Horor filmovi - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 179
  1. #16

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    The egzorcist
    kada je davne 1981 igrao u letnjem bioskopu u katoličkoj porti,
    svako veče smo sa društvom uneli gajbu piva i tokom projekcije glasno unapred izgovarali napamet naučeni text filma. Sve vreme smo vrištali od smeha i dobacivali gluposti. Bio je to pravi horror za ostale gledaoce.

    inače HELLRAISER smatram najboljim horror filmom. Clive Barker je car.

  2. #17

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    The Dawn of the Dead

    Fenomenalan film o zombijima koji su preplavili celu planetu... radjen je '69 i za to vreme je mislim odlican.. nije toliko strasan koliko je napet i uzbudljiv

    Toplo preporucujem ljubiteljima apokalipticnog podzanra horor filma.

  3. #18

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Horor je bio moj omiljeni zanr filmova kada sam bila mala tj u osnovnoj skoli do 6. tog razreda. Doduse tada je horor film imao drugaciji stil od ovih danasnjih horor filmova. Tada u osnovnoj su mi omiljeni filmovi bili sa Fredi Krugerom, prvi deo Caki (lutka koja ubija), Kuca I, Kuca II, gremlini, kritersi...... Imala sam priliku da vidim skoro jedan film koji sam jako gledala u detinjstvu i sita sam se ismejala, a tada mi je bio bas strasan.


    Od ovih novijih filmova toplo preporucujem Descent. Ko nije gledao neka obavezno pogleda. Neke scene su mi se duboko urezale....

  4. #19

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Neki dan ponovo odgledah leptiricu. Ja budalastine bogovu ti majku !@#$%^&*()
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  5. #20

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Ghostbusters!
    Kao klinac sam se bojao svega, ali mi je u najgorem sećanju ostao The Exorcist.
    Leptiricu nisam gledao do skora (u suprotnom sada verovatno ne bih bio živ).
    U skorije vreme filmovi koje sam gledao, a da mi nije bilo svejedno - The Blair Witch Project i The Sixth Sense koji možda i nije horor, ali me je "namučio" (odličan film).

  6. #21

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    To bi definitivno bio Ring 1
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  7. #22

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Bio je to moj prvi odlazak u bioskop bez roditelja, tj sa prijateljima.

    Imala sam nekih 12 godina.
    Film se zvao Demoni.

    A radnja je sledeća - grupa prijatelja odlazi u bioskop i tamo dolazi do prekida filmske trake.
    Oni kreću da se šetkaju po bioskopu i jedan od njih pronalazi prelepu masku.
    Stavlja je na lice šale radi, ali ostaje mu maleni ožiljak na obrazu.

    Film počinje opet i on se priključuje svom društvu.
    Tokom filma (paralelna horor radnja o demonima) on postaje demon...

    Nastaje masakr u bioskopu...samo je jedna plavuša preživela od cele bioskopske sale...

    Toliko sam se otkinula da nisam smela da gledam levo ni desno, a suze su mi samo tekle niz lice...
    Dugo nakon toga me bio strah da odem u bioskop...navukla bedak

    I rešila sam, čim mi mama dozvoli, da se ofarbam u plavo kako bih mogla da pobedim sve demone ovog sveta
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  8. #23

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Bio je to moj prvi odlazak u bioskop bez roditelja, tj sa prijateljima.

    Imala sam nekih 12 godina.
    Film se zvao Demoni.

    A radnja je sledeća - grupa prijatelja odlazi u bioskop i tamo dolazi do prekida filmske trake.
    Oni kreću da se šetkaju po bioskopu i jedan od njih pronalazi prelepu masku.
    Stavlja je na lice šale radi, ali ostaje mu maleni ožiljak na obrazu.

    Film počinje opet i on se priključuje svom društvu.
    Tokom filma (paralelna horor radnja o demonima) on postaje demon...

    Nastaje masakr u bioskopu...samo je jedna plavuša preživela od cele bioskopske sale...

    Toliko sam se otkinula da nisam smela da gledam levo ni desno, a suze su mi samo tekle niz lice...
    Dugo nakon toga me bio strah da odem u bioskop...navukla bedak

    I rešila sam, čim mi mama dozvoli, da se ofarbam u plavo kako bih mogla da pobedim sve demone ovog sveta


    Nemogu vjerovat da se netko sjeca tog filma! Taj film je bio moja nocna mora ! I ja sam ga gledala u kinu i poslije toga pjesice prosla dva kilometra po mraku do kuce....Leptirica..ojme.Sjecam se tocno ..strah i trepet sedamdeset i neke (kako je bloger pisac odlicno objavio).
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  9. #24

  10. #25

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Neki dan ponovo odgledah leptiricu. Ja budalastine bogovu ti majku !@#$%^&*()
    ja jos uvijek obilazim oko njega... kliknuh neki dan da skinem torent al opet ga blokirah... neka osjecanja ovakva kakva su, nesto mi se neda da ih mjenjam
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #26

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Teksashki masakr motornom testerom
    UM caruje,SNAGA klade valja

  12. #27

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Poslednji dobar horor je ''Krug'' to jest ''Prsten'' ali sam gledala i neke inserte iz kineske ili japanske verzije što mi je bilo jako jezivo i ne bih smela sama da odgledam ceo film.Što se ostalih ''horor'' filmova tiče sa vanzemaljcima,vampirima i krvi do kolena ima poneki zanimljiv ali mi više nisu tako strašni.Kao klinka gledala sam film Variola vera i njega još uvek pamtim kao jezivog jer sam ga tada tako doživela inače kad sam ga skoro gledala i nije mi bio baš tako strašan...
    Poruku je izmenio dunav, 27.11.2006 u 07:56 Razlog: smajli

  13. #28

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    1.Ajkula(Ralje)
    2.Princ tame
    3.Istrebljivac vestica
    4.Noc vestica 1,2
    5.Gospodari pakla
    6.Blade-Triniti
    7.Podzemni svet 1,2
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  14. #29

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Da li,mozda neko poseduje drugi deo filma-Podzemni svet (Evolucion)?Voleo bih da imam na DVD-u.Platicu posteno,ako je narezivanje kvalitetno.U kioscima ga jos nema ili negledam dobro.Unapred zahvalan.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  15. #30

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Filmovi poput "SAW" mi ne ostavljaju neki jeziv utisak nakon gledanja.
    Najgore mi je bilo posle Ringa i Emili Rouz.

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lista horor filmova koji to nisu
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2009, 23:33
  2. Brutalna horor priča: Srpski film (2009)
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.11.2008, 09:29
  3. Nekrofil ~ Horor u centru Beograda
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.02.2007, 18:32
  4. Horor u svetu insekata... Čuda prirode 1.
    Autor HLEBmaster u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 18:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •