Može li forum razoriti nečiju vezu???
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Može li forum razoriti nečiju vezu???






    Puno ljudi koji sudjeluje na forumima je u vezama, no uprkos tome, događaju se simpatije, flerta se, razmjenjuju privatne poruke itd. ( sva moguća čuda moderne tehnologije ).
    Može se dogoditi da partneri osoba u vezi, što je vjerojatno čest slučaj, ni ne znaju što njihova bolja polovica na forumu piše, s kim se dopisuje, i što se događa.
    Po vašem mišljenju:
    1. Može li jedno takvo poznanstvo, flert sa foruma poljuljati ili razoriti nečiju vezu?
    2. Ako osobe koje flertuju bez znanja svoga partnera, jesu li one fer i poštene prema njemu?
    3. Je li u redu stavljati svoje intimne fotke na forum, a da partner to ne zna?
    4. Koliko je fer pričati o intimnim detaljima iz svog seksualnog života?
    5. I za osobe koje su u vezi- vodite li računa o osjećajima svoga partnera kad nešto na forumu pišete ( mislim na detalje iz intimnog života, ili na flert i pp sa suprotnim spolom sa flert konotacijom ), i razmišljate li ako nešto napišete, da bi to moglo povrijediti vašega partnera?

    Sta Vi mislite o ovakvim stvarima...?


    Osmeh je jedna kriva linija koja može da ispravi mnoge stvari.

  2. #2

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    1. Može li jedno takvo poznanstvo, flert sa foruma poljuljati ili razoriti nečiju vezu?
    Itekako moze. Nazalost.

    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    2. Ako osobe koje flertuju bez znanja svoga partnera, jesu li one fer i poštene prema njemu?
    Zavisi ko kako gleda na flert. Ako mene pitas ne.

    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    3. Je li u redu stavljati svoje intimne fotke na forum, a da partner to ne zna?
    To stavljanje slika svima na uvid me uvek podsecalo na pijacu.

    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    4. Koliko je fer pričati o intimnim detaljima iz svog seksualnog života?
    Ne samo iz seksualnog zivota, nije fer uopste pricati o bilo kakvim intimnim detaljima koje nekih dvoje dele, ili su nekada delili. To mu dodje jos gore nego da se skines go i kupas se na terazijskoj cesmi.

    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    5. I za osobe koje su u vezi- vodite li računa o osjećajima svoga partnera kad nešto na forumu pišete ( mislim na detalje iz intimnog života, ili na flert i pp sa suprotnim spolom sa flert konotacijom ), i razmišljate li ako nešto napišete, da bi to moglo povrijediti vašega partnera?
    Ja bih na ovo da odgovorim pitanjem: Ono sto ne znam ne moze me povrediti... ili moze?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Mislim da odgovor na ovo pitanje varira od osobe do osobe i od veze do veze.

    Ako je neko u svojoj vezi zadovoljan, nece mu ni pasti na pamet da na forumu flertuje i trazi 'leba preko pogace.
    Ako je veza vec poljuljana, onda je to druga prica. Ali opet, zavisi od osobe.

    Naravno da nije u redu postavljati slike, ali ovde se to ne radi pa o tome nema ni price

    Ali na kraju, ne smemo zaboraviti da ima i onih koji su na forumu neko drugi i potpuno razlicit od onoga sto u stvarnosti jeste.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  4. #4

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Ne može forum razoriti nečiju vezu, čovek jedino sam može to da učini, na forumu ili na nekom drugom mestu suštinski je nebitno. inače svoju intimu držim za sebe, zato se i zove intima



  5. #5

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Citat Cecara kaže: Pogledaj poruku
    Ako je neko u svojoj vezi zadovoljan, nece mu ni pasti na pamet da na forumu flertuje i trazi 'leba preko pogace.
    Ne boj se, uvek ima onih koji 'oce


    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    inače svoju intimu držim za sebe, zato se i zove intima
    Kako b' ti rekla, lepo je sto si ti svestan toga da se intima zadrzava za sebe, ali neki ljudi uopste nemaju problem da o takvim stvarima pricaju naokolo
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Forum svakako može biti jedno veliko iskušenje. Znate ono što kažu - Žene ne hebe ona stvar, već situacija! - S tim da bih ja dodao - Kao i muškarce, uostalom. Hoću da kažem da forumašenje, a znam nekoliko takvih slučajeva, može razoriti nečiju vezu. Sve te priče da je takva veza valjala ne bi se raspala su magla, jer to niko pouzdano ne zna pošto su emocije čudo, lepe su, ali i divlje i ne mogu se kontrolisati. Simpatija se stvori očas posla pa još ako usledi viđenje pa pojačavanje broja i intenziteta kontakta pa onda opet viđenje i eto ih u nekom hotelu (motelu) ili na zadnjem sedištu nekog auta i.... gotovo...

    Uostalom, kao što sam već nekoliko puta istakao, čovek ako je baksuz slomi prst i dok čačka nos.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #7

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Naravno da moze. A sta ne moze razoriti neku vezu? Moze je razoriti i jedan pogled u gradskom autobusu ako su urokljive oci...
    Salim se malo ali je uistinu tako. Ne posecujem druge forume, ovo mi je prvi i jedini gde sam recimo redovan posetilac tako da ne mogu izneti neku ozbiljniju analizu ali kada se uzme u obzir cinjenicno stanje sa ovog foruma onda diskutovanje na ovoj temi gubi draz. Stvarnost je svoje rekla i to sasvim jasno. Naravno, pre nas!
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  8. #8

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    E ako je jedan forum veliki razlog,onda to i nije veza sa pravom ljubavlju nego lazna.

  9. #9

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Zjovan29@
    Sta Vi mislite o ovakvim stvarima...?
    ...

    Forumi na internetu..pa zna se sta je to...samo ne zelimo da kazemo.....
    Internet i kompjuterska tehnologija postali su u laicko-populistickom vidjenju sveta drugo ime za bekstvo od sebe......

    Pa,o cemu mi onda ovde govorimo...Stvarnost zamenjujemo prividom,aktuelno virtuelnim...(lose po nas..a i po stvarnost naravno..i ovako smo otudjeni i u realu...i daleko od sebe i svoje sustine..)...
    Gubimo identitet igrajuci razlicite socijalno determinisane uloge ,stvarno iskustvo utapamo u digitalizovane slicice ... i iz naseg zivota nestaje neposredna spoznaja-stvaramo pregrst iluzija ,svetove privida...
    Postoji bojazan da cemo svi postati deo velike mreze,da ce svako od nas postati po cvor u sistemu svesti i misljenja..i to nije samo osnovni motiv jednog paranoicnog scenarija ,nego i strah da iluzije ne zamene istinu.....

    E sada,koju istinu..I u realnom zivotu zivimo cesto iluzorno...i daleko od objektivne stvarnosti...
    Internet i sva komunikacija na njemu uglavnom..(kazem uglavnom .jer su moguca prijatelj.i druzenja na nekom nivou....)...kreiraju virtuelnu stvarnost i produbljuju i onako otudjenog i izgubljenog coveka u pustolovini sveta magije,carolija ,maste i zelja...
    Ali,Mora se priznati da nove tehnologije menjaju nas odnos prema stvarnosti i preseljenjem iskustva u cisto mentalnu sferu kakav je internet ,granica izmedju tela i duha je totalno relativizovana..ono sto postoji u umu ,postoji i u stvarnosti...Znaci ,nuzno je priznati novu dimenziju postojanja ,koja granice mentalnog prosiruje na ustrb fizickog...
    Ipak...
    Stvarnost namece potrebu da se zarad buducnosti i savremenih trendova pojedinac emocionalnom prazninom , pozdravi sa sobom i svojom okolinom..a virtual mu omogucava da se jos dublje zacauri u svojoj narcisoidnosti i ubedjenju da je ''soliranje''..i zivot bez patnje i bola kroz hedonisticku ampulu..jedino vredno sto se mora postovati...

    U celoj ovo prici je onda sasvim jasno,.sta su forumi..i da li i kako uticu na nase zivote....i o kakvim vezama se ovde radi...(mnostvo veza i vezica i u realu..su sve ...samo ne ono sto bi trebale da budu...)
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  10. #10

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Postavih nekoliko životnih pitanja i kao što je život različita "igra" za svakog pomalo drkčija tako i odgovori na pitanja su glediššte svakog pojedinca.
    Namerno sam pitanja vezao za "forum" želeći čuti mišljenja o tome da li forum utiče na naše živote ili ne?
    Da li je slika koju stvaramo i doživljavamo preko foruma naša realnost ili nije ?
    da li mi vidimo "realno" naš "realni" život i šta pod tom realnošću podrazumevvamo ?
    Sama reč foruumm nije potekla sa komijuteriom jer ona je stara i bila uvek vezana za razgovor,razmenu mišljenja,druženje.
    Hteo sam čuti mišljenje, postoji li razika između zaljubljenosti i ljubavi ?
    Što je urušivo a što nije ?
    Moje mišljenje je da se srce zaljubljuje a da duša voli !!!
    Po meni je zaljbljivost vremenski ograničena a ljubav večna.
    Kao što nam putovanje do određenog mesta nije ograničeno na samo jedan način prevvoza tako i budućnost naše veze nije ograničena samo na forume nego je vezana za naš odnos prema njoj.

    Osmeh je jedna kriva linija koja može da ispravi mnoge stvari.

  11. #11

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    1. Može li jedno takvo poznanstvo, flert sa foruma poljuljati ili razoriti nečiju vezu?

    Ako je samo poznanstvo tada se prava veza neće razoriti. Razorit će se ona u kojoj nema vjere u partnera i poštovanja.

    2. Ako osobe koje flertuju bez znanja svoga partnera, jesu li one fer i poštene prema njemu?

    Flert je osobina većine ljudi i nekako nam je urođena, smatram. Ako sam flert ne prijeđe granicu dobrog ukusa, ne vidim zašto bi tu išta bilo nepošteno prema partneru?

    3. Je li u redu stavljati svoje intimne fotke na forum, a da partner to ne zna?

    Jel' u redu ili nije u redu ovisi o osobama. Neki su opušteni i neki baš vole da drugi pasu oči na njihovom partneru/ njihovoj partnerici. Ja osobno nisam za to.

    4. Koliko je fer pričati o intimnim detaljima iz svog seksualnog života?

    Apsolutno da nije fer. Ne govorimo samo svoju intimu već i intimu partnera a jel' imamo odobrenje za to?

    Neću biti isključiva i reći kako mi možda nije promaklo da sam i ja u nekom momentu spomenula tu i tamo nešto što nije bilo za javnost ali sad sam odrasla i znam što je, meni, neprimjereno.

    5. I za osobe koje su u vezi- vodite li računa o osjećajima svoga partnera kad nešto na forumu pišete ( mislim na detalje iz intimnog života, ili na flert i pp sa suprotnim spolom sa flert konotacijom ), i razmišljate li ako nešto napišete, da bi to moglo povrijediti vašega partnera?

    Svoje pisanje ne skrivam i ne skrivam svoje obitavanje na internetu. Smatram da smo dovoljno zreli da ako njemu/meni nešto smeta da se to onda otvoreno i kaže.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #12

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Jedini nedostatak svake veze je neiskrenost. Ona ruši sve mostove u njoj. Sitne prepreke u vezama se rešavaju iskrenošću.
    Reći putem neta nekome nešto nije kvarno ali je to velika slabost. Biti iza zida u mislima da nisam viđen je samo skrivanje moje slabosti- neimanja hrabrosti se suočiti sa problemom.
    Kao što uvek govorim samo nestabilna osoba u nepoverenju prema partneru može dovesti do toga da prida značaj nečijem mišljenju na forumu. Govorimo li o "zdravim vezama" u njima nema te mogućnosti.ž
    Vera u Gospoda je osnova svakog života !!!
    Ne da mislim već znam da pravi vernici ne varaju.
    U veri čovek ne vara drgoga već sebe i Gospoda.
    Samo ima jedna stvar koja kaže reč da pred Gospodom ima svoje obaveze a one su ispunjavanje bračnih obaveza.
    Ako su one neispunjene onda je to prevara a ne traženje utehe !!!

    Osmeh je jedna kriva linija koja može da ispravi mnoge stvari.

  13. #13

    Odgovor: Može li forum razoriti nečiju vezu???

    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    1. Može li jedno takvo poznanstvo, flert sa foruma poljuljati ili razoriti nečiju vezu?
    Poznanstvo i flert sa foruma/žurke/kafića/posla/škole... može biti okidač za razaranje onih veza koje su negde već sami po sebi počele da se urušavaju.
    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    2. Ako osobe koje flertuju bez znanja svoga partnera, jesu li one fer i poštene prema njemu?
    Šta to znači "flertovati bez znanja svog partnera"?
    Mnogima je flert srednje ime. Njihovi partneri naravno da neće biti obavešteni svaki put kad oni flertuju (pitanje je i da li su te osobe svesne da neko njihovo ponašanje vidi kao flert), ali ako ih poznaju, mogu to očekivati. Pitanje je samo pojedinca gde mu je granica u flertu i naravno međusobnog poverenja među partnerima.
    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    3. Je li u redu stavljati svoje intimne fotke na forum, a da partner to ne zna?
    Svoje jeste. (Meni lično je to poprilice neukusno, ali ako neko već ima drugačiji pristup i kači svoje slike, ne vidim da je potrebna zvanična saglasnot partnera).
    Parnerove ili zajedničke fotke nije ok kačiti bez znanja partnera.
    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    4. Koliko je fer pričati o intimnim detaljima iz svog seksualnog života?
    Fer je ako je i partner saglasan sa njim.
    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    5. I za osobe koje su u vezi- vodite li računa o osjećajima svoga partnera kad nešto na forumu pišete ( mislim na detalje iz intimnog života, ili na flert i pp sa suprotnim spolom sa flert konotacijom ), i razmišljate li ako nešto napišete, da bi to moglo povrijediti vašega partnera?
    Nisam sigurna da je ikad nešto pomno čitao šta pišem. To je valjda stvar poverenja. A i da je pročitao, ne verujem da bi imao negativan stav prema tome. Doduše, ako bi neko i hteo da čita, onda bih ga verovatno terala da pročita većinu toga što sam pisala. Ponekad je pitanje da li pojedinačni post koji se nasumice pročita može biti drugačije shvaćen. Mi ovde imamo istoriju pisanja. Neretko je post samo nadogradnja na x prethodnih postova na istoj ili na više različitih tema. Ko god i šta god ovde da neko pročita, mora znati da postoji istorija pisanja i poznavanja ljudi.
    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    Namerno sam pitanja vezao za "forum" želeći čuti mišljenja o tome da li forum utiče na naše živote ili ne?
    O tome možeš ovde da čitaš.
    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/lj...orumasa-10713/

    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    Hteo sam čuti mišljenje, postoji li razika između zaljubljenosti i ljubavi ?
    I o ovom se pisalo:
    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/lj...ljubljen-7724/
    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    Što je urušivo a što nije ?
    Sve što čovek sagradi, može se i urušiti ukoliko se zaboravimo da čuvamo i negujemo ono što smo izgradili.

    Citat zjovan29 kaže: Pogledaj poruku
    Jedini nedostatak svake veze je neiskrenost.
    Ne znam baš da li je jedini, ali tamo gde neiskrenost stanuje, dobra veza nepostoji.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Slične teme

  1. Koja je pesma obelezila vasu vezu?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 28.11.2015, 19:14
  2. Zena moze odglumiti orgazam - Muskarac celu vezu
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 20.01.2014, 07:43
  3. VC Forum - Status
    Autor memento u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.02.2012, 09:00
  4. Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Autor Neptun70 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 22.12.2011, 23:00
  5. Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 01.12.2009, 23:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •