Zašto reč "Vojvodina" para uši? - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 101 od ukupno 101
  1. #91

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    Citat vojvodina2 kaže: Pogledaj poruku
    Crnogorci su odavno ZA Vojvodinu i potpisnici su Deklaracije o Vojvodini republici.
    Bosanci polako ali sigurno prelaze u autonomase,najpre oni pametniji i bogatiji,vide da je novcanik ugrozen,zatim i oni poreklom iz multietnickih bosanskih krajeva,i iz urbanijih krajeva,zbog izrazenog nacionalizma,zbog kojeg su morali da odu i od svoje kuce i ne zele ga ponovo ovde.

    B92 - Vesti - Autonomija Vojvodine istro�en pojam


    Sve je što si napisao na ovoj, ali i ostalim temama. Ako je verovati onoj narodnoj - S kim si, takav si! Dakle, malo pogledaj oko sebe i izađi iz svog zabačenog i slepog šora i sagledaj šta i drugi ljudi misle i udalji se malo od itd. pa možda i prestanaš da pišeš ovakve gluposti.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #92

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    nakon raspada Austrougarske.No na ovu temu ne treba trositi reci,Vojvodina uskoro postaje nezavisna.Zapad daje puno podrsku.Provereno.
    daću ti ja punu podršku na PP, piši mi
    http://www.vojvodinacafe.rs/clanovi/mojne.html

  3. #93

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    Vojvodina, nasa dika bice opet republika!

  4. #94

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    A kad je to bila republika?

    Lupetanju nikad kraja. A posle, pored takvih lupetača, zapitamo zašto nekom para uši reč "Vojvodina".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #95

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    Zarko Zrenjani i Toza Markovic su prokazani fasistima i ubijeni jer su se zalagali za Vojvodinu republiku u SFRJ.

  6. #96

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    Svašta.
    Em neistina, em glupost.
    A pogotovo se nisu zalagali za SFRJ.
    Sva sreća, pa tebe malo ko shvata ozbiljno..
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #97

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    Meni reč Vojvodina uopšte ne para uši,nego me asocira na nešto mnogo lepo.Na lepa naselja,na mirne i fine ljude,na lepu prirodu,sve u superlativu.Što se tiče politike ja razumem i autonomaše,jer nekad je Vojvodina bila autonomna pokrajna.Autonomija ne znači ocepljenje,ali ljudi hoće svoje pare da drže u svom džepu.

  8. #98

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    Citat vojvodina2 kaže: Pogledaj poruku
    Vojvodina, nasa dika bice opet republika!
    ...hvala ti k'o bratu..odavno se nisam ovoliko nasmejao nekoj gluposti.
    Meni reč Vojvodina prija, uvek mi stvori sliku ravnice, mira, "laganica" filozofije, nevažnosti koja krvna zrnca imaš po rođenju, širinu mišljenja, toleranciju i srdačnost. Uvek sam se tamo osećao dobrodošao, uvek mi je bilo prijatno i lepo .
    Čak ni "likovi" koji "prvo lupe, pa posle uključuju mozak...ako ga imaju" ne uspevaju ni mm da promene moje mišljenje i utiske o Vojvodini . E..takoC.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #99

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    para usi zato sto se mnogi boje VOJVODINE mislim sta bi bilo sa BEOGRADOM kad bi Vojvodina otisla ili postala samostalna ko bi ranio toliko ljudi koji po ceo dan ispijaju kaficu po Knez Mihajlovom ili bolje receno sta bi jeli ustvari kako bi nasa drzava Srbija opstala bez Vojvodine i koliko

  10. #100

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Meni reč Vojvodina uopšte ne para uši,nego me asocira na nešto mnogo lepo.Na lepa naselja,na mirne i fine ljude,na lepu prirodu,sve u superlativu.Što se tiče politike ja razumem i autonomaše,jer nekad je Vojvodina bila autonomna pokrajna.Autonomija ne znači ocepljenje,ali ljudi hoće svoje pare da drže u svom džepu.
    Vrlo pametno zboriš,potpisujem sve napisano

  11. #101

    Odgovor: Zašto reč "Vojvodina" para uši?

    Razlog je jako jednostavan ... ZBOG PARA!!
    Lako je nekom reci da je ovde lepo laganica sve ravno itd itd .. mislim na ljude koji ne zive ovde,samim tim mislim da isti nemaju ni prava da komentarisu ovo pitanje.

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Slične teme

  1. Dnevnik "Vojvodina Cafe"
    Autor kissigirl u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 512
    Poslednja poruka: 16.07.2011, 20:41
  2. "Vojvodina je ubudjala i zaostala..."
    Autor mikivs u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 23:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •