Ko ne izabere lekara ostaće bez zdravstvenog osiguranja - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Ko ne izabere lekara ostaće bez zdravstvenog osiguranja

    Malo smo otišli u off topik.Ja sam naime penzionisana med.sestra,tako da je ovaj moj post bio malo šaljiv.Inače sada baš često sam prinuđema da odlazim kod lekara pa se onda jednostavno opremim sa strpljenjem kada krenem.A imam svog izabranog lekara vrlo finog staloženog uvek spremnog da me sasluša iako ja sve pripremim šta ću reći tako da nikada netraje dugo moje zadržavanje.
    Sećam se mnogih dogodovština dok sam radila eto vezano uz pacijente koji presede u čekaonici.
    Ispred šaltera stoji žena i kuka kako će joj otići autobus pa se žuri i moli da joj se popune recepti.Kao da nema drugi autobusPopunim ja njoj recepte,nastavim da radim kad posle jedno dva sata vidim ja nju sedi ona bezbrižno izvadila štrikeraj i štrika.
    Pitam šta bi sa autobusom naravno ona odgovori da ima još autobusa,ima vremena.I tako bi mogla da nabrajam.
    A što se tiče izabranog lekara mislim da je to lepo ali vrlo neprijatno kada je taj vaš lekar malo malo odsutan.I onda gde smo tu smo opet na starom.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #17

    Odgovor: Ko ne izabere lekara ostaće bez zdravstvenog osiguranja

    Eto,kakava slucajnost,koleginice...bas lepo.Sudbina me uvek tako ko cudom nekim spoji i uprijatelji sa svojima iz struke.Mislim da su ljudi i ranije pre ovog potpisivanja ugovora uvek gledali da idu kod istog lekar jer je na taj nacin imaodobar uvid u njihovo stanj e sto je veoma bitno kod pracenjabolesti.Tako da je ovo na neki nacin samo ozvaniceno zbog placanja,sto je isasvim uredu.Svako treba da bude placen onolko kolko radi..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #18

    Odgovor: Ko ne izabere lekara ostaće bez zdravstvenog osiguranja

    ja jos nemam izabranog lekara
    svaki put kad dodjem u dz gde bih trebalo da pripadam ona sestra vice na mene sto nemam karton , jos mi je u studentskoj , jbg nisam bila bolesna
    i tako ja svaki put da joj ne bih pomenula mamu milo odem uljudno
    ali sad stvarno to moram da sredim
    mada vec se lecimo ko crnci tako da ako krenem da crkavam od kolere nadam se da ce me primiti i setiti se kolericne Elze
    a verovali ili ne i ja sam koleginica

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Zivotna osiguranja
    Autor mikivs u forumu Ekonomija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.08.2018, 10:41
  2. Ostaćemo prijatelji
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 14.02.2013, 21:21
  3. Strah od lekara
    Autor SQUAW u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:16
  4. Socijalno, zdravstveno i ostala osiguranja
    Autor Mish u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 22:45
  5. Savetnik za prodaju osiguranja zivota
    Autor stolar u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.01.2010, 20:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •