Skvovatis minićitis - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Da li biste se zavukli pod indijanski minić?

Učesnika ankete do sada
15. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, naravno

    4 26.67%
  • Da, naravno

    2 13.33%
  • Da, naravno

    3 20.00%
  • Da, naravno

    2 13.33%
  • Da, naravno

    4 26.67%
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 57
  1. #31

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Dobro veche, ko je ovde drugovi koga tukao i ko se kome i gde podvlachio? Ajmo da vidimo?.. Pa dobro drugovi, jel gospodja skvo bre razdrndan fitja, pa da se podvlachite pod njega kad ga nateraju na kanal? Iz kog razloga molim vas? Ja pozitivno znam da njoj ne treba generalka. Ode ona jednom godishnje na kanal i to joj je dosta. Aj sad drugovi, razlaz u grupama po jedan ... A ti mali shto pravish te ankete po gradu sram te bilo znash .. bolje da knjigu u ruke i mokitu u shake i ov.. ma more odbij tamo ..

    (izvintle, a a da nije tachan odgovor na anketlu pod 4?ne? a jel mogu da zovem prijatelja il pola pola?)
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    O hrabri moj Viteže Od La Hleba aka Ser Žile, koji stade u odbranu šatorčića moga uniđi da te počastim jednim čajem ima i sendviča ž džemom

    p.s. povedi i prijatelja pa može pola pola

    -Aždaja-
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Dobro veche, ko je ovde drugovi koga tukao i ko se kome i gde podvlachio? Ajmo da vidimo?.
    Ja, ja, ja

    A ti mali shto pravish te ankete po gradu sram te bilo znash .. bolje da knjigu u ruke i mokitu u shake


    Jel' vidis kako je prosao oces i ti isto

    Dodji, dodji
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Citat SQUAW kaže:
    O hrabri moj Viteže Od La Hleba aka Ser Žile, koji stade u odbranu šatorčića moga uniđi da te počastim jednim čajem ima i sendviča ž džemom

    p.s. povedi i prijatelja pa može pola pola

    -Aždaja-

    Da delim sendvich zz Dzemom?! Nama shanse pa da mi je Dzemo 3x prijatelj (gospode, DZEM!?) . Ali hvala draga gospo uvek sam rad posetiti vash mini.. ovaj mini shatorchich kahm .. Ochemo chitati poeziju il ce te odmah preci na stvar.. tj na dzem, hocu rechi chaj..? Od sendvicha najvishe volim onaj kad vam je 'leb sa obe strane, mislim ..jel..

    Ako vas ponovo budu uznemiravali samo zazzzvizzdzite po dogovoru

    onaj koji zna da nabroji napamet svaki kamen odavde do alfa kentaurija : Ja, ja, ja
    Vidga maaali, pa chiji si ti mali? vidi ga on se zavjachioooo .. hehe .. ijoj shto je sjadak ... Shta si vido ispod kazzesh? Suuuuncee? Pa nije to sunce mali to samo tako izgleda ..
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 15.09.2006 u 23:05
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Vidga maaali, pa chiji si ti mali? vidi ga on se zvjachioooo .. hehe .. ijoj shto je sjadak ..
    Za Alfu kentaura ces tek po njonji da dobijes

    ijoj shto je sjadak
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Citat HLEBmaster kaže:
    Ochemo chitati poeziju il ce te odmah preci na stvar.. tj na dzem hocu rechi, chaj..?
    Naravno da ćemo čitati poeziju Vi ćete meni onu vašu čuvenu "Odu O Paperjastom Oblačku" a ja ću vama onu o "Slatkoj Maloj Izvrnutoj Torti"... jer ja sam jedna snebivljiva aždaja, Oooo pa šta, to sam ja srašno snebivljiva aždaja, zar niste znali to? Nazivaju me groznim stvorom! Kakva greška ! Ne.
    Ne želim da se borim, baš igru volim... a onda možemo popiti čaj... ž džemom ili bez

    A Alfa Kengur je nešto agresivan ovijeh dana!?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Citat SQUAW kaže:
    Ne želim da se borim, baš igru volim... a onda možemo popiti čaj... ž džemom ili bez
    Jel da svrnem ja po kesice.. znate, za chaj ..il cemo brez.. znate moramo mislit i o tome jer se meni lako vata da prostite.. mislim trunje iz chaja..

    A Alfa Kengur je nešto agresivan ovijeh dana!?
    Znate kako je, prochuloe se da oce ovih dana da pochmu da zatvaraju sigralishta pre shes popodne, kad je pesak najlepshi.. I ja bik se unervozio .. al ja vec odavno ne pishkim tamo..
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Citat HLEBmaster kaže:
    Jel da svrnem ja po kesice.. znate, za chaj ..il cemo brez.. znate moramo mislit i o tome jer se meni lako vata da prostite.. mislim trunje iz chaja..
    Bez brige, imam ja cediljku Nikakve kesice ne dolaze u obzir
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Citat SQUAW kaže:
    Bez brige, imam ja cediljku Nikakve kesice ne dolaze u obzir
    Cediljku? A, izvinte, kako mislite da je aplicirate?
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    O svašta... pa na džezvu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Dobro dobro .. moze.. nego gospo, ta dzezva vasha .. jel kolika?
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Za dve šoljice čaja... sa sve tacnicama. Džezva je slatka mala i izvrnuta... svi je vole, svi je cene... al' nevoljama nikad kraja... vrh joj na dnu stoji
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Dzezva ti izvrnuta? .. .. pa shta to uradi nema veze vrnucemo kako je bila pa ce da je izvrnemo ponovo bheheh
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    ja sam se ipak odlučio za opciju 5

    sve se nešto mislim...istroši se tiganj na prve četir opcije...pa neće mlogo da me potkači..a?
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Skvovatis minićitis

    Ne b' nikad indijanac digao tiganj na žensko
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Mini Maus uskoro u kimonu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.03.2008, 10:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •