Da li ste za ukidanje vojne obaveze ili ne? - Strana 13
Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213
Prikaz rezultata 181 do 183 od ukupno 183
  1. #181

    Odgovor: Da li ste za ukidanje vojne obaveze ili ne?

    Ко војску није одслужио није мушко !!!

    Нормално, сада је таквима пуно лакше, јер имају разне алтенативе, као оне у дугиним бојама или разно разне НВО !!!! ( жене у црном, мејке сребренице фондови, ......................... )

  2. #182

    Odgovor: Da li ste za ukidanje vojne obaveze ili ne?

    Bolje ukinuti, nego se sprdati s ovim civilnim služenjem. Šta - ako ukinemo, pašće nam nivo borbene gotovosti i mogućnosti za odbranu? A sa ovom sad vojskom smo, inače, spremni kao zapeta puška i ako nas napadne, recimo, bilo koja NATO marioneta.. ovaj, zemlja, mi ćemo biti spremni da se odbranimo. Ma... Ovo što imamo je kao da nemamo, pa je bolje da ga nemamo.

    A što se tiče toga što muškarci koje ne odsluže vojsku nisu muškarci - pa nije za to što su svi postali svileni krivo nesluženje vojske, nego to što nas bombarduju time da treba da postanemo Belgijanci, da je tuča samo za stadione (zato je sad i ima samo na stadionima, i to više nego što treba), da je kavaljerstvo uvredljivo za žene - kao, nemoj da mi otvaraš vrata, imam i ja sama ruke...
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  3. #183

    Odgovor: Da li ste za ukidanje vojne obaveze ili ne?

    Za ukidanje! Preciznije za profesionalizaciju sa tim da se ostavi mogućnost dobrovoljnog služenja za one koji to žele.
    AKO VAM JE DOBRO,
    ONDA NISTA

Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213

Slične teme

  1. Muski i zenski poslovi i kucne obaveze
    Autor Bishop u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 25.11.2008, 12:22
  2. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39
  3. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.10.2006, 15:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •