Dvor
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 48

Tema: Dvor

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Dvor

    Jos jedan u nizu realiti .Cini mi se da je sad vec neki 25. dan, ali to nije razlog da mi ne otvorimo temu, jel tako?


    Ja ih nisam gledala, dok nije usao Firci i ona blesava Maja, ali odkad su oni krocili u Dvor, ja sam redovna gledateljka (doduse, pogledam samo ono sto prikazuju u 20h, ali to nema veze )

    Firci, Djus, Bebica, Cukic i Lana su gotivci, a ovi ostali i nisu bas zanimljivi

    Jel gledate vi?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Dvor

    Nemanja povredio ruku u Dvoru
    M. R. | 11. 02. 2011. - 00:02h |

    Ovih dana su se nad Dvorom nadvili sivi oblaci. Takmičare, naime, s neba, dimnim i bojenim bombama napada krunski savet (produkcija), a oni imaju zadatak da odbrane kralja, kraljicu, dvor i kuću za građanstvo. Ipak, uprkos tome što su dobili jake štitove, ne ide sve baš tako glatko...

    Prva žrtva rata je Nemanja koji je tokom bitke povredio ruku. On je, naime, umesto štita, kralja i kraljicu branio rukama i zbog toga je stradao. Povreda nije ozbiljna, ali ga je svakako bolelo.


    - Nemanjina šaka je od udarca postala osetljiva na dodir. Ruka nije naprsla, niti je u uganuću! Nemanja je nakon povrede napustio Dvor kako bi ga pregledao lekar specijalista. Povreda nije ozbiljna, a terapija uključuje jednu vrstu vitamina i mazanje adekvatne masne kreme - kaže za Blic portparol Dvora Nemanja Josifljević.


    Nakon Nemanje, stradala je i kraljevska stolica. Naime, dok su građani branili ljudstvo i njihovu kuću, neko je ušao u dvorac i ukrao kraljev presto. Kralj Đus je bio užasno ljut i osuo je drvlje i kamenje na svoju svitu.


    - Uopšte nisam zadovoljan kako ste nas branili! Žene su se pokazale da su hrabre, a od muškarca su se istakli samo pojedinci. Mnogi su izašli da se bore tek da ih mi ne bismo kaznili - besneo je kralj i najavio oštre mere u budućnosti.

    Dvorane očekuje još napada i oni su ozbiljno počeli da razmišljaju o posledicama.


    Za to vreme, najveći rat u kući pravi Maja s kojom u ovom trenutku apsolutno niko ne komunicira. Nju to očigledno ne uzbuđuje, već se usredsredila na Firčija, kog pljuje gde stigne:


    - U kući imamo Hanibala Lektora, psihopatu kog bih ja rado prebila da sam muško - žalila se pevačica piljaru Piletu...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Dvor

    I pristigao je gos'n Milos the Bojanic

    Dvor: Svađe trajale do jutra, Firči i Bojanić nastavili šou sa Farme


    Ulazak Miloša Bojanića i Bokija 13 uzrokovao je rasprave i vređanja koja su trajala skoro do jutra. Kraljica je tražila da se oforme tamnice, a po svemu sudeći, tamo će prvi otići Firči





    Kao što je produkcija i predvidela, ulazak pobednika druge farme Miloša Bojanića uzrokovao je svađe i vređanja. Njegova netrpeljivost prema Firčiju, i obrnuto, nije ni malo splasla, iako su prošli meseci od poslenjeg susreta ili prepucavanja preko medija. Dvor sve više liči na farmu!


    A sličan šou nastavio je i Boki 13. Svoju netrpeljivost prema Maji Nikolić, makedonski šoumen nije krio ni jednog trenutka. Čim je ušao na Dvor, Boki je počeo svoj šou. Najpre je išao u kraljevske odaje bez dozvole, pa mu je produkcija izrekla opomenu, a onda je u sred svađe Miloša Bojanića, Dragane Tripić, Firčija i Bebi Dol,ustao, popeo se na sto i došao do kraljice. Iako ga je upozoravala da se skloni, Boki 13 je tvrdoglavo nastavio da se okreće oko nje i da pokušava da joj sedne u krilo.



    Kraljica Maja je tada ustala sa svog prestola, a Boki je zaseo. Doduše otao je kratko pore kralja Bojanića. U međuvremenu je Firči, uz doviđenja i hvala, dodao: Majmunice kraljice i majmune kralju, na... na k... i otišao u kuću seljana. Ipak fanfare su ga vratile za sto. Kraljica je predložila da se oformi tamnica za sve one koji otimaju i vređaju, a samo glasanje bilo je obojeno uvredama i psovkama koje su međusobno razmenili Miloš Bojanić i Firči, potom Dragana Tripić i Miloš Bojanić, a Firči nije ostajao dužan ni Maji.



    Povod za kraljičinu ideju da oformi tamnicu je taj što joj je, kako je rekla Firči iz ruku oteo zlatnike.
    - Za dukate ćeš se fukati kao i do sada! - rekao ej Firči Maji, non-stop prekidajući kralja dok govori.
    Pereziću, sedi! rekao je Miloš Bojanić, ponovo ponavljajući istu prču sa Farme: Da ti nije bivše žene niko ne bi znao za tebe kako te nije sramota nemaš prebijenee pare zato si I ušao u dvor,imaaš dve ćerke Na sve to Firči je samo odgovarao: Majmune, majmunčino


    Okršaj Dragane Tripić i Miloša Bojanića takođe je bio prožet uvredam i psovkama, a dok su svađe trajale ostali su ćutali. Posle nekoliko sati, oko 3 izjutra, Krunski Savet je izglasao formiranje tamnice, a kako će sve to izgledati, ostaje da se vidi.
    Kada su dvorani napustili sto,kralj i kraljicaa su složno prokomentarisali:
    Takva je Srbija Ovo ti je Srbija u malom!

    Blic
    Poruku je izmenio silvia, 14.02.2011 u 13:23
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Dvor

    Rancer odma` da sedne ispred TV-a! Da ovo divljenje prema bracnom paru Bojanic podelimo zajedno..
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Dvor

    Pa htela ne htela uhvatim koji kadar sto kuci sto u gostima. Ovim dvorom su nacinili da konacno nabuja moj ranije kontrolisani prezir prema ovoj televizijskoj formi.
    Mislim, zreloje, truloje itako dalje..

    Videla sam juce da je usao Milos, ne znam kako su noc proveli s obzirom na 'repove' iz ranijih serijala koje vuce sa Djusom, Fircijem i s kim sve ne.
    A kralj'ca Maja Nikolic ako je u prvom planu na televizoru, a ja kao suzanj na fotelji naspram, a daljinski u nekog drugog.. Trudim se da gledam u patos.
    Trebalo bi vise Fircija da snimaju, mislim snimaju oni ali ne prikazivaju.

    Ali zato su mi zivi pishovi komentari bLiverke i ekipe na zadatu temu..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Dvor

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    A kralj'ca Maja Nikolic ako je u prvom planu na televizoru, a ja kao suzanj na fotelji naspram, a daljinski u nekog drugog.. Trudim se da gledam u patos.


    :


    Moram da se izvinim gledaocima odmah na pocetku.
    ocu sezonu pratim traljavo...sve nesto prece...a i kicma me mLogo voli kad dugo sedim....nego tako,pustim sta bilo pa perem prozore,patos ,tepiKe...
    al sad
    sad kad je meni dosao Milos Miki Bojanic,(vrhunski intelektualac i covek s najvecim polnim aparatom medju nogama- kako rece Maja Bojanic) ,sad ja ima da zajebem te izlaske i trosenje para po kaficima i da zalegnem u fotelju,bar kad je vecernji pregled u toku...

    elem....Bebica mi je omiljeni lik...ona toliko nije normalna da prosto izaziva kod coveka zelju da je mazi i pazi jer sama ne moze...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Dvor

    Odmah da kazem da ne zaboravim :
    Milosa bi u Sapun a Maju u Kobasice.
    Moze i obrnuto.
    Ne bih pravio pitanje.
    Iskreno receno , slabo pratim najnoviji rijaliti ali sam primetio , onako u prolazu ,
    da je ovo najveci skup zvezda rijalitija do sada.
    Svi Rijaliticari su tu.
    Svi na jednom mestu.
    Konacni obracun.
    A verna publika ce , pomno prateci zgode i nezgode glavnih junaka , njihove radosti i tuge ,
    odluciti o konacnom pobedniku , kao i uvek do sada.
    E dobro dodje ovaj vid zabave u ovo krizno vreme , da se obican covek malo opusti .
    Hvala Pinku sto prati ukus gledalaca i shodno tome mu priredjuje ovakvu vrstu zabave .
    ne zaleci sredstava.
    E kada bi se i nasi politicari ugledali na ovu renomiranu TV kucu !

    Ali moram iskreno priznati da mi se ponekad jedna misao javlja koja cak prelazi i u neku
    zapitanost.
    Chemu ?
    Da li bi mozda bilo bolje iskoristiti vreme na neki drugi nacin ?
    Otici recimo u kafanu , odigrati koju partiju tablica i druziti se sa prijateljima ?
    Ili mozda otici u kladionicu ?
    Ili na Dugino Poselo ?
    Ili procitati neko zanimljivo stivo , zasto da ne ?

    ili je ipak nekako , najbolje isplanirati vreme , naci pravu meru
    a onda se nadje mesta za sva zadovoljstva koja prijaju obicnom coveku.
    Tako je izgleda najbolje
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •