Paparazzo fotografije - Strana 19
Strana 19 od 275 PrvaPrva ... 917181920212969119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 4125
  1. #271

    Odgovor: Paparazzo fotografije



    HLEBmaster sa društvom krenuo na letovanje...

    Jedan iz ekipe (gore): Pa penji se čoveče!
    HLEBmaster (desno, izdvojen): Čekaj da vidim šta sam sve kupio... da nismo nešto zaboravili (u sebi) Mleko, pasulj, gulaš, paštete, peraja, mobilni toalet...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #272

    Odgovor: Paparazzo fotografije

    Prilaz vikendici neimenovanog člana foruma Vojvodinacafe-a.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #273

    Odgovor: Paparazzo fotografije



    Meggy: Šta hoćeš bre ti žabo jedna? Ko si ti? Odbij! Ja idem u teretanu! I znam džiudžicu, karate, džudo i još kol'ko 'oćeš opasnih reči!

    - Gospođo, samo ugasite cigaru... Zvali su iz Pančeva, već postaje ozbiljno...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #274

    Odgovor: Paparazzo fotografije



    Pera sa Jupitera održao govor forumašima na temu "Misli poznatih"...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #275

    Odgovor: Paparazzo fotografije

    jedan član Vcafe-a
    Poruku je izmenio Meggy, 19.11.2006 u 17:44 Razlog: velicina slike

  6. #276

    Odgovor: Paparazzo fotografije



    'lebac upraznjava hobi

  7. #277

    Odgovor: Paparazzo fotografije


    Moj komp,izlecen od svih internet virusa i venericnih oboljenja se vraca kuci na veliku radost njegovog gazde
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  8. #278

    Odgovor: Paparazzo fotografije

    Svi se pitaju gde je Kunic

    Nasho zec novu koku!
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  9. #279

    Odgovor: Paparazzo fotografije

    Svi se pitaju gde je Gospod

    Plasim se za ovu decu da nemaju neke trajne posledice u razvoju
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  10. #280

    Odgovor: Paparazzo fotografije

    Nasli se moderatori VC-a da se ispricaju


    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  11. #281

    Odgovor: Paparazzo fotografije

    Iz albuma porodicnih fotografija nase drage Meggy!

    Meggy je jos kao mala ispoljila veliku ljubav ka poznavanju stranih jezika.Ako dodamo tu ljubav prema Diznijevim junacima,odluceno je da se spoji lepo i korisno pa je jednog letnjeg raspusta Meggy zavrsila u Diznilendu.Na pitanje ko je osmislio ovu voznju na Paji Patku,Meggy je radosno odgovorila-"I don't know,God bless him for this invention".
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  12. #282

    Odgovor: Paparazzo fotografije

    Kako se na VC igra "Čoveče ne ljuti se"?

    Na slici dole levo: Vlada čeka ostatak ekipe da dođe (pa turnir može da počne).
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #283

    Odgovor: Paparazzo fotografije



    Vlado : Hehehee smuckacu gogou takav chaj da ce mu Fi biti toliki da nece moci da sedne za compa buahahahahaha

  14. #284

    Odgovor: Paparazzo fotografije

    Negde izmedju Altaira i Betelgeza 16 ..2043 ce..



    Vlado : Dragi tata Gogo, shaljem ti ovu fotografiju u nadi da te zatiche u dobrom raspolozenju i zdravo dobroj erekciji sa nekom bolnicharkom u tom starachkom domu u koji sam te smestio josh 2007e...
    Shta da ti kazzem, sva tvoja nastojanja da mi uskratish pristup informacijama na Internetu su pala u vodu kada sam te spakovao na gerijatriju..
    Ja sam zdravo i dobro kao shto vidish, mada nas malo ovi Klingonci zajebavaju. Od kada se Megz preselila na Neptun, i on je pocheo da se zagreva.. Nauchnici johs rade na tome da rasvetle - kako planeta bez atmosfere moze da ima efekat staklene bashte. Megz kazze da je nemoguce da to ima veze sa kolichinom dima koji ona izbacuje. To shto su je zbog toga proterali sa zemlje, kazze, chista je sluchajnost...

    Indijanku vidjam povremeno. Onomad su je uhapsili kad je pokushala da mazne prstenje sa saturna. Sad dane provodi u prdekani na Alfa kentauriju pletuci indijanske suvenire.. Ima zabranu ulaska u sunchev sistem, ali sam siguran da ce se vec nekako snaci..

    Yige i Swba su prolazeci pored Jupitera odluchili da dodju do Evrope ove godine. Kazu da tamo ima uslova za zzivot i da negde ispod debelog leda ima zzivota... Voleo bih fda mi poshalju sliku Big Bena i ako moze onog kafitja u Kraljevu di sam lokao pivce u sedmom..

    Hleb je i dalje "zabavan" kao shto je i bio.. kazu da je proshle godine dosegao svoj dvehiljaditi post na www.vojvodinacafe.intergalactic.com te nivo reputacije 5436456456345327563457^343253453 ti.. Ali je pukao jednu negativnu jer je nacrtao brkove Administratorki.. od tada se povukao u sebe i zzivotari negde na Mesecu ..

    Chuo sam da je Najgora postala premijer drzzave? Vidim da se tendencije kod nas ne menjaju.
    Goga je uspela da pronadje najveci broj u univerzumu tako shto ga je dosegla svojim porukama. Kazu da je buffer univerzuma prepunjen zbog toga i ona sad mora chekati proshirenje ili novi univerzum.. Dotle se dopisuje sa Rastkom koji je osho u pechalbu na Alpha kentauriju...

    Valter je kazu uzeo azil na Betelgezu 23 te da ne sme da se vraati u galaksiju jer je prodao nekom falichni sunchev sistem..

    LadyinRed je reshila da zapechati svoje zvanje najcrvenije lejdi u galaksiji, zato se i preselila na Mars. Neki kazu da je mozda bolje da nije ni dolazila odande, ali ona lakonski odgovara da su to samo indijanci..
    Mishica je dobila svoje sazvezzdje. Kazzu u upravi za dodleljivanje sazvezzdja da nisu imali Mighty Mouse klasu sazvezzdja, pa se morala zadovoljiti MickeyMousom.

    Nattydread je pobedila na takmichenju za najbolju dread frizuru... na onoj planeti odakle je predator. Tamo je to popularno do jaja.

    Propelerzviz je uspeo da dovede galaksiju na ivicu rata sa susednim galaksijama, ali mu je oproshteno jer je novi.. kazu da je upao sluchajno iz paralelnog univerzuma gde je sve naopako..
    Za PeruJupitera kazu da je otishao da propoveda mir na onoj planeti odakle je Alien. Bilo je i krajnje vreme da se ta planeta temeljno unishti a monstrumi sistematski ubiju u pojam. Kazu da odande vec godinama mirishe samo przzeni mozak i przzeni sharan. Ne znam zashto.

    SanSicka je ove godine zabranila prolazak kometama kroz sunchev sistem, mada ja mislim da se shalila u sushtini..

    Gospod se ne javlja vec mesecima. Izgleda da nas je napustio. Nashe moolitve su uslishene. Mozda ga sretnem ovih dana jer sam reshio da stignem do final frontiera.

    A ti ? Uradi li neshto sa onom Jajastom ili sve ostade na razmetanju po msnu? To shto si ga izduvao kod Indijanke nije trebalo da znachi da treba dic ruke od svega. Trebalo je da uzmesh stvar u svoje ruke.. kad vec niko drugi nije hteo da se prihvati tvog Fi-ja. U ostalom ko josh ima taj promer shake?

    Ostaj mi zdravo i dobro, i mani se prevodjenja. Znam da si ove godine reshi da zaradish i svoj dvadeset i chetvrti euro od toga ..ali stvarno mislim da to nije vredelo 37 godina posla..

    Tvoj sin
    Dr. Vlado Spok sr.
    Let d shortc be with you..
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 22.11.2006 u 23:19

  15. #285

    Odgovor: Paparazzo fotografije



    JevrejinPetar: Gospode, brate ovo je do jaja !

Strana 19 od 275 PrvaPrva ... 917181920212969119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Motorsport fotografije
    Autor Alen13ASC u forumu Auto-moto
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.12.2018, 01:52
  2. Fotografije iz mog albuma
    Autor nenad.bds u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 14:56
  3. HDR fotografije
    Autor goldie u forumu Umetnost
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.10.2010, 04:10
  4. Moja fotka - sam svoj paparazzo!
    Autor Bombica u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 04.08.2010, 23:50
  5. paparazzo
    Autor BoginjaMarija u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 28.11.2009, 21:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •