Kompleksi
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 47

Tema: Kompleksi

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Kompleksi

    Da li imate neki kompleks i kako se sa njim nosite?
    Dopuštate li kompleksima da utiču na vaš život? Da li ste nekada imali problema sa kompleksima drugih ljudi?

  2. #2

    Odgovor: Kompleksi

    Hm Neki meni bliski ljudi govore da sam iskomleksirana jer se stalno salim na racun svojih grudi (mislim, malih grudi), ali ja ne mislim da imam kompleks, samo sam realna, i volim da se zezam na svoj racun U osnovnoj sam imala kompleks nize vrednosti, manjkalo mi je samopouzdanja, puno ljudi me je povredilo zato sto sam pokusavala da im ucinim, da budem dobra, da me cene... Tu negde u 15-oj godini mi je nesto kliiknulo u glavi, i za kratko vreme sam se promenila. Ljudi oko mene su poceli drugacije da me gledaju i vremenom mi je samopouzdanje raaaaaaaaaslo i poraslo do zadovoljavajuce granice. I sada raste ali sporije...
    Imala sam kompleks i zbog opekotine na nozi. Kada sam bila mala svi su me pitali "juuu, sta ti je to" i grozili se (mislim na decu naravno), tako da mi je svako leto, do neke 16-te godine, predstavljalo pravo mucenje. Tek tamo sredinom jula, pocetkom avgusta, bi se oslobodila da obucem sorc ili suknju. Medjutim, u srednjoj drustvo nije bilo toliko okrutno i niko me nije smatrao nakazom ili manje vrednom zbog toga. Nikada ni jednog momka to nije odbilo, i ja sam prihvatila tu opekutinu kao deo sebe koji je prisutan ceo moj zivot, i verovatno ce biti tu do kraja zivota. Naucila sam da zivim sa tim, nosim suknje i neretko dobijem kompliment da imam lepe noge

    Da li ste nekada imali problema sa kompleksima drugih ljudi?
    Imam drugaricu koja ni slucajno nije debela, cak sta vise zgodna je, ali ima butine i kukove malo jace nego sto to njenoj gradji prilici. Pitanja "da li sam smrsala" ili "da li sam se ugojila" svaki put kada me vidi (a to je u proseku 2 puta nedeljno) stvarno dovode do ludila....
    Evo, promenila sam potpis

  3. #3

    11 Odgovor: Kompleksi

    kad sam bila klinka, bila mi je odvratna moja surla. jednom prilikom mi je neka tetka koju svi u porodici interno zovemo kokoska rekla da imam grcki profil, sto je tada meni sa nekih 11-12 godina dokusurilo. pa sam pocela da tripujem da nikad necu imati decka i da se nikad necu udati i da cu ostati stara frajla. e onda se jedan tomislav zaljubio u mene u 8. osnovne i izljecio mi komplekse, a i tada sam skontala da ta tetka kokoska ustvari ima veci nos od mene, a iz danasnje perspektive me bas briga kada cu se udati i da li cu se udati, no matter of the surla.
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Kompleksi

    Nemam komplekse sve moje mane prihvatam znam da sovsena osoba ne postoji ,neko se place od visine ja hocu da budem 1i70cm a jas sam 1i64 srednja visina a volim da budem visoka ali ne stradam od te visine.

  5. #5

    Odgovor: Kompleksi

    Citat Lady in red kaže:
    Hm Neki meni bliski ljudi govore da sam iskomleksirana jer se stalno salim na racun svojih grudi (mislim, malih grudi), ali ja ne mislim da imam kompleks, samo sam realna, i volim da se zezam na svoj racun
    ja te u potpunosti razumijem... nije zbog grudi da neki pogresno ne shvate
    elem i ja imam malo klempave usi i nikada ali nikada mi nisu bile kompleks... danas je bar te estetske nedostatke lako otkloniti... e pa ja svoje bas nedam
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    Odgovor: Kompleksi

    Jedini kompleks sam imao u periodu od trinaeste do sesnaeste godine, zbog mrsavosti, a aktivno sam trenirao vaterpolo. Kasnije je potpuno prosao, jerbo sam se poceo "raskrupnjavati".

  7. #7

    Odgovor: Kompleksi

    Hmmm, kompleksi moji...
    Pa onaj koji me prati od kako znam za sebe, je blagi visak kilograma, koji nebi ni bio strasan, da ti isti hoce da se raspodele koje kuda. Posto mi je cela familija sklona gojaznosti, a genetika cuda pravi, tako sam i ja jos u osnovnoj imao stomak, i u srednjoj sam imao stomak.Sto je poseban paradoks, imao sam isti i kad sam se vratio iz vojske i imao 73 kile na mojih 190cm visine, sto ce reci mogli ste rebra da mi brojite sa kilometra, ali mali stomak i dalje tu??? Vremenom sam se navikao na njega, nasao razne primene (tipa staviti gitaru na njega dok stojecki sviras ), uvideo da ga devojke vole, i tako dalje...
    Sad sam doduse krenuo da ga mucim, pa ce se polako skockati
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  8. #8

    Odgovor: Kompleksi

    Ja misim da bih mogla da imam malo lepši nos, ali pošto nemam, naučila sam da živim sa tim Možda sam imala neke komplekse kroz život, ali nijedan od njih nije ostavio značajniji trag, nekako sam razvila razne mehanizme odbrane. Što se tiče kompleksa drugih ljudi, sa tim, čini mi se, nikada nisam imala problema, pošto sam ja, uglavnom negde u senci i ljudi se ne osećaju ugorženim u mom prisustvu, ili sam samo imala tu sreću da ne naiđem na neke koji bi se tako osetili.

  9. #9

    Odgovor: Kompleksi

    patim od kompleksa niže vrednosti... kad god stojim sam u društvu dvometraša

    dobro možda i nije u pitanju "kompleks niže vrednosti"
    al' se čovek stvarno oseti iskompleksiran, kad ga svi gledaju sa visine
    pa još ukočiš vrat
    nisam navikao da budem najniži
    ako mislite da je ova izjava samo šala
    pokušajte da stanete sa nakoliko osoba, od kojih je najniža bar 15cm viša od vas
    ako sam vas nasmejao to ne znaći i da nisam ozbiljno mislio

  10. #10

    Odgovor: Kompleksi

    ...imam dve sede na desnom zulufu.... ...i moraću da počnem da ih farbam....

  11. #11

    10 Odgovor: Kompleksi

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Da li imate neki kompleks i kako se sa njim nosite?
    Dopuštate li kompleksima da utiču na vaš život? Da li ste nekada imali problema sa kompleksima drugih ljudi?
    pf..
    1.nemam vise ONE vrste koje su me muchile u detinjstvu,
    osim sa devojkama...ako je to problem i zadrzavanje na poslu vishe od mesec dana
    Tako sto zivim onako kako mislim da treba ...i
    idem parolom : "zivi i pusti druge da zive ".
    2.".....dopustam li ......".....-->>> NE,jednostavno izbegavam na svaki mogucji nachin
    3.imao sam takve situacije i trudio sam se da im pomognem i kad sebi nisam mogao ...jako bolno iskustvo.

  12. #12

    Odgovor: Kompleksi

    Kao dete imao sam kompleks "manje vrednosti". Svi moji vrsnjaci su bili bolje obuceni od mene (a u stvari vecina nas je bila bedno obucena jer smo "nasledjivali" odecu od starije brace), svi su bili veci i jaci od mene (jer sam ja vecito bio zgoljav, a u stvari sam samo bio hiper-aktivan). I sve je to bilo tako dok nisam posao u 5. razred. Tada sam u stvari shvatio da sve to nije bitno da se sve to moze nadoknaditi. Svi ti "veliki i jaki" su prestali da me maltretiraju jer su shvatili da sam im potreban za pomoc u matematici. Tada sam shvatio da svaki covek ima neke nedostake. Sagledao sam sve svoje nedostatke, svestan sam ih, pokusavam da ih prevazidjem ili ih nadomestam necim drugim.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  13. #13

    Odgovor: Kompleksi

    naucila sam da zivim sa sobom onakva kakva sam i sad mi je lepo!
    nemam nekih kompleksa
    volim sebe ovakvu
    dok sam bila mladja skrivala sam svoje grudi koje su mi se cinile prevelike ,u odnosu na moje drugarice, drzala sam ruke u prednjim djepovima da se ne uocavaju toliko, posle sam shvatila da su one sasvim normalne i da treba da ih istaknem. osim malko viska kila mislim da mi nista drugo nefali sto se izgleda tice
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  14. #14

    Odgovor: Kompleksi

    Uvek sam bila bucmasta i okruglasta.
    Veće grudi nego što bih želela...
    Jači kukovi nego što bih želela...
    Ma, neka idu s milim bogom kompleksi!
    Sa sobom živim u saglasnosti.
    Takva sam i - šta se tu može.
    I tako se nisam opredelila za manekenstvo...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  15. #15

    Odgovor: Kompleksi

    Nemam komplekse. Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Slične teme

  1. Sexualni kompleksi - patnja ili zadovoljstvo?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.05.2012, 23:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •