Jelena Karleuša se kandiduje na izborima
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    05 Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    Estradna diva Jelena Karleuša je potvrdila za "Kurir" da će na sledećim izborima biti kandidat za narodnog poslanika.

    Jelena Karleuša će se na narednim parlamentarnim izborima, planiranim za proleće 2012. godine, kandidovati za poslanika u Skupštini Srbije, saznaje "Kurir".

    Jeleni je, tvrdi naš izvor, muka od aktuelne situacije u zemlji i želi da, koliko je to u njenoj moći, nešto promeni, ali još nije odlučila na kojoj će se stranačkoj listi pojaviti.

    "Više opcija je u igri. Poznato je da je bliska s liderom SPS Ivicom Dačićem, a s druge strane tu je LDP Čede Jovanovića, kojeg već godinama javno podržava. Ali, ne treba iz priče isključiti ni Nenada Čanka. Ali, o tome će Jelena konačno odlučiti na jesen", kaže sagovornica lista, dobra prijateljica buduće političke dive.

    Jelena, koju su novinari "Kurira" pitali da potvrdi ove informacije izjavila je da ulazi u političke vode-

    "Tačno je, kandidovaću se, ali još nisam odlučila na čijoj stranačkoj listi ću biti. Smatram da bi svi trebalo da imamo svoj politički stav! Sami biramo svoj put i oblikujemo budućnost svojoj deci, i nadam se da ćemo mi, za razliku od nekih prošlih generacija koje su izabrale rat i bedu, povesti svoje naslednike u svetliju budućnost", kaže za "Kurir" JK.

    "Sve dok smo nezainteresovani, bićemo sirotinja kojoj su drugi krivi, a moć je u našim rukama. Nisam političar, ali ni idiot, i osećam potrebu da iznesem svoj zdrav stav. Od ulaska u parlament neću hraniti decu i više je nego jasno da su mi pobude isključivo ljudske", zaključila je buduća poslanica u izjavi za "Kurir".

    Jelenin ozbiljan zaokret ka političkim vodama započeo je upravo u Kuriru, odnosno u njenim kolumnama, u kojima je svojim političkim stavovima uzdrmala ceo region.

    Ona smatra da ima ogroman uticaj na omladinu u Srbiji.

    "Tome u prilog govori i činjenica da samo jedna njena fan stranica na internetu ima više od 300.000 pristalica. Podrška koju ima mogla bi da se pretvori u ozbiljno biračko telo. Zato i nije čudo što se svi na političkoj sceni otimaju o nju", kaže Jelenina prijateljica u izjavi za "Kurir".


    Mondo


    Ako je ovo istina, ja sam ostao bez teksta. Manje bi me začudila koalicija DS-SNS-SRS-DSS od ovoga.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    ebalo majku... izvinjavam se kad me teraju da "lajem"
    ona to sebi novu scenu za svakodnevne nastupe izgleda obezbeđuje..qq end lelej kad svako može zato što mu baš nešto 'oće.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    Sreca, sreca, radost
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    Јаој, једва чекам да се Иван Ивановић врати са одмора.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    Meni ona nije ni gluplja ni ruznija ni veci sizofrenik od polovice onih sto vec sede u parlamentu. Jeco ako citas ovo ne shvataj kao kompliment.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    O njoj je sve rečeno, ako je izglasaju, to mnogo govori o nama.
    Naravno, ona je samo sredstvo nekome da gura prst u oko političkim protivnicima, a ona se zaliće na moć kao muva na lepak.
    Još da uđe u Skupštinu pa da bude kompletna
    Doduše, kad je mogla Ćićolina, može i "Jeca"
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    Jelena Karleuša je, po mom skromnom mišljenju, svojevrsni moralni, duhovni pa i fizički mutant, nastao u jednom mutnom vremenskom prostoru u kojem nikako ne može da se, na devastiranom starom, osovi novi sistem moralnih i svekolikih drugih vrednosti. Ona je antipod svemu onom što želim svojoj deci i svemu onome što poštujem, uvažavam i doživljavam kao lepo....

    I tu bi bio možda i kraj priče o kontraverznoj JK, da nije onog - ali. Ali, istine radi, u tom našem parlamentu već u ko zna koliko saziva egzistiraju još bedniji, zakržljaliji i primitivniji primerci i homo sapiensa, koje kao u nekoj groteski svi nazivaju poslanicima, a da se pri tome niko ne smeje....

    Hoću da kažem da je JK, kao uostalom i brojne (loše) onomatopeje ljudi u našem parlamentu (i ne samo u njemu), bar približno posledica kao i sam uzrok svega ovog što nam se događa i da su svi oni zajedno neraskidivi deo nas, da ne kažem naš verni odraz, odnosno mi sami. I to je ono što, mene brine. A, JK, je samo možda malo iskrenija, uslovno rečeno, u svim tim mutnim radnjama pa i bolja i poštenija (takođe uslovno rečeno) od mnogih bitnijih i uticajnijih političara i javnih ličnosti kojima je licemerstvo daleko jača osobina nego njoj. Nažalost...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    Ово је демократска држава у којој свако ко има пара, маму уредницу на музичком радију, тату шефа полиције и мужа фудбалера може да ради шта хоће, па тако се и кандидује за Народну скупштину.

    Међутим, пошто је кандидаткиња Карлеуша удата Тошић у рангу, како обавештено госпођица/госпођа Исахара примети госпођице Илоне Сталер ака Ћићолине, ја бих јој за услов поставио исто што и госпођици Ћићолини - сво ово досадашње "шокирање" Србије је лук и вода, нема места у скупштини без порнића с коњем!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    Da nije sreća u nesreći to što većina njenih fanova još uvek nema pravo glasa?
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    Karleuša: Sanjala sam da sam predsednica Srbije


    Jelena Karleuša sanjala da ima 46 godina i da je prva predsednica Srbije.

    U rođendanskom intervjuu emitovanom u emisiji „Red karpet“ na hrvatskoj televiziji Nova, Jelena Karleuša je izjavila da će se, kad jednog dana bude predsednik, zalagati za „balkansku uniju“:

    - Dok sam ja živa, neću dozvoliti da nam se desi katastrofalna greška koja je dovela do ratova na Balkanu.
    Jelena se osvrnula i na prava gej populacije u Srbiji, čiji aktivisti su takođe bili gosti njene rođendanske zabave, prenosi Kurir.

    - Prvo da rešimo problem netolerancije prema homoseksualcima, zatim njihova prava, a onda i gej brakove. Još uvek je rano, ali korak po korak, i to pitanje će doći na dnevni red - poručila je Jelena.

    I dok Jelena uveliko najavljuje ulazakm u politiku, postoje i oni koji smatraju da ta uloga nije za nju.

    - Jelena je isuviše lepa da bi se bavila politikom, i ja joj to ne bih preporučio. Ipak, dosad je mnogo toga u Srbiji promenila svojim stavovima - rekao je Nenad Čanak.



    izvor: S media


    ...što je babi milo
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Jelena Karleuša se kandiduje na izborima

    Apsolutno podrzavam Jelenin ulazak u te politicke vode.
    Mislim da je bilo krajnje vreme.
    Znam , znam da joj nije bilo lako da donese tu odluku , da prelomi u sebi ,
    jer i ona zna kao sto i ja znam da je to jedan riskantan potez.
    Kako li ce njeni mnogobrojni fanovi doziveti ovu veliku promenu.,
    taj njen novi korak a sve zarad dobrobiti ovog naroda.
    Da li ce razumeti tu njenu veliki zrtvu jer ce svakako posao morao da trpi zbog ovog novog angazovanja.
    Finansijski momenat i ne racunam jer verujem da i njoj nista ne znaci.

    Ali svakako ce skupstina dobiti na Dinamiki i Digni -Tetu njenim ulaskom u istu
    u sta ne treba sumnjati jer ko ce uci ako Jeca nece.
    Ko ce nas izvuci iz ove krize ako ne ona ?
    Mislim ...realno....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

Slične teme

  1. Jelena Lengold
    Autor tetkaD u forumu Književnost
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 16.12.2012, 19:23
  2. Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?
    Autor BLue stAR u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 22.03.2012, 15:41
  3. Jelena Jankovic
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 26.06.2011, 18:48
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.01.2007, 22:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •