Online igre - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 82

Tema: Online igre

  1. #46

  2. #47

    Odgovor: Online igre

    www.ikariam.rs
    Ko voli travian (i voleo je civilizaciju), možda će mu se svideti... samo je ovo mnogo sporo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #48

    Odgovor: Online igre

    Kraljevina Srbija

    Pomozimo Srbiji da opstane u srednjem veku, bliži se Otomansko osvajanje , priključite se da Srbija , posle Smedereva, dobije još jedan grad i bolje šanse za opstanak.
    Ima krčmi, zavera, političkih borbi, intriga, venčanja, krštenja, suđenja, trgovanja, zanatstva, cuge, balona, svega.... ima i žemskih (a i muških) u donjem vešu

  4. #49

    Odgovor: Online igre

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Kraljevina Srbija

    Pomozimo Srbiji da opstane u srednjem veku, bliži se Otomansko osvajanje , priključite se da Srbija , posle Smedereva, dobije još jedan grad i bolje šanse za opstanak.
    Ima krčmi, zavera, političkih borbi, intriga, venčanja, krštenja, suđenja, trgovanja, zanatstva, cuge, balona, svega.... ima i žemskih (a i muških) u donjem vešu
    Ulogovala sam se, samo da se još snadjem kako se igra i biće sve ok
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #50

    Odgovor: Online igre

    Travian

    ko šiša propala kraljevstva,ovde postoji mogućnost izbora između 3 srpska server
    Poruku je izmenio Morpheus, 10.03.2009 u 12:23 Razlog: Naziv linka

  6. #51

    Odgovor: Online igre

    Ja sam jedna od onih koja se navukla na Pet society
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #52

    Odgovor: Online igre

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam jedna od onih koja se navukla na Pet society
    Zar i ti sine Brute? I ja sam a igram i Travian
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #53

    Odgovor: Online igre

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Zar i ti sine Brute? I ja sam a igram i Travian

    Nisam jedina,nisam jedina
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #54

    14 eRepublik - odlicna online igra



    eRepublik je massively multiple player online, social networking i strategy web browser igra koja postoji skoro dve godine stekavši već veliku popularnost. Zapravo se radi bukvalno o totalnoj simulaciji države u kojoj su kao građani akteri svi živi igrači koji to žele da budu. Sve eDržave (među kojima je i eSrbija) koje su zastupljene (još uvek nije ceo svet obrađen) imaju sve što je alternativa stvarnosti: sve moguće institucije, fabrike, ministarstvakoje vode oni igrači koji su dovoljno napredovali u igri. Sve je podložno promenama i uticaju svih ostalih igrača što omogućava da se sam tok istorije i budućnosti menja. Politička i ekonomska dimenzija su glavne crte ove igre: sve se vrti oko industrije i stranaka pa je tako moguće izdejstvovati razne zavere, potkupiti uticajnog čoveka iz strane zemlje ili se čak može desiti da u jednom trenutku vaša zemlja bude porobljena zbog neke izdaje. Dakle, vojni faktor ne mora biti odlučujući.

    Igru startujete kao obični građanin. Na početku vas pozdravlja Platon, otac države, koji vas uvodi u osnovne opcije a i kasnije, tokom igre, vam je uvek dostupan ako nešto hoćete da ga pitate i podseća vas kada nešto zaboravite da završite. Vaša osnovna dužnost je vojna obaveza pa svakodnevno morate trenirati u armiji. Da biste preživeli morate da se zaposlite u nekoj firmi kako biste mogli kupovati hranu. Te tri radnje su osnova igre i upražnjavate ih svakodnevno. Kako budete napredovali, dostizaćete nivoe (achievements): hard worker, congress member, country president, media mogul, battle hero, resistance hero, super soldier, society builder, ambassador. Ta dostignuća ne idu po nekom redosledu, već svaki taj achievement ima svoj uslov (npr. Hard worker postajete kada radite 30 dana zaredom, media mogul ako steknete 1000 pretplatnika na vaše novine).

    Igra je vec opisana u nekoliko dnevnih novina u Srbiji, na radiju, pa cak i u emisji Interfejs koja se emituje na RTS-u.

    Evo jedan video kako to izgleda:


    U medjuvremenu eSrbija je oslobodjena od Hrvata, a sada se vodi velika borba protiv USA!

    Registrujte se OVDE !! Pomozimo eSrbiji !!

  10. #55

    Odgovor: eRepublik - odlicna online igra

    Pozvala me drugarica u online igrici Second Live....To nije za mene...Ma uostalom ne volem igrice uopste
    Imam ljubimca u Pet societu, al to zbog deteta pa ono kad se seti otvorimo i nahranimo gladnu dusu inace ja to zaboravim


  11. #56

    Odgovor: eRepublik - odlicna online igra

    je li igrao ko od vas onu igru na zoki portalu 'Do YaYa'...ja sam bila ka' omađijana istom...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #57

    Odgovor: Online igre

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam jedna od onih koja se navukla na Pet society
    ja odlepih na tu igricu
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  13. #58

    Odgovor: Online igre

    Monopoly City Streets

    Od sutra (09/09/09) ce ova online igra koju je Google napravio u saradnji sa Hasbro biti dostupna na Google Earth-u.
    Pocetna suma je (virtuelnih) 3 miliona $$$ i svaki ucesnik ce moci da kupi i proda bilo koju svetsku ulicu (Londonski Downing Street ce na primer kostati 231 000 $)
    I tako...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  14. #59

    Odgovor: Online igre

    Pet mi je malko dosadio, sad sam navučena na Country story i FarmVille, to je što se tiče FB.-a, a ovako igram Travian speed, srpski server
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #60

    Odgovor: Online igre

    Ja se ceo dan mucim sa ovom.
    Pronadji nacin da izadjes iz sobe

    I ne mogu da se mrdnem
    Everybody Wants to be a Cat

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...
    Autor Necromancer u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 31.03.2010, 18:54
  2. Da li kupujete online knjige
    Autor littleangel u forumu Književnost
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 28.03.2009, 21:08
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.12.2008, 21:47
  4. ONLINE kuvar
    Autor danilo.vucinic u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.11.2007, 19:02
  5. Besplatan Adobe Photoshop Online
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.03.2007, 09:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •