Zašto žene lažu muškarce?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34
  1. #1

    Zašto žene lažu muškarce?

    Zashto zhene lazhu mushkarce,kako su oni i bash oni,najbolji sa kojima su spavale?
    Da li je to zbog toga shto ne mogu da kazhu da su im "prvi",jer oni sami vide kad jesu,a kad nisu...Ili je neshto drugo u pitanju?Pitam se,pitam...
    Me Bring Da Enlightenment...

  2. #2

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Verovatno da se zene sluze neistinama u trenucima kada se nadju sa nekim ko i nije bas muskarac u onom smislu u kom
    sam sebe doticni smatra.Verovatno da podilaze onoj nesigurnoj vrsti ljudi koji misle da ce im jedna pohvala u pravom trenutku
    resiti ,ne samo probleme vezane za telesno,vec i za neke druge stvari koje im se ''motaju '' po glavi.
    Nesigurnim muskarcima su potrebna laskanja i analize koje ukazuju na njihovu muskost.Posle laskanja crpe snagu za nove ''poduhvate''
    uvereni u svoju neodoljivost i jedinstvenost sto se tice ljubavne vestine.

    U muskarcima zauvek zivi dete koje treba hrabriti.U svemu.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  3. #3

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno da se zene sluze neistinama u trenucima kada se nadju sa nekim ko i nije bas muskarac u onom smislu u kom
    sam sebe doticni smatra.Verovatno da podilaze onoj nesigurnoj vrsti ljudi koji misle da ce im jedna pohvala u pravom trenutku
    resiti ,ne samo probleme vezane za telesno,vec i za neke druge stvari koje im se ''motaju '' po glavi.
    Nesigurnim muskarcima su potrebna laskanja i analize koje ukazuju na njihovu muskost.Posle laskanja crpe snagu za nove ''poduhvate''
    uvereni u svoju neodoljivost i jedinstvenost sto se tice ljubavne vestine.

    U muskarcima zauvek zivi dete koje treba hrabriti.U svemu.
    Zanimljivo razmishljanje,a i tachno,pre svega...A da li to one rade,da bi za sebe pribavile neku korist( bilo koje vrste),ili da bi se mushkarci osecali bolje?
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #4

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Zanimljivo razmishljanje,a i tachno,pre svega...A da li to one rade,da bi za sebe pribavile neku korist( bilo koje vrste),ili da bi se mushkarci osecali bolje?
    Ponekad je korist i da se muškarac oseća bolje

  5. #5

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Sve to zavisi od slucaja:ukoliko je zena sa ''muskarcem-detetom'' kome je potrebno laskanje,hrabrenje osoba sklona iskoriscavanju
    (pod uslovom da muskarac poseduje nesto sto ona zeli,a samo preko njega moze to isto i da dobije,prisvoji itd.) tada ce,sasvim
    prirodno,iskoristiti ovu njegovu slabost kako bi se putem nje dokopala onog sto zeli.
    Postoje i zene koje laskaju ''detetu-muskarcu'' jer saosecaju sa njegovom slaboscu,jer ne zele da ga povrede.Naravno,postoje i one
    zene koje su dospele u ''corsokak'' zbog veze sa nasilnim muskarcem koji je najgore od sve ''muske dece'',pa i ne mogu,ne smeju
    drugacije.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  6. #6

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Sve to zavisi od slucaja:ukoliko je zena sa ''muskarcem-detetom'' kome je potrebno laskanje,hrabrenje osoba sklona iskoriscavanju
    (pod uslovom da muskarac poseduje nesto sto ona zeli,a samo preko njega moze to isto i da dobije,prisvoji itd.) tada ce,sasvim
    prirodno,iskoristiti ovu njegovu slabost kako bi se putem nje dokopala onog sto zeli.
    Postoje i zene koje laskaju ''detetu-muskarcu'' jer saosecaju sa njegovom slaboscu,jer ne zele da ga povrede.Naravno,postoje i one
    zene koje su dospele u ''corsokak'' zbog veze sa nasilnim muskarcem koji je najgore od sve ''muske dece'',pa i ne mogu,ne smeju
    drugacije.
    Mudro zborish...A shta ako se to ponavlja,sa razlichitim zhenama,shta onda to znachi?Da li to znachi,da su sve zhene,ipak,iste,barem po tome?
    Me Bring Da Enlightenment...

  7. #7

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Ne,to znaci da niko ne moze pobeci od sebe: taj muskarac kome zene podilaze nije bas narocito vest,pa tako ni zene ne mogu drugacije,
    nego da mu laskaju.E sad,koje od njih mu laskaju iz losih pobuda,a koje jer ne zele da budu grube,to mora on sam da shvati.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  8. #8

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Ne mozes da generalizujes pa da kazes da sve zene lazu, kao sto nisu ni svi muskarci po default-u losi u krevetu pa da im treba laskati
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Zašto žene lažu muškarce?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Zashto zhene lazhu mushkarce,kako su oni i bash oni,najbolji sa kojima su spavale?
    Možda i ne lažu? Jednostavno im taj partner odgovara u krevetu jer se ne vrti, ne škripi zubima i ne hrče tokom sna.

  10. #10

    Zašto žene lažu muškarce?

    A recimo više im odgovara na patosu, nego u krevetu

    Kada bi žene bile iskrene, bez omalovažavanja, već onako suštinski rekle za te nedostatke u krevetu/patosu/gde god, koji SU TI nedostaci, su šta bi im valjalo, šta im smeta, jerbo ne može da bude vatromet stalno, bilo bi to super, međutim boje se da ne uvrede/povrede tog nekog, a posle završe s nekim ko je bolji/ili taj muškarac završi s nekom koja ne uzdiše lažno, jer je sex dvostrana stvar, u dobrom sexu uživaju oboje, i to bi trebalo da bude vidljivo, a ako nije onda ona dobro glumi, osKara joj treba dati.
    Poruku je izmenio Mish, 30.08.2011 u 22:13 Razlog: uzastopne
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #11

    Odgovor: Zašto žene lažu muškarce?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Kada bi žene bile iskrene, bez omalovažavanja, već onako suštinski rekle za te nedostatke
    A tek kad bi muškarci smeli da im iskreno kažu za ženske nedostatkeeee.
    Ali nismo mi blesavi. Zato imamo dve glave da se konsultujemo i donesemo racionalno rešenje, kao što i one čine onakve jednoglave.

    Iz ove zavrzlame proizilazi da je racionalnost odgovorna za to laganje.

  12. #12

    Odgovor: Zašto žene lažu muškarce?

    Kako da ne budemo racionalne i da kritikujemo, kad znamo kako kritika na tom polju deluje deprimirajuce na vaskoliki muski rod
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #13

    Odgovor: Zašto žene lažu muškarce?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Kako da ne budemo racionalne i da kritikujemo, kad znamo kako kritika na tom polju deluje deprimirajuce na vaskoliki muski rod
    E?! Meggy,mozhesh ti to i bolje...Znam da mozhesh,pokazhi mi da sam u pravu!Hehehehe...A shta znachi ono "deprimirajuce"?
    Me Bring Da Enlightenment...

  14. #14

    Odgovor: Zašto žene lažu muškarce?

    sve moram da ti nacrtam

    Nego, kako ti znas da mogu bolje, kad nisi ni ovaj odgovor do kraja razumeo?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #15

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Da sam cinik, rekao bih da ni jedna žena ne laže muškarca (s kojim je u aktuelnoj ljubavnoj vezi) kada mu kaže da je najbolji ljubavnik kojeg je imala, jednostavno zbog toga što žene kratko pamte pa nemaju pojma ni koliko su muškaraca imale, ni kakvi su im zaista bili ljubavnici.

    Naravno, istina je, siguran sam, sasvim drugačija. Nekako mislim da žene, ako i lažu, to čine više zbog muškaraca nego zbog njih samih, jer, ako im je verovati, to da li je neko više ili manje dobar u krevetu može biti važno, ali ne i presudno za neku emotivnu vezu, pa sa tom u suštini bezazlenom laži služe kako bi zaštitili ego svog ljubavnika tako obezbeđujući bespotrebna pitanja i tenzije u vezi.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakve muškarce privlačite?
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 22:52
  2. Čime odbijate muškarce?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:24
  3. Intimna depilacija za muškarce
    Autor Mish u forumu Muška kafana
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 27.01.2014, 14:04
  4. Čime osvajate muškarce?
    Autor SQUAW u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 01:07
  5. ODBOJKA: SP u Japanu za muškarce
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 04.12.2006, 04:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •