Kompleksi - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 47

Tema: Kompleksi

  1. #31

    Odgovor: Kompleksi

    ...vucem jedan komplex,jos od detinjstva...elem,ne znam da kazem slovo R...
    ...zamislite kako izgleda kada ja izgovaRam...Riba Ribi gRize Rep...
    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #32

    Odgovor: Kompleksi

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...vucem jedan komplex,jos od detinjstva...elem,ne znam da kazem slovo R...
    ...zamislite kako izgleda kada ja izgovaRam...Riba Ribi gRize Rep...
    ......
    Wiba wibi gwize wep Tu hel vid dem, ima i gowe od wibice Ja ne znam da kažem ni č ni dž ni š ni ž al' nekima to swatko fto fuftim kad pwičam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #33

    Odgovor: Kompleksi

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    al' nekima to swatko fto fuftim kad pwičam
    to si ti breee umislila uaaaa frfljavaaaa
    moomoo meee jooouu

  4. #34

    Odgovor: Kompleksi

    Kompleks je sama po sebi nedefinisana riječ i nije baš nešto ugodna za uši dok je izgovaramo...

    Kao i većina,imala sam kompleks visine u osnovnoj školi...bila sam pravisoka mršava,,,,a onda su i drugi narasli,a došli kompleksi druge vrste kao što su jesam li dovoljno dobra u onom što radim i tako redom...

    Međutim,vrijeme treba za sve pa tako i za ovo.Dođu godine,postaneš zreo ili zrela i iz sebe izvlačiš ono najbolje što imaš.Tako da sve to nestane.

    Imam jednu komšinicu koja je predebela,al bukvalno.Trudi se ona,sa kojekakvim dijetama,teretanama...al nikako da dođe do željanog rezultata.Ona je jako lijepa i
    kad je čovijek gleda u lice zaboravi na njenu debljinu.Ustvari ima nešto čime plijeni.I mislim kad bi izgubila previše kilaže da to više ne bi bila ona,Ok je zbog zdravlja da malo povede računa,a ne zbog nekih drugih stvari...

    Trebamo prihvatati sebe takvi kakvi jesmo i druge ljude sa svim njihovim manama i vrlinama.Odbaciti sve komplekse i bit zadovoljni sobom iznutra,a sve ostalo kao što su visina,debljina,mršavost,nizak rast,ljepota su prolazne stvari.
    Živimo bez kompleksa...život je ionako prekratak da bi ga još i iskompleksirali.
    Usput,uvijek mi je bilo simpatično kad osobe ne mogu da izgovore slovo r...

  5. #35

    Odgovor: Kompleksi

    mislim da se kompleksi javljaju u pubertetskom dobu.....i zadrzavaju kod onih koji iz puberteta ne izadju do zrelosti...za mene to stvar nedozrelosti
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #36

    07 Odgovor: Kompleksi

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Wiba wibi gwize wep Tu hel vid dem, ima i gowe od wibice Ja ne znam da kažem ni č ni dž ni š ni ž al' nekima to swatko fto fuftim kad pwičam
    ...od svega navedenog,znam samo ž ..ustvari i to ž mi je malko sumnjivo....

    ..i ja fuftim ,i nisam toga ni svesna,tek kad neko "primeti",pa me malko zeza...
    Poruku je izmenio duga12, 17.09.2008 u 23:19 Razlog: sumnja zbog ž

  7. #37

    Odgovor: Kompleksi

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ..i ja fuftim ,i nisam toga ni svesna,tek kad neko "primeti",pa me malko zeza...
    hehe ja sam nosila gornju protezu kao klinka... i valjda sam od tada pocela da shushkam... sama to ne primecujem... ali je bilo par momaka koji su to odmah primetili pa su me zezali... "A kako reche da se zovesh" a ja "DuSHHica"
    i onda pocnu da me gnjave kako je to slatko, aj josh jednom (nisam ja kucni ljubimac da izvodim trikove ) (ti su odmah dobili :NoguUPedu: )
    i sad kad pricam se nekada zamislim... i utripujem da shushkam
    Citius, Altius, Fortius.

  8. #38

    Odgovor: Kompleksi

    Dakle nije obavezna negativna konotacija. Eto ja na primer za zamucnem, to se najcesce i desava u grupi sa vise od 2 Sagovornika kada se uklapas u tok razgovora. Registrujem i skontam nastavak price.

  9. #39

    Odgovor: Kompleksi

    pa sad.. to mozda i nije komplex.. ali strasno se ne snalazim u razgovoru sa nepoznatim ljudima ili mi se zaveze jezik, ili pocnem da mucam zato sto mnogo toga zelim da kazem odjednom isto vazi i za telefon.. samo je tamo jos gore, posto abnormalno brzo pricam, a to se poveca za nekih deset puta kad se unervozim
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #40

    Odgovor: Kompleksi

    Kompleks je nesto sto svaki covek kroz odrastanje pokupi,od onih sitnih,do kompleksa koji stezu dusu i guse.Ko uspe da smisao zivota shvati na vreme,on
    svoje komplekse prevazilazi,ne opire se, vec se hrabro razvija i reaguje na zivot
    i sebe oblikuje u najbolje moguce bice.
    Samo otvorenim pristupom problemu,covek moze da ostvari svoju slobodu
    i dostojanstven zivot.

  11. #41

    Odgovor: Kompleksi

    Imala sam klasicne napade panike kad treba da izgovorim vise od dve reci pred malo vecom grupom ljudi. U tim situacijama bih postajala svesna jedino lupanja srca.. Strah od toga da cu da lupim glupost sto se najcesce i desavalo jer apsolutno nisam vladala sobom. Bila sam u stanju da upropastim sebi neke sjajne veceri..

    "Ja lebdim na ivici veceri, trudeci se da prevazidjem preplavljujucu paniku koju uvek osecam na zabavama, boreci se protiv straha da niko nece hteti da razgovara sa mnom. Ali posle nekog vremena cak se i ja opustam.."

    T. Parsons - Za Moju Malu
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #42

    Odgovor: Kompleksi

    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    Samo otvorenim pristupom problemu,covek moze da ostvari svoju slobodu
    i dostojanstven zivot.
    da, zaista je tako..

    dodala bih samo da je greška većine što za prevazilaženje kompleksa očekuju podršku drugih ili čekaju da im rešenje dodje samo od sebe, vremenom..

    ali u tu borbu čovek mora ići potpuno sam, jedino tako može da pobedi..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  13. #43

    Odgovor: Kompleksi

    Nikada nisam imala nikakve komplekse.
    Ni NIŽE ... a kamoli VIŠE vrednosti.
    (neDajMiBože) Šta bi meni to

    Ja jednostavno znam da sam najlepša, najpametnija, najzgodnija, najsposobnija, najmudrija
    prihvatila sam sebe od rođenja takvu
    i živim ... bez kojejakvih_nekakvih_takvih trzavica, u skladu, ljubavi, slozi ... i miru sa bezkompleksnom sobom
    i svojom skromnošću-vrlinom.


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #44

    Odgovor: Kompleksi

    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    Kompleks je nesto sto svaki covek kroz odrastanje pokupi,od onih sitnih,do kompleksa koji stezu dusu i guse.Ko uspe da smisao zivota shvati na vreme,on
    svoje komplekse prevazilazi,ne opire se, vec se hrabro razvija i reaguje na zivot
    i sebe oblikuje u najbolje moguce bice.
    Samo otvorenim pristupom problemu,covek moze da ostvari svoju slobodu
    i dostojanstven zivot.
    slazem se i dodala bih da svako od nas ima nesto od cega je nezadovoljan. ali mora dete da se od malena uci kako da to prihvati i ne pretvori ga u kompleks koji ce nositi ceo zivot i stideti se od toga...deca znaju biti surova...kad neko je drugaciji od njih oni to primete i pocinje zezanje itd...pametni roditelj ostavi ce da se dete samo izbori snadje u toj situaciji, umesto da pocne da se mesa i postavi sebe kao njegovog zastitnika, jer ipak ne moze kroz zivot uvek biti pored njega ...


  15. #45

    Odgovor: Kompleksi

    ''ma boli me uwo za swe,ja imam swoje sne,moj wokmen je pod jastukom zaludjujem se muzikom'' kakwi bre kompeksi

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sexualni kompleksi - patnja ili zadovoljstvo?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.05.2012, 23:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •