Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Možda bi i bilo tako da jedna sitnica ne kvari stvar. Takva žena, ako i postoji, sigurno nema mozga, a voleti nekog ko nema mozga je nemoguće. Bar ja tako mislim.

    Takođe, siguran sam da samo neko ko ima žešći problem sa samim sobom (ili nema mozga, ili zbog trauma u porodici, detinjstvu..., kao i zbog emocionalne nezrelosti, primitivizma itd) ne može zavoleti ženu koja nije nevina.
    U pravu si 100 % !
    Me Bring Da Enlightenment...

  2. #17

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Takođe, siguran sam da samo neko ko ima žešći problem sa samim sobom (ili nema mozga, ili zbog trauma u porodici, detinjstvu..., kao i zbog emocionalne nezrelosti, primitivizma itd) ne može zavoleti ženu koja nije nevina.
    Ili neko ko je dvostruka licnost, kao ovaj deflorator
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #18

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ili neko ko je dvostruka licnost, kao ovaj deflorator
    A ti Meggyce,u pravu si i vishe od toga!
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #19

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Naravno.
    Pa i za običnog portira moraš imati napismeno da nisi opaljen, a ne za tako važno radno mesto, družbenice u pravoj ljubavi.

  5. #20

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    uff, naravno da treba da bude nevina, i da opere noge muskarcu pre spavanja, i da mu postavi toplu veceru kada dodje kuci sa posla, i da stavi maramu preko lica kada muz joj radi neke gresne stvari...A posle vecere treba da ga obuce, obrije i tako napirlitanog opranih nogu da ga posalje u selo da jos malo proba, mozda ipak ona nija TA...Samo jedno pitanje, ako muskarac treba da proba sto vise zena pre braka da ustanovi kako je njegova najbolja, gde ce da nadje tu jednu nevinu? Osim ako ne stice iskustvo sa vec udatim zenama

  6. #21

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    NE, ne treba da bude nevina

    sad, iz ovog ugla, i sa ovim iskustvom (životnim) bio bih srećan da nisam bio prvi mojoj ženi

    ona koja je bila sa nekim može da mi pokaže nešto novo, da mi skrene pažnju na nešto što ne radim dobro, nešto gde grešim
    ne pričam samo u sksu, već i o životu

    ljubav ne bira ... zaljubiću se i u udatu ženu sa decom, ako tako treba da se desi, ako mi je tako "zapisano"
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  7. #22

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Hehe takvi sto traze nevine tek nisu svesni kakvu stravicnu gresku cine. Kad ta u braku otkrije sve moguce strasti i slasti tek onda ima da se pusti u promet da otkrije jos vise, a njemu rogovi ovoooliki......... a samo ih on ne vidi hihihi
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  8. #23

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Isto koliko je potrebno da muškarac bude "nevin".
    Šta god to značilo
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #24

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Ovo mi liči na temu iz 15. veka jer ne verujem da su u 16. imali takva shvatanja i takva pitanja.
    To mi liči na prodaju automobila i kada piše na autu prvi vlasnik.
    Onaj ko u glavi ima pitanje da li je nevina on ne traži ljubav nego vlasništvo.
    Ljubav je sloboda a ne posedovanje, samo slobodan čovek može voliti i biti voljen.
    U ljubavi se daje a ne uzima nego prima.
    Vole se duše a ne tela.

    Osmeh je jedna kriva linija koja može da ispravi mnoge stvari.

  10. #25

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Hm, po ovome ispada da 'prava ljubav' je jedino moguća u tinejđersko doba kada djeca tek uplovljavaju u seksualne odnose. Ispada da se 'prava ljubav' ne može dogoditi osobama u zlatnim godinama zbog dobranog iskustva u zabranjenim vodama.

    Bolje da ne odgovaram na ovoj temi jer ovo je.. Diskriminacija prava. Ono što je dozvoljeno muškarcu nije dozvoljeno ženi. Sva sreća da nismo više u srednjem vijeku i da su se ljudi ipak osvješteniji.

    Nego - gdje je tu 'prava ljubav'?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. Da li Ljubav "puni" zatvore?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Ljubav
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 23.05.2011, 23:04
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •