Problem sa partition magic
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Problem sa partition magic

    Ajd sad da Vas vidim

    moj problem je sledeci, htela sam da prosirim C particiju pa sam uz pomoc "Partitiona magic 7" zapocela prosirenje, medjutim, pri podizanju sistema je jako dugo radio na sirenju particije, pa sam odlucila da restartujem i nadjem drugo resenje (sto se pokazalo problematicnim resenjem), medjutim kad se Windows podigao, ostala sam bez particije "Svastara" od koje sam uzela GB da bih povecala C particiju. Usla sam u "Control panel", "Administrative tools" i "Computer Management", gde mi je vidljiva ta particija ali pise "Helathy (Unknown partition)". Jako mi je bitna ta particija, jer se na njoj nalaze meni bitni podaci. Stavicu Vam sliku da vidite kako izgleda u Computer managementu.


  2. #2

  3. #3

    Odgovor: problem sa partition magic

    Morp, nisam uspela da skontam onaj program sto si mi preporucio, nesto mi je tu bilo sve komplikovano, a objasnjenje nejasno (makar meni se tako čini).

    Uspela sam sa Hiren Boot da vratim particiju, ali problem je sad zato što ne mogu da otvorim foldere jer su sve neke hijeroglifi umesto naziva foldera, ponegde se i nadje neki dokument, muzika i slika da je mogu otvoriti, ali to je u manjini.

    Da li bi mozda bilo dobro resenje da formatiram particiju, pa da onda pokusam vratiti podatke ili da tu opciju ostavim kao poslednju?

  4. #4

    Odgovor: problem sa partition magic

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Da li bi mozda bilo dobro resenje da formatiram particiju, pa da onda pokusam vratiti podatke ili da tu opciju ostavim kao poslednju?
    Format znači "NEMA VIŠE NIŠTA NA PARTICIJI"!!!

    Ako pokušavaš da vrneš podatke format NIKAKO ne radi!
    Preporučio bi ti da se ipak obratiš nekom iskusnijem koji može da ti pomogne.
    Ovako, savetima preko neta, teško da će sve da odradiš kako treba.
    Veća je verovatnoća da ćeš jednim potezom, kao što je format, onemogućiti vraćanje podataka.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

Slične teme

  1. Problem sa rezacem
    Autor japera u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.05.2010, 23:42
  2. Problem sa poverenjem
    Autor kasper u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.03.2010, 18:54
  3. Magic Ball 3
    Autor Biljanadj u forumu Igre
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.04.2009, 00:03
  4. Magic the Gathering
    Autor Mrak u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.02.2009, 20:44
  5. Pera...problem...
    Autor Najgora u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.02.2007, 02:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •