Arhivisane SMS poruke
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 54

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Arhivisane SMS poruke

    Da li imate neke SMS poruke koje ste odlucili da sacuvate? Bilo da je to neka smesna poruka, cestitka, ljubavna poruka od vama drage osobe or something like that, podelite je sa nama

    Evo nekoliko mojih:

    Od moje best drugarice:

    - Srecan rodjendan, zelim ti jednu lepu curu ( ) i sve najlepse

    Ova mi se posebno svidja ( ticerka i drugi prosvetari nemoj te ovo licno da shvatate )

    - Pogledaj skolu andjele i skini paucinu s' ociju, videces vrata slupana i 30 jadnika u klupama. Pogledaj zbornicu andjele sve sami prosjaci i klosari, svima su isti ciljevi - da nas obore na popravni! Pogledaj dnevnike andjele ni jednu dojku neces videti, pa budi andjeo osvete i udri bitange iz prosvete!

    ( primio od frendice za vreme casa Srpskog )

  2. #2

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    U senci tvoga srca sačuvaj po neki snažan zagrljaj kada ga budem trebao i ništa više. Mnogo mi znači to...ne poljupce i suze, samo iskren zagrljaj kakav ti daješ.

    Jedan predlog, nudim ti sebe, nudim ti razgovor, šetnju, nudim ti bilo šta, isprazni se, i bilo kad.

    Nedostaješ mi, divlja ružo.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #3

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    Auuuu, kad bih krenula da kucam sve arhivirane, trebalo bi malo vise mesta A i necu da kompromitujem pojedine odavde


    Dakle, od jednog druga clana (to sam zaboravila da napisem u "poslednjem sms-u", pa moram ovde, gre'ota da nigde ne osvane :
    "Draga Meggy iz Stapara, ili ako vise volis Cruella, udaj se za mene i dodji da zivimo ovde u J. Americi, u zemlji Bolidiji... Naravno, nakon pišanja. Zlatni"



    Pa onda od jedne koja je isto drug clan :
    "Necu da te sokiram ovom porukom, ali udajem se prekosutra! Nisam nikom rekla, tebi samo. Dodji ako mozes, nemoj mi nista kupovati, ali povedi nekog ko ce da me ozeni" (prvo je bilo a posle je bilo )


    Pa onda kad sam cestitala rodjus jednom sto ga bas, bas dugo nema online :
    "E, hvala puno sto si se setila, bas si jedno divno mrsavo čupavo medvedče E, srecan ti prvi septembar hihihi" (leeleee... koliko kontradiktornosti )


    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    nedavno sam slucajno pobrisala sve sachuvane poruke tako da vise nemam nista..
    moomoo meee jooouu

  5. #5

    14 Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    Nedavno sam dobila ovu poruku od drugarice:

    "Da liznas dane dostatakse ksastvara problemeuci tanju??"

  6. #6

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    Od druga iz srednje za novu godinu

    Zelim ti mir u dusi da bi mogla primiti i davati telesnu ljubav jer ces samo onda biti srecna

    Od mame Svetlosti zivota Mog

    Evo i jedne meni posebno drage, od brata i sestre od tetke iz Srema (9 i 12 god.)

    Cao, sta radis? Jedva cekamo da DODJES! Puno te pozdravljamo. Kod nas je polovina februara pre nego kod tebe! Dodji po nasem!
    Aren't they cute?

    I naravno, evo jedne od dragog

    Od mog prividjenja ti si cela tkana, tvoj plast suncani od mog sna ispreden. Ducic/Pesma zeni
    Evo, promenila sam potpis

  7. #7

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    Jooj ja sam skoro prodao telefon tako da sam morao da izbrisem mnoge poruke a imao sam neke bas cool... steta

    u ovom novom nemam jos uvek nista vredno
    Carpe diem

  8. #8

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    Od brata:

    Dobro ali kad treba onda biće, samo ne znam kako je će da li možda neće hteti.



  9. #9

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    "To lutko! Ja sam ih navataja gomilu kao i uvek! Volim te puno sreco!"
    od najbolje drugarice... ako ikad izgubim telefon i sa njim ovu poruku ima da samu sebe obesim o prvu banderu!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  10. #10

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    Evo jedne od samo jedne reci...

    Barabo



    To je odgovor na moju poruku od prosle godine, u kojoj se vrlo slikovito javljam nekome sa plaze......"zaboravila" sam ranije da spomenem toj osobi da idem na more.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  11. #11

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    "upravo sam prosuo kafu po krevetu... lopove..."
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  12. #12

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    U principu ne arhiviram SMS poruke,ali cuvam dve poruke na kartici( ne u telefonu) i sasvim slucajno su od iste osobe
    Jedna datira od vremena kupovine prvog moba(to je bila prva pristigla SMS poruka),a druga, iako onako u stihu, sadrzajem,vremenom slanja i s obzirom od koga sam je dobila -dirnula je u srce i napismeno potvrdila ono sto se inace recima ne govorimo medjusobno vec se to podrazumeva
    Lako cu,ako je do mene.........

  13. #13

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    E pa uglavnom su mi sve u starom telefonu, nikako da ih prebacim..
    Trenutno:

    "Lepi moj volim ja tebe jako :-*"

    I posle jedne moje poruke...njegov odgovor je bio:
    " ,oces da padnem s merdevina? :-*"

  14. #14

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    Odvratni stvore,nakon svega sto sam uradila zbog tebe,nas...Proklet si zbogom!
    Izbrisao sam je iz telefona ali sam je memorisao u glavi.
    Mnogo lepih uspomena a zavrsi se tako,ostanem nedorecen...

  15. #15

    Odgovor: Arhivisane SMS poruke

    Želite s.x? Za lagani birajte broj 1, za oralni 2, za nežni 3, za grublji 4, za pozu 69 birajte 5. Volite li od pozadi birajte 6, za klasičan okrenite 7, za više uzastopnih 8, ako volite divlji okrenite 9. Ako želite sve u kompletu birajte broj sa kog vam je stigla poruka.

    Don't tease me if you can't please me!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Poruke samom sebi
    Autor Nane u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1313
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:32
  2. Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 12:04
  3. Tajanstvene poruke popularnih pesama
    Autor Goga u forumu Muzika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 05.01.2009, 00:17
  4. Poruke za telefonsku sekretaricu
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.07.2008, 13:43
  5. Čemu poruke?
    Autor bubica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.09.2007, 02:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •