Veliki brat 2011
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Veliki brat 2011

    Nova sezona "Velikog brata" u kojoj ove godine učestvuju i hrvatski takmičari, počinje da se prikazuje 13. marta, u nedelju, u 20 časova na Televiziji "Pink".



    U poznatu kuću na Koštnjaku na tačno 106 dana useliće se dvanaest stanara iz Hrvatske, Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Crne Gore. Ovogodišnji serijal će nositi naziv "Ljubi bližnjeg svog", a novčana nagrada za pobednika će iznositi 100.000 evra.



    Izbacivanja će se održavati nedeljom kada će voditelji uživo iz studija ili ispred kuće "Velikog brata" javljati ko će morati da napusti kuću. Imena voditelja iz Srbije se za sada čuvaju u tajnosti, dok će voditeljka iz Hrvatske biti Antonija Blaće.
    Takmičari će biti smešteno u beogradskom Pionirskom gradu, na Košutnjaku, u kući od 400 metara kvadratnih i s 300 kvadrataoko kuće, a šta god da budu radili 24 sata na dan će ih pratiti čak 46 kamera, dok će biti ozvučeni sa 60 mikrofona.







    Producentski tim od 200 ljudi ce svakodnevno pratiti stanare, a ukućani će sve vreme na raspolaganju imati i psihologa.


    Blic

    Poruku je izmenio silvia, 04.03.2011 u 12:39
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: "Veliki brat" počinje 13. marta

    Svidja mi se onaj sto zivi u smecu, ne znam kako se zove samo znam da je onog naturalnog srbina uspeo da animira da ovaj zaboravi da je hteo da ide kuci.. Dusevan. Onaj sto prica neki bosansko-hrvatsko-engleski i malko je feminiziran. E taj.
    A onaj drugi na smecu.. Zivinice again.
    Nisam se jos bas udubila u fabulu, videla da ima i dvoje manji' rastom ali ne znam im jos karaktere..

    A ovima sto se zgrazavaju na Slavicu taxisticu sam htela da pokazem nasu wiki ali nema da se izgugla pa chu prvom prilikom kad se nadjem oko shtajge, kacke petlje, garda ili dva galeba da nacinim foto shuting da ispravim goglov propus.
    Osim ako nije promenila radijus kretanja.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: "Veliki brat" počinje 13. marta

    Nije da ih nesto pratim, ali mi se cini da je Bojana skroz ok. Za ove ostale jos nemam neki komentar.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: "Veliki brat" počinje 13. marta

    Ah, ovaj Nemes i Marijanica bas uzivaju ispod jorgan planine
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Veliki brat 2011

    Iskreno, nemam riječi za BB 2011.

    Samo se iživciram (jbg, bespotrebno) kad vidim kaj se tamo zbiva. Umesto da je razonoda, ti ljudi me nerviraju. Dakako da ima ok ali ostali debelo nadmašuju pozitivce.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Veliki brat 2011

    Horvat! Horvat! Horvat!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Veliki brat 2011

    Horvi je the best...ima stila, mrda goozom, nek je sto puta gay, baš je onako milo milo za oči.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  3. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •