Moja druga ljubav
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1

    Moja druga ljubav

    Verujem da nema osobe koja ne pamti svoju prvu ljubav. O prvoj ljubavi se pišu pesme, romani, eseji, serije, filmovi.... i kao retko šta u našim životima je medijski eksploatisana.

    Međutim, u njenoj dubokoj senci se nepravedno nalazi naša druga ljubav, potpuno isključena iz svih rasprava i ostalih multimedijalnih sadržaja. Ali, ona je zato u realnom životu znatno uspešnija u realizaciji nego što je to mitska prva ljubav, a neretko se završava i brakom, a u brakovima se (uglavnom), zna se, rađaju deca.

    Što se moje druge ljubavi tiče, ona je rerlativno česta kod određenog tipa osoba i dešava se nekako dosta brzo posle prve ljubavi. Naime, nakon tužnog svršetka moje famozne prve ljubavi ja sam se, priznajem, odmah i bezrezervno zaljubio u svoju drugu ljubav koja se zvala rubin vinjak. Njoj se, opet priznajem, i dan danas ponekad vraćam, ali sve ređe i ređe i u sve manjim dozama. Hvala bogu...

    Sećate li se svoje druge ljubavi? Šta je danas sa osobom koju ste voleli "drugu" po nekom redu?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Moja druga ljubav

    Prva se pamti zbog toga,shto je to neshto novo shto se choveku deshava...Neshto sa chim nije imao prilike ranije da se sretne...I onda je to vrlo zanimljivo i shta ti ja znam...Shto se tiche druge ljubavi,ona je "vec vidjeno",zato joj se,verovatno,i ne pridaje tolko na znachaju...Ja lichno se secam svih zhena,na ovaj,ili onaj nachin...Mada,ni tu prvu ne bih mogao da izdvojim ni po chemu...Niti da je uzdignem iznad ostalih...
    Shto se tiche danashnjih vremena,toga slabije ima...Danashnji klinci i ne znaju shta je "prva ljubav",jer oni i ne znaju da se "zabavljaju"...To kod njih ide nekako mnogo brzo i sve olako shvataju...Ne znaju za veze,koje smo mi,malo stariji,imali prilike da osetimo i dozhivimo...Druga vremena,drugi principi,drugi arshini...
    Me Bring Da Enlightenment...

Slične teme

  1. Moja mama to radi drugačije...
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:06
  2. Drugačija tema od svih
    Autor goldie u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.08.2009, 17:37
  3. Da je drugačiji,ili drugačija...?
    Autor kohili u forumu Ljubav
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.06.2009, 21:35
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Problem sa devojkom od druga
    Autor jamiroyu u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.10.2007, 00:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •