Šutni ga dok leži
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Šutni ga dok leži

    Da li volite da zadajete niske udarce? Da li ste ikada bili primorani da nekome zadate takav udarac? Kako se osećate kada ga primite?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Kako se osećate kada ga primite?
    Kako kad

    Niske udarce zadajem samo kada me isti pogodi. Retko kad cu iz cista mira nekog poniziti, ali kada to osetim na svojoj kozi razvezem jezik, i vracam istom (citaj - duplom) merom
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  3. #3

    11 Odgovor: Šutni ga dok leži

    generalno ne, ali za sve postoji prvi put i izuzetak. jednom sam stvarno bila primorana na to, a drugog izlaza, na zalost nije bilo. coolirala sam niske udarce par mjeseci, e onda mi je puknulo, pa sam uzvratila istom mjerom (ne bih o detaljima, nimalo nisu bili prijatni). takodjer trebam napomenuti da nakon toga, takvih problema vise nisam imala.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Niske udarce ne zadajem nikada. Nije mi to u prirodi i nisam takva prema ljudima. Volim da se zajebavam prvenstveno na svoj, pa onda na tuđ račun, ali da nekoga namerno ponižavam, to nikako. Kakav god da je taj neko.

    A što se tiče ovog "Šutni ga dok leži", to mi se nimalo ne dopada. Na siromaha i zec piša. Najlakše je nekoga ko je na ivici provalije samo gurnuti i posao završen. Ali nije u tome poenta. Koliko god je neko zaslužio ili se prema vama poneo neznamkako, zadajući te niske udarce ili šta god, treba mu pokazati svetlost. Tako će ovaj svet biti bolji.

    Kako se osećate kada ga primite?
    Moji intimni problemi te ne interesuju

    Da probam da odgovorim ozbiljno... Coca - Cola i ooosmeeeeeh!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Ne zadajem niske udarce.
    A kako se osećam kada ih primim? E, to zavisi od koga. Nekad mi je potpuno sve jedno, čak mi je i smešno koliko ljudi umeju sami sebe srozati upravo kad pomisle da su jaki. Ali, ima ljudi od kojih me nizak udarac iznenadi, zaboli i razočara.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Citat Kunic kaže:
    Da li volite da zadajete niske udarce? Da li ste ikada bili primorani da nekome zadate takav udarac? Kako se osećate kada ga primite?
    Pa sada... trudim se da ne zadajem nikakve udarce, a posebno ne niske.
    A kada primim nizak udarac... 'ebi ga, što te ne ubije ojača te. Saviješ se u stomaku, stisneš zube, jedan trenutak boli, a onda prođe, uspraviš se i guraš dalje...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Kao covek, imam ogromno strpljenje, toleranciju i razumevanje, ali kada sve to nepomogne kod suprotne strane, odustanem ako shvatim da mu kod skeniranja glave nije nista pronadjeno u njoj(skenirali su mu glavu i , i nista mu nisu pronasli u njoj). Ako pak vidim da ima unutra nesto, ali da mu portovi nisu slozeni u sinhron, ne cekam ga da padne pa da ga sutnem, sutnem ga kad stoji, duze pada i lepse izgleda pad.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Ne nikad ne zadajem niske udarce...Podmukli potezi ne bole tako jako...
    Volim vise da druga strana ispadne "djubre do kraja"...
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Kod mene su otvoreni i prijateljstvo i neprijateljstvo.
    Kad udaram, pre toga sam najavila udarac vishe puta. To shto me pojedini ne shvate ozbiljno je njihov problem.
    Gde udarim "tu trava ne niche".
    A zaista me je teshko izazvati i naterati da udarim, ali kad se mora...

    Obichno volim da razotkrijem pred publikom/svedocima. Da ne bude posle nekom neshto nejasno.

    Zaista niski udarci nikad nisu bili moj stil.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Nikada nisam nekom smišljala zlo. Možda ga jesam nanela - iz nehata.
    Generalno, lako je čoveka koji pada - gurnuti da padne što bolnije.
    Uvek je teže pružiti ruku i dati deo sebe drugom... Tu se ogleda čovečnost.

    Dakle, ne bih nikom nanela zlo. Niti bih mu dodavala so na ranu. Ako ne mogu da pomognem, ne bih ni odmogla.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Ni Ja Nevolim Da Zadajem Niske Udarce, Ali Kad Me Neko Dirne..
    Jednostavno Poludim I Taj Jadnicak Piski I Place U Isto Vreme
    Nediraj Lava Dok Spava
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku
    Ni Ja Nevolim Da Zadajem Niske Udarce, Ali Kad Me Neko Dirne..
    Jednostavno Poludim I Taj Jadnicak Piski I Place U Isto Vreme
    Nediraj Lava Dok Spava
    tako je nediraj lava dok spava , draze mi je udarati a da ne pada , samo samari .jace boli .inace ne pocinjem prvi nikada .mogu da trpim i cutim aliiiiii onda ide citat od gore navedenog
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Ниски ударци - увек кад су потребни или неопходни. Највише бих волео коректно и поштено са свима, али то је немогуће, људи једноставно нису такви. Зато је мој мото за гадове - не причај са њим набоди га
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Ne zadajem niske udarce, odnosno ne radim nista sto ne bih volela meni da rade, to je moj moto...e sad sto postoje ljudi koji daju niske udarce bez obzira na to da li ce nekog povrediti, to je vec njihov problem i prepustam ih njihovoj savesti...ako imaju savest.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Šutni ga dok leži

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    Kod mene su otvoreni i prijateljstvo i neprijateljstvo.
    Kad udaram, pre toga sam najavila udarac vishe puta. To shto me pojedini ne shvate ozbiljno je njihov problem.
    Gde udarim "tu trava ne niche".
    A zaista me je teshko izazvati i naterati da udarim, ali kad se mora...

    Obichno volim da razotkrijem pred publikom/svedocima. Da ne bude posle nekom neshto nejasno.

    Zaista niski udarci nikad nisu bili moj stil.
    Uf, pa ti si ko Nata, ovaj Nato
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •