo...pa se topimo od nezhnosti i emoCija ....... pa menjamo poze i zhelimo da sve to traje shto duzhe...i da nema kraja - to zovem vodjenjem ljubavi .

    Jesmo se sexali, jeste podjednako dobro ......... i treba ga praktikovati naizmenichno

  14. #59

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Sex ide "iz glave",kao neshto shto je planirano,a kad je vodjenju ljubavi u pitanju, sve ide spontano i "neplanirano"...
    Me Bring Da Enlightenment...

  15. #60

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Mrzim i jedan i drugi izraz, imamo mi reč za to, samo se stidim da je napišem i jednom već negde napisah da bi mi bilo suludo da mi žena/devojka/šta god umesto jebi me, kaže vodi mi ljubav
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Seks sa bivšima je ovisnost
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 16.03.2016, 07:17
  2. Muzika & Vođenje ljubavi
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 231
    Poslednja poruka: 21.05.2013, 11:58
  3. Seks i humor
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:48
  4. Intelekt i seks
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 15:33
  5. Vazdušni seks
    Autor DrinChe u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 01.08.2009, 21:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •