Horor filmovi - Strana 6
Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 179
  1. #76

  2. #77

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat zzz kaže: Pogledaj poruku
    prvo gledanje Leptirice


    Nikad necu zaboraviti, jer sam bila mala... Nemam zelju da ovaj film ponovo pogledam, jer imam utisak da vise nece biti tako strasan kao ranije.

    Jos jedan domaci film koji svrstavam u horor (iako mozda i nije) je Variola Vera. Uvijek se ruzno osjecam (i uplaseno) nakon gledanja tog filma.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #78

    07 Odgovor: Horor film koji pamtite

    Isterivanje đavola iz Emili Rouz, horor svih horora

  4. #79

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    The Thing - najbolji svih vremena

    Noc vestica prvi deo
    Petak 13 prvi deo
    I neki gde neki stvor ispod peska jede kupace na plazi (je li neko gledao)
    Kristina (onaj rose Cadillac)
    Ajkula I

    Vise ne gledam horore. Oslabili mi zivci, prebrzo potezem oruzlje...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #80

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat dndr kaže: Pogledaj poruku
    leptirica (domaći)
    Ovaj film sam gledao kao jako mali (krišom) i imao sam košmare nedeljama od njega

    Što znači, dobar horor film


  6. #81

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Exorcist... Bas,bas strava i užas...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #82

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Pad kuce Asarovih......................extra horor,ko ga nije gledao obaveznoooooooooooooooooooo nek pogleda!!!!!!!!!!

  8. #83

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Predskazanje (The Omen)...gledala sam ga mnogo puta ali me svaki put strah ...
    Omnia vincit Amor

  9. #84

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Vrisak 1,2,3 i neka verzija 4!
    Residenat Evil 1,2,3!
    Absolute

  10. #85

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Hmmm...
    Isijavanje...Taj je film imao vise dijelova oko 3-4,nisam sigurna. Znam da smo ga gledali svake subote...
    Krug-dobar film...Strasan. Po njemu je radjen Mrak 3... Gledala sam nesto malo filma po kojem je radjen Krug. Napisao ga je neki Kinez. I gledala sam sto su kinezi glumili... Joj,ova 'americka verzija' 500 puta bolje uradjena...
    Teksaski Masakr. To bi trebao da bude horor To je glupost odvratna...
    Saw-i to isto nije neki sad horor... Komadaju ljude i tako to... Fuj
    The Dark-Boze... Glupljeg 'horora' u zivotu nisam gledala

    Eto tih se trenutno mogu sjetiti :D
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  11. #86

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat coolgirl kaže: Pogledaj poruku
    Hmmm...
    Isijavanje...Taj je film imao vise dijelova oko 3-4,nisam sigurna. Znam da smo ga gledali svake subote...
    A da ne misliš na Predskazanje?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #87

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    pirane.

    imala sam 5-6 godina kad sam ga gledala. trake i projektor. u klubu jugoslovena. matorci roshtiljali i pili a nas nekolicina dechurlije s opushtenim vilicama, hipnotisani gledamo u prazno platno, chekamo da chika promeni traku, pa da se strava nastavi.

    ....i danas mogu da osetim strah kad se prisetim. bude mi smeshno ali osetim na trenutak kako mi se utroba zgrchi.....

    ...danima se, posle filma, nisam umivala. odem u kupatilo, odvrnem slavinu i onda zurim chekajuchi zlu ribicu da izleti...... obozzavam kupanje u kadi, ne tushiranje nego lezzanje u vodi,..... tada se nisam usudila.

    ...pa je onda palo racionalisanje - to je samo film, nishta to nije stvarno, smeshna si, umivaj se.... pa sam polako popustila, napunila kadu, kupala se.... i secanje na film je jenjavalo....

    ..... bole korkodelovic, novinar tanjuga, zziveo je u kuci sa bazenom. njegov sin beli bio je mojih godina pa su nam se roditelji cesto druzzili. .... te tako standardno nedeljni ruchak kod boleta i ivane....belcha i ja u bazenu.... bole nije voleo da chisti bazen, a nije mu bilo milo ni da nekome placa za to te je tako samo sipao hlor i kad se alge razmnozze do te mere da voda smrdi do boletove radne sobe, tada se chisti bazen.

    ova nedelja nije bila jedna od tih. jeza me hvatala od klizavih algi na stepenicama al sam chvrsto odluchila da zanemarim strah i plivam samo po sredini ne dodirujuchi stranice bazena.....sve je bilo super dok se nisam zaboravila... stala sma nogom na dno, osetila ljigavo i klizavo, prebledela i pretrnula u sekundi. samo mi je na pameti bio onaj chika shto je pecao i shto su mu piranje oglodale potkolenice i stopala.

    istrchala sam iz vode brzinom svetlosti..... zbog pirana umem i ja da hodam po vodi
    & underpaid......

  13. #88

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Alien
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  14. #89

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    "Ispijanje krvi"

    okončao ga je moj advokat razvodom braka
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #90

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    uh,ne mogu da se setim imena,a radi se o malom decaku koji je ubio celu svoju porodicu.Odgrizao im je usi...uh...... Stalno se sakrivao ispod kreveta...(od tada imam sindrom-dizi noge odmah na krevet )
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lista horor filmova koji to nisu
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2009, 23:33
  2. Brutalna horor priča: Srpski film (2009)
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.11.2008, 09:29
  3. Nekrofil ~ Horor u centru Beograda
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.02.2007, 18:32
  4. Horor u svetu insekata... Čuda prirode 1.
    Autor HLEBmaster u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 18:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •