Vi i vase radne kolege
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 82

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Vi i vase radne kolege

    Kakvi su ljudi sa kojima radite?
    Sto ljudi-sto cudi i logicno je da ste sa nekima super a neki bas znaju da vas
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Svako na svoj nacin. No moje kolege a i ja sa njima sacinjavamo interesantno drustvance koje raspreda o svemu i svacemu ( npr. o gladu u etiopiji, zasto se za neke osobe kaze da su majmuni , zasto nas sef nema ukusa sto se tice odevanja....) Ipak, istinu govoreci sasvim su prihvatljivi . U pocetku je bilo malo razmimoilazenja, ali kada sa nekim radis 8h dnevno 6 dana u nedelji nadje se neki zajednicki jezik.
    "Bupu pi du pu !"

  3. #3

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Sa nastavnickim delom kolektiva sam na istoj talasnoj duzini Medjutim, uciteljskom delu kolektiva glavni smisao zivota predstavljaju spanske serije, horoskopi i ogovaranje one koja je upravo izasla iz zbornice... Ukratko: trla-baba-lan zanimacije... tjah, nije to za mene
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Neki od njih me povremeno oduseve, neki me povremeno dovedu do granice nerava, ali generalno niko nikom ne podmece nogu, sto je, cini mi se, najvaznije. Nema nas mnogo, pa nas to mozda i tera da se zlizavamo... U sustini, zadovoljna sam kolegama. Kako bi moglo da mi bude - dobro je

  5. #5

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Ovo dvoje što rade sa mnom su fenomenalne osobe. Drago mi je što ih imam u blizini.

  6. #6

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Ja delim kancelariju sa dva Indijaca koji su mnogo slatki ali non-stop pričaju telefonom! Hvala onom ko je izmislio MP3 play-er

  7. #7

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    sto puta sam rekao sebi broji do 10

  8. #8

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Moje kolege su EXTRA!

  9. #9

    Vi i vase radne kolege

    sa kolegam sa kojima radim u boxu ili kavezu, kako kaze moj sef (to je ono kad u jednoj velikoj prostoriji imate puno paravanom odvojenih malih kancelarija u kojoj sede jedan ili vise sluzbenika), se odlicno slazem.. sa ostatkom ekipe u toj velikoj prostoriji dobro... a sa ekipom iz susedne male prostorije (racunovodstvo) ..podnosljivo..bilo je na pocetku napeto,ali smo naucili da se podnosimo i budemo uljudni,upravo iz razloga sto provodimo 8 sati 6 dana u nedelji..kako rece neko pre mene...
    sve u svemu svi se slazemo..a sa ekipom iz mog sektora sam naj naj..
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  10. #10

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Generalno su svi ok mada se i ne upustam u neke velike rasprave jer sam od mnogih cula da bih mogla da izvucem deblji kraj ukoliko krenem da se bavim takvim stvarima,...fina sam prema svima i
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #11

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Moje radne kolege su dobre i lepo se slazemo , sto se posla tice.Mada u svakom zitu ima i kukolja,pa tako i međ njima .Pogotovo neke nove face koje misle da je ceo svet njihov ,pa se tako i ponasaju,sto nas vecinu jako izluđuje .
    Kako imamo uvek puno posla vreme nam brzo prođe i nema vremena za nesto drugo...
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  12. #12

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Tu bih mogla dosta toga da kažem..

    Smatram se dosta društvenom osobom. Volim društvo ali samo ono koje mi paše. E sad.. Dijelila sam donedavno kancelariju s još 4 žene. Prva je šefica sobe koja je pametna ali plaha. Druga je došla s porodiljskog i sad kad sam ju upoznala mi je mrak i super se slažemo. Treća je, da budem bezobrazna, stara frajla (sorry ali kad se tako ponaša) koja ne poštuje nikoga i svima će spustiti slušalicu i ta bi samo zapovijedala (meni više ne jer više nisam nova tu i ne dam se zayebavati), a četvrta je dala otkaz i njezin najveći i najsloženiji dio posla je pao na moja leđa (zato me nije bilo baš tu 10 dana). Ta četvrta mi je išla najviše na živce. 'Em što nije inteligentna, 'em što je lijena, 'em što svoj posao preuveličava do najviše stepenice. Ona će meni reći (ja svoj posao završila i idem pomoći njoj!) 'ne znam budeš li ti to shvatila'!!!!!! Koja koza. A da ne pričam da ta je imala stalno nešto za pričati. Njoj je aktualno bilo za pričati svaki dan što je radila otkad je jučer zašla iz firme do danas kada se popela u kancelariju.. Jesus, koja dosada.. A kako odmjerava sve..

    Ma drago mi je što je otišla. Jesam, grozna sam ali eto. Nisam vam niti sve ispričala kakva je, možda me tada ne bi osuđivali već mi čestitali na privremenom miru

    Ma ispričat ću vam nešto.. Završila ja ranije svoj dio posla. I da ne sjedim bez posla, dođem k njoj da joj pomognem. Osim što je rekla da nije sigurna hoću li znati to napraviti, pomislila je kako ne znam niti po danima složiti papire.. I tako ja počnem rješavati zagrebački dio. Riješila ga ja i vratim joj papire. Samo ih je trebala iskopirati još. Bacim se na mali dio mojeg posla koji mi je u tom trenutku došao. Napravim svoje i javi se ona dal' bih htjela dovršiti njezin posao koji sam započela. Ok, da mi riječki dio, osječki i splitski.Napravim to sitno nešto i sad se digla ja da odem to malo iskopirati (btw, ona je u međuvremenu bila negdje pa sam pomislila da je onaj zagrebački već skopirala) jer se bližio kraj radnog vremena. I dižem se ja, ona mene skuži, pita idem li kopirati. Kažem da a ona meni 'Evo ti i ovaj dio pa i njega skopiraj.' ????????Wtf???? Ma da ne bi, ljenčugo jedna. Ja tebi pružim šaku a ti uzmeš cijelu ruku! Rekla sam da neću. A ona meni 'Znaš, ja nikada nisam imala tu privilegiju nekome reći neću.' Hahahahahhaa Mislim stvarno.. Ne, nisam otišla. Koza jedna!

    To je jedna anegdota.. Od njih 10 bar. Meni spočitava kako sam na netu. Gle, ja ne pričam i tu ne trošim vrijeme, a osim toga, dokle god ja svoj dio posla napravim na vrijeme i kako spada, što nju boli đon čime se ja rekreiram?? A btw, njezin monitor je stalno u gmail-u, toliko o internetu

    Ne, nemam dlake na jeziku i sada kad znam posao, više me nema tko šta zayebavati i nisam ničiji potrčko. Ravnopravna sam i borim se za svoja prava i mir.

    Haug
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #13

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Ko tebe kamenom, ti njega hlebom, prevedeno na moje zanimanje, ko mene kamenom ja njega vlasom pica.Sveje teze i teze izgraditi dobre kolegijalne odnose, sva desavanja u drustvu su se reflektovala na negativan nacin .

  14. #14

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Moje kolege su stvarno OK prema meni! Radim u malom kolektivu, pa je dosta lako uspostaviti komunikaciju.
    A i jedina sam djevojka u kolektivu, pa i to mozda prednost!?
    Nadam se da ce tako da ostane i u buduce!

  15. #15

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    kod mene je bukvalno: koliko ljudi, toliko ćudi. nekad brojim do deset, a bogami i više, a nekad pjevušim od sreće i radosti. sve u svemu, jedna dobra sarma.
    nattydread is coming to dinner

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vase otkrice
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 09.07.2017, 22:08
  2. Radne migracije: Svako je nekome Zapad
    Autor Sunny u forumu Ekonomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.12.2011, 23:13
  3. Vase Pesme & Vas Zivot
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.02.2010, 18:57
  4. Dragi kolege i kolegice.. Ja odoh :)
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.06.2009, 19:15
  5. Skraćenje radne nedelje ili otkazi
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 16.03.2009, 17:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •