Horor filmovi - Strana 9
Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 179
  1. #121

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    THE HILLS HAVE EYES (1977), CHRISTINE (1983), TEXAS CHAINSAW MASSACRE (1974), HALLOWEEN (1978 ), BIRDS (1963), THE FALL OF THE HOUSE OF USHER (1928 ), FRANKENSTEIN (1931) i A NIGHTMARE ON ELM STREET 1-7 (1984-1994) su filmovi od kojih se uvek najezim i zato ih obozavam.

    Od novijih horor filmova bih izdvojio sledece:
    JEEPERS CREEPERS 1 i 2 (2001-2003), THE BLAIR WITCH PROJECT 1 i 2 (1999-2000), HOSTEL 1 i 2 (2005-2007), BOOGEYMAN 1 i 2 (2005-2007), SHROOMS (2006), WRONG TURN 1 i 2 (2003-2007), FIRST BORN (2007), THE WOODS (2006), UNDERWORLD 1 i 2 (2003-2006), THE OTHERS (2001).
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 23.11.2008 u 19:40

  2. #122

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Deca kukuruza
    Nisam spavala 6 nedelja kad sam gledala taj film.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #123

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    THE HILLS HAVE EYES (1977), CHRISTINE (1983), TEXAS CHAINSAW MASSACRE (1974), HALLOWEEN (1978 ), BIRDS (1963), THE FALL OF THE HOUSE OF USHER (1928 ), FRANKENSTEIN (1931) i A NIGHTMARE ON ELM STREET 1-7 (1984-1994) su filmovi od kojih se uvek najezim i zato ih obozavam.

    Od novijih horor filmova bih izdvojio sledece:
    JEEPERS CREEPERS 1 i 2 (2001-2003), THE BLAIR WITCH PROJECT 1 i 2 (1999-2000), HOSTEL 1 i 2 (2005-2007), BOOGEYMAN 1 i 2 (2005-2007), SHROOMS (2006), WRONG TURN 1 i 2 (2003-2007), FIRST BORN (2007), THE WOODS (2006), UNDERWORLD 1 i 2 (2003-2006), THE OTHERS (2001).
    .....pa owi stariji horori da ih sad cowjek gleda bilo bi mu komedija..smijesni su
    a sto se owih sledecih tice koje si naweo...JEEPERS CREEPERS 1 i 2 (2001-2003), UNDERWORLD 1 i 2 (2003-2006), kao i THE OTHERS (2001)...paaaa..owaj prwi je bas bzw..smijesan slijepi misnego o ukusima se ne rasparwlja.....a owa 2 to nisu horori ,kolega..

  4. #124

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    sjetila sam se filma "duhovi u nama" sa nicol kidman...e pa nisam uopste ostala ravnodusna...zaledila sam se na samom kraju (iako ne bih okarakterisala film kao tipican horor)
    THE OTHER (2001) ili kako je kod nas preveden DUHOVI U NAMA jeste horor, {The Others is a 2001 psychological horror film} izvor informacije wikipedia, i jedan je od najboljih zato sto je ideja "ukradena" iz starih horor filmova.

    Meni je taj film poseban po smirenosti/ozbiljnosti i strahu koji je non-stop prisutan a kada se nesto desi to bude naglo/brzo i ako nisab plasljiva osoba ovaj film poseduje scene zbog kojih sam se par puta strecnuo/cimnuo.

    Nicole Kidman je po meni najbolja glumica i najlepsa zena na planeti pa je to samo + za film koji je po meni jedan od najboljih u svom zanru.

  5. #125

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Majstor HORORA
    Ich Bin Nich' Ich

  6. #126

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    kolega,Nicol Kidman je simapticna zena i ima tu neku ljupkost,ali ona smijesno je da kazes da je ona najljepsa zena na planeti pored recimo Jessice Allbe,Angeline Jolly,Haley Bery..ili sta ti ja znam..Laura Hariss,Cete Beckinsale,Pa Diane Lane..ma to je stwar ukusa ali smijesno mi malo..
    a sto se tice tog horora..nije to horor al ok..to je samo psihotriler,napet ustwari ono..i to je to..
    Horor je recimo Wrong Turn,Brda imaju ochi..ili nesto slicno..recimo SAW nije horor,nije..jaci triler sa scenama ono,ali nije horor....

  7. #127

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    a sto se tice tog horora..nije to horor al ok..to je samo psihotriler,napet ustwari ono..i to je to..
    Horor je recimo Wrong Turn,Brda imaju ochi..ili nesto slicno..recimo SAW nije horor,nije..jaci triler sa scenama ono,ali nije horor....
    slazem se. cesto i sa kolegama polemisemo to da danas vise ne postoji pravi horor kao nekad, nego sve su neke kombinacije... naprimer meni je horor film "Nocna mora u ulici brestova" i slicno, a ne film u kojem postoji znaci zivi covek - psihopata i masakrira ljude oko sebe..(kao u SAW)

    horor koji pamtim po tome sto me je uzasno prepao i nisam mogla da ga gledam (nakon 15 minuta ugasila sam DVD) bio je "OKO" ali originalna japanska verzija.

    dok kad sam gledala "The Ring" prvi deo prepala sam u trenutku kad glavni lik gleda kasetu i ocekuje da zazvoni telefon,jer u tom trenutku poceo da zvoni moj telefon


  8. #128

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    negde iza, rekoh da ne pamtim ni jedan.. e zajebala sam se
    pominjala sam strah o klovnovima koji imam.. secam se da sam kao klinka na TeVeju gledala film sa nekim klovnom koji je jeo decu, i bio je zesce strasan da se useres.. ostala mi neka scena u glavi, mada nisam sigurna da li sam ja to iskonstruisala ili je to stvarno bilo tako.. uglavnom, prvo sto se secam je neka kamp prikolica i drugo, kako se krv sliva niz ivicnjak i uliva u saht brrrrate mili, prosla me jeza
    da, i Descent ja jos uvek ne spavam kako treba i jos uvek mi je upaljeno svetlo u sobi i trzam se na svaki sum cim zatvorim oci.. a kad nesto jace susne, ja sam an plafonu..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #129

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    slazem se. cesto i sa kolegama polemisemo to da danas vise ne postoji pravi horor kao nekad, nego sve su neke kombinacije... naprimer meni je horor film "Nocna mora u ulici brestova" i slicno, a ne film u kojem postoji znaci zivi covek - psihopata i masakrira ljude oko sebe..(kao u SAW)

    horor koji pamtim po tome sto me je uzasno prepao i nisam mogla da ga gledam (nakon 15 minuta ugasila sam DVD) bio je "OKO" ali originalna japanska verzija.

    dok kad sam gledala "The Ring" prvi deo prepala sam u trenutku kad glavni lik gleda kasetu i ocekuje da zazvoni telefon,jer u tom trenutku poceo da zvoni moj telefon
    bombiceznas kako...saw je moderna werzija i reziseer je totalno luuud kad je onako sklopio mozaik da naprawi totalno napet i extreman film..nemmam primjjedbu za film SAW pogotowo za PRWI do ,a ostali su sabon...znaci prwi dio SAW filma je ludilo!!extra!! samo nije ono horor,znas..nije horor..a film je odlican ,perfekcija...to ti je jaci triler..znaci to je to...

  10. #130

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Wrong turn,najbolesniji film koji sam gledao....i saw takodje...
    There is no rules!!!

  11. #131

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    prstennoc vestica

  12. #132

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    bombiceznas kako...saw je moderna werzija i reziseer je totalno luuud kad je onako sklopio mozaik da naprawi totalno napet i extreman film..nemmam primjjedbu za film SAW pogotowo za PRWI do ,a ostali su sabon...znaci prwi dio SAW filma je ludilo!!extra!! samo nije ono horor,znas..nije horor..a film je odlican ,perfekcija...to ti je jaci triler..znaci to je to...
    A al si me sad razocaro auu
    Evo sta si napisao pre nekih meces dana:

    egzotic
    Odgovor: Saw - 14.11.2008, 18:09
    slozicu se sa kolegijumom SAW 1 je ..paaa..skromno je reci da je dobar,perfektan,autentican,luuuuud....i reziser je luuuudak fantasticno..swaku sledeci dio je suwisan,jer je to swe kasnije trnke tanke trnke tanke..znaci,Prwi dio i kraj,ostalo je swe pa.....bzw..ono...SAW 1 je najjaci horor ikad uradjen................

    Pa odluci se jeste ili nije Mislim ... hvala ti lepo si me nasmejao

  13. #133

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Ovde skoro da ni nema horor scena ali muzika i zvucni efekti..

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  14. #134

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    A al si me sad razocaro auu
    Evo sta si napisao pre nekih meces dana:

    egzotic
    Odgovor: Saw - 14.11.2008, 18:09
    slozicu se sa kolegijumom SAW 1 je ..paaa..skromno je reci da je dobar,perfektan,autentican,luuuuud....i reziser je luuuudak fantasticno..swaku sledeci dio je suwisan,jer je to swe kasnije trnke tanke trnke tanke..znaci,Prwi dio i kraj,ostalo je swe pa.....bzw..ono...SAW 1 je najjaci horor ikad uradjen................

    Pa odluci se jeste ili nije Mislim ... hvala ti lepo si me nasmejao
    deckic,malko si se zbunio..wjerowatno si se preradio na poslu ili nesto..pa widis li ti da u oba posta ,ja hwalim isti film(jaci triler sa primjesama horora,ajde sad),ali za nastawke istog filma,nemam isto misljenje..milo mi je sto si se ti ipak nasmijao
    Poruku je izmenio egzotic, 07.12.2008 u 02:02

  15. #135

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    biJo sam mali kada me je stariJi brat odveo u biJonju da gledamo ''Kristina Auto Ubica''....onda me je ceo film bockao prstom i vikao bu i aaaaaaa....
    leglo mu ko dupe na noshu jer posle niJe morao svuda da me vuCara sa sobom....
    kasniJe za vecherom dobiJo je viljushku u chelo....

Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lista horor filmova koji to nisu
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2009, 23:33
  2. Brutalna horor priča: Srpski film (2009)
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.11.2008, 09:29
  3. Nekrofil ~ Horor u centru Beograda
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.02.2007, 18:32
  4. Horor u svetu insekata... Čuda prirode 1.
    Autor HLEBmaster u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 18:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •