Horor filmovi - Strana 12
Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 166 do 179 od ukupno 179
  1. #166

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Paranormalno, najbolji deo tek sledi

    Treći film serijala "Paranormalna aktivnost" prvog dana prikazivanja zaradio skoro 30 miliona dolara. Čelnici "Paramaunta" očekuju da će četvrti deo biti još bolji...



    Film "Paranormalna aktivnost 3" ostvario je najveću zaradu u Americi proteklog vikenda, "zato što je najbolji deo serijala", tvrde čelnici studija "Paramaunt" i dodaju "do sad...".

    "Vidimo se u isto vreme sledeće godine", rekao je predsednik "Paramaunt" grupe Adam Gudman.

    Poslednji deo priče, tačnije prednastavak, za dva dana prikazivanja u američkim bioskopima " zaradio je 54 miliona dolara, a prvog dana skoro 30 miliona dolara, "nešto manje" od poslednjeg filma iz "Hari Poter" franšize.

    Jedan od direktora iz studija "Paramaunt" Don Haris, rekao je da je studio očekivao da će film proći bolje od prethodnika, zato što je "najbolji do sad".

    "Paranormalna aktivnost 3" je prednastavak priče koji govori o otkriću uznemirujućeg videa iz 1988. godine.



    Izvor: Mondo

  2. #167

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Sumnjam da je bolji od prvog dela ali se nadam da jeste od drugog.

    Zarada ne garantuje kvalitet, videcemo jos nisam gledao ovaj treci nastavak pa cu se javiti kad ga odgledam.

  3. #168

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Suspiria (1977)



    Odgledao juce i mogu reci da sam ostao debelo razocaran. Ocekivao sam nesto u rangu horrora poput Kairo, Shutter, A Tale of Two Sisters ali Suspiria im nije ni blizu.

    Pocetak, dobra gluma glavne glumice i muzika je jedino sto vredi sve ostalo uzasno lose. Cak su i s muzikom preterali jer je ima previse i ima je kad je ne treba te bas deluje isforsirano. Izuzev prve ostale scene ubistava su mi neuverljive te je kraj vise smesan i glup nego strasan i dobar. Jos je film dobrim delom i dosadan i to uglavnom zbog neuverljivosti a inace ideja je dobra ali katastrofalno lose realizovana.
    Generalno gledano ovo je jedan ispodprosecan horror (u pokusaju) koji je precenjen.

    Moja ocena: 3/10

  4. #169

    Odgovor: Horor filmovi

    House of Usher (1960)



    Horror-klasik, ne treba previse trositi reci. Vrhunska atmosfera, odlicna gluma kao i rezija... film van svog vremena ciji sjaj je vecan.
    Jedan od najboljih horror filmova ikad. Ko nije odgledao nek odgleda, greh je ne odgledati "Kucu Aserovih".

    Moja ocena: 8/10

  5. #170

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    A Nightmare on Elm Street (2010)



    Mislio sam da ovaj remake uopste i ne gledam i eto nocas promenih misljenje i resih da ga odgledam. Ne kajem se sto sam ga odgledao jer sam znao sta me ceka no izdrzao sam do kraja.

    Ukratko film je smece, gledljivo ali smece. Da se ovako igraju sa horror ikonom i skrnave lik Freddy Kruegera to je sramota ! Remake se ne moze porediti sa originalom jer ce brzo biti zaboravljen, a cak i ako ostane pamcen bice upamcen kao los remake velikog, kultnog i originalnog horrora koji je doneo puno novog u svet horrora.

    Jackie Earle Haley kao Freddy Krueger je bio los, covek se trudio ali to jednostavno nije uloga za njega... zapravo to nije uloga za nikoga osim Robert Englunda. Ovde je Freddy smesan i ni malo strasan sto je zalosno a glas mu je neverovatno los to nije to, to nije Freddy. Hah a maska je tek posebna prica mislim hej pa cak bi i ja uradio bolju i strasniju.

    Radnja je izmenjena i kao takva je glupa. Mnoge scene i situaciju su uzete iz celog serijala ne samo iz originala, npr ono s upaljacem je iz trojke itd da ne otkrivam vise.
    Glumci su manje vise ok odradili posao to je jedina svetla tacka u ovom remakeu ali kad je rezija losa onda dzaba i to.
    Film kao film moze da prodje pod zabavan noviji horror za ubiti vreme s tim da je pred kraj nekih 15-ak min jako dosadan umesto zanimljiv. Najveca zamerka filmu kao filmu ne kao remaku je ta sto nije strasan i sto su neke scene ubistava, vecina, razvucene i dosadne prilicno.

    Generalno gledano ovo je los horror film aka smece ali gledljiv nije da bas ne moze da se odgleda, jednom.

    Moja ocena: 2/10
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 07.11.2011 u 13:55

  6. #171

    Odgovor: Horor film koji pamtite - Masters of Horror

    Boo (2005)


    I pored velikog broja negativnih kritika na IMDb privucen temom filma (Halloween) i na prvi pogled interesantnom radnjom odlucih da odgledam ovaj horror.

    Odmah u startu da kazem da je film zesce smece. Gluma je grozna, rezija isto... sve ostalo je isto grozno. Radnja toliko puta vidjena i toliko puta bolje realizovana, scary scene su ispod svake granice i nisu ni malo strasne.
    /Spoiler/Grupa studenata za Halloween zaglavi u napustenoj bolnici gde ih progoni duh Jacob (haha nisam ja samo imamo isto ime/nick) koji je odglumio zesce amaterski. Gomilu nelogicnosti u filmu ne vredi spominjati mislim oni ne znaju kako izaci a tip udje i ono se ne sete da ga pitaju kako je usao jbt haha. O neuverljovojglumi takodje ne treba trositi reci ali ajde scena na pocetku kada onaj plavi frajer krene da panici tako lose i neuverljivo./Spoiler/
    Videvsi da necu izdrzati do kraja poceo sam da ubrzavam film vec nakon 30-ak min tako da sam od 90 min odgledao nekih 60 min te mi je i to bilo previse.

    Generalno gledano "Boo" je tesko smece koje treba izbegavati.

    Moja ocena: 1/10
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 07.11.2011 u 13:53

  7. #172

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Poltergeist trilogy - skoro odgledah sva tri dela Poltergeist-a pa evo utisaka:

    *** Upozorenje! Spoiler alert! ***


    Poltergeist (1982)


    Original / prvi deo "Poltergeist" triologije, koji je inace najbolji, sam gledao vise puta nego od drugog i treceg dela. Jedan mi je od najdrazih horrora i smatram ga jednim od najboljih horror filmova ikada te sam ga ujedno gledao vise od 5x.

    Ono sto najvise cenim kod ovog horrora je sama radnja koja je odlicna i odlicno je realizovana te atmosfera koju ima je meni posebna zatim izuzetni likovi koji su odlicno odglumljeni. Kada je rec odredjenim scenama izdvojicu ih nekoliko: Scena kada se ogromna glava pojavi na vratima, onda ona kada ruka odnosno drvo zgrabi decaka, pa ona scena u bazenu te zadnja scena kada beze kolima... neprocenjivo ! Te scene daju filmu dodatnu vrednost jer su perfektne.
    Heather O'Rourke kao Carol Anne oko koje se sve vrti je za jednu devojcicu perfektno odlumila, meni se posebno dopada sto ima dugu plavu kosu zbog koje je lako uocljiva u tim mracnim i jezivim scenama.

    Generalno ovo je jedinstven horror koji ce uvek imati svoje mesto u istoriji horror filmova.

    Moja ocena: 8/10

    -

    Poltergeist II: The Other Side (1986)



    "Poltergeist 2" iako solidno slabiji od originala / prvog dela ima svojih kvaliteta i odlicno funkcionise kao nastavak jednog od najboljih horrora ikada.

    Prica se dobro nastavlja i sve funkcionise kako treba, Kane (Julian Beck) kao odlicno zamisljen lik samo su plus filmu i njegovo pojavljivanje je super odradjeno. Scene sa Kane-om su zaista predobre a od ostalih scena izdvajam sledece: scena u kupatilu sa decakom i njegovom protezom, scena sa ocem koji bude zaposednut zatim napad onog stvorenja te ona scena u garazi sa motornom-testerom... zaista ima premocnih scena.

    Moja ocena: 6/10

    -

    Poltergeist III (1988.)



    Treci deo mnogi samtraju najslabijim iz triologije i uopsteno se smatra kao slab horror film ali uopste nije tako. I ja sam ga smatrao slabijim, bez obzira sto mi je ostao u lepom secanju iz klinackih dana, no nakon zadnjeg gledanja i ujedno prvog kao odrasla osoba drasticno sam promenio misljenje u njemu.

    Kao klinac sam ga gledao 2x ali to je bilo pre nekih 15-ak godina te sam dosta toga zaboravio, u secanju sam imao svega par scena zbog kojih sam mislio da je film ok ali ipak slab sto nije slucaj. Obzirom da je treci deo kvalitet nije opao u poredjenju sa drugim delom sto se cesto zna desiti kod filmova sa vise nastavaka. Meni je ovaj treci deo Poltergeist-a drazi od drugog dela. Drazi iz razloga sto za razliku od njega pa cak i od originala ima neke stvari koje oni nemaju: ubistva, scene ubistva sto je samo plus za film. Kada je rec o scenama izdvojio bi sledece: Sve scene sa ogledalima kao i ona scena sa automobilima, zatim ona scena sa rupom... predobro ! Generalno trojka je drugacija i radnja je iz kuce prebacena u zgradu sto je dobro jer bilo bi glupo da nije to ucinjeno.

    Ono sto jako zameram filmu je iritantno vristanje odnosno dozivanje imena Carol Anne tokom veceg dela filma ciji je vrhnac bio kada je njena rodjaka doziva, nepodnosljivo. To malo kvari uzivanje u filmu i samo zbog toga bi mu trebao dati ocenu manje ali to necu uciniti jer bez obzira na to fim kao celina je dobar.
    Kada je rec o glumi Heather O'Rourke je odglumila svoju najbolju ulogu, kako u ovom serijalu tako i generalno u njenoj na veliku zalost kratkoj karijeri. Slatka mala plava je bila izvanredna u celoj triologiji, po ko zna koji put cu reci - Heather, vecno cu te pamtiti. RIP.

    Moja ocena: 6/10

  8. #173

    Odgovor: Horor filmovi

    Child's Play (film series)



    Nakon sto sam, za Noc Vestica 31-og ove godine, odgledao prvi deo Child's Play filmskog horror serijala dobio sam jaku zelju da odgledam sve nastavke/delove.
    Kako sam u predhodnih nekoliko dana odgledao svih 5 horrora iz serijala evo utisaka/impresija onako "na kup".



    *** Upozorenje! Spoiler alert! ***


    Child's Play (1988.)



    Horror film koji je obelezio '80-te. Originalna ideja u vidu lika Chucky, lutka koja je ziva i ubija, daje filmu vecu vrednost.

    Danas nakon 20-ak godina "Child's Play" original ili prvi deo "Child's Play" horror serijala i dalje je dobar/vredan gledanja i nije izgubio ni trunku kvaliteta.
    Prica/radnja iako jednostavna i mozda pomalo predvidiva kao takva odlicno funkcionise i zadovoljava ukuse i onih koje vole ozbiljnije horrore, da se tako izrazim. Daleko od toga da je ovo neozbiljan horror ali ga neki ljudi tako dozivljavaju zbog toga sto je glavni lik lutka, meni je bas to strasno. Ono sto jos cenim kod radne jeste sto ima pocetak-sredinu-kraj ili drugim recima ni jedan deo radnje nije razvucen i sve traje bas koliko treba.
    Kada je rec o liku Chucky nema sumnje da govorimo o liku koji je jedinstven. Chucky bez dileme jeste jedan od najboljih killera ikada te moze stati rame uz rame sa navecima kao sto su Freddy, Myers, Jason... i drugi.
    Kao klinac kad god bih isao u prodavnicu igracaka sa dozom straha i opreznosti bi u nju ulazio. Chucky me je poprilicno plasili ali sam ipak voleo da gledam ovaj film.

    Istakao bi jos da je plus filmu sto nije ciljao visoko i imajuci to u vidu ovo je prilicno zgodan i originalan mali horror sa kultnim statusom.

    Moja ocena: 6/10

    -

    Child's Play 2 (1990)


    "Childs Play 2" mi je jednako dobar kao i original/prvi deo te ga smatram jednim od najboljih horror nastavaka ikada.

    Jedini razlog zasto prednost mogu dati prvom delu taj sto sto je prvi i predstavio nam lik Chucky-ja, te nakon toga nemamo vise taj "udarni efekat".
    Meni je "Child's Play 2" cak i drazi od originala najvise zbog toga sto je atmosfera jezivija i sto je Chucky-jeva zloba i okrutnost dosla do veceg izrazaja.
    Radnja mi je predobra i odlicno se nadevezala na radnju iz prvog dela. Pocetak filma i nacin na koji je Chucky usao i kuci i zamenio se s lutko je bas bilo mocno. Kada je rec o glumi Christine Elise je super odradila svoju ulogu, klinac odnosno Alex Vincent takodje to se podrazumeva.
    Kraj je prilicno dobar i bez dileme bolji od kraja u originalu, makar se meni nekako vise svidja i smisleniji mi je. Smisleniji su smislu da ima vise smisla da luta bude unistena u fabrici igracaka u kojoj je napravljena. Sto ne znaci da kraj iz originala nema smisla dalek od toga.

    Sve u svemu mene je ovaj nastavak ugodno iznenadio jer sam ocekivao da bude slabiji od originala a zapravo je jednako dobar.

    Moja ocena: 6/10

    -

    Child's Play 3 (1991)



    Treci nastavak je nije puno slabiji od prva dva jer je u istom ritmu, da tako kazem, ali je ipak za nijansu slabiji.

    E sad moguce je da su na to uticale neke promene kao recimo to sto Andy vise nije klinac te samim tim to vise nije to. S druge strane mozda je ok sto se promenila sredina jer da nije onda bi se zalio da zelim promene.
    Od naj scena izdvajam onu kada su se umalo poubijali jer im je Chucky umesto "coraka" u puske ubacio pravu municiju.
    Radnja je svakako zanimljiva i drzi paznju bas kao i svi filmovi iz ovog serijala.

    Bilo kako bilo treci nastavak je dobar i vredi ga imati u horror kolekciji.

    Moja ocena: 5/10

    -

    Child's Play 4: Bride of Chucky (1998.)



    Nepisano pravilo kada je rec o horror serijalima da nakon treceg nastavka pocinje "solovanje" i unistavanje serijala ali to nije slucaj sa ovim serijalom.
    Uz primetnu novinu krenulo se u "saljive vode" pa je tako u ovaj cetvri nastavak dodata umerena doza humora, cime dobijamo horror-komediju i to dobru.

    Po meni cetvorka je zamisljena bas kako treba i veliki plus je sto nam donosi nesto sasvim novo i drugacije u vidu jos jedne lutke i komedije.
    Nakon originala imali smo nastavak s malim promenama u vidu druge kuce i likova izuzev klinca (Andy), a onda smo u trojci dobili malo vecu promenu i vise nema klinca vec je to momak koji ide u vojsku, pa sada imamo sigurno i najvecu promenu u serijalu sto je dobro.
    To je ono sto mi se svidja u ovom serijalu sto nisu radili nastavke tek tako samo da maznu lovu pa da svi nakon prvog budu smese kao sto je to u vecini slucajeva.
    Radnja je zabavna i smesna a kako i ne bi bila kada su tu Chucky i Tiffany njegova riba haha hej lutka poznati serijiski ubica ima ribu haha urnebesno max. Ovaj nastavak mu dodje nesto kao Boni i Clyde s lutkama umesto s ljudima lol.

    Generalno gledano kvalitet je jednak kao i kod trojke, naravno podrazumeva se da je slabije od prva dva. No cak i ako niste fan ovog serijala ova horror-komedija vas sigurno nece razocarati s toga je preporucujem svima.

    Moja ocena: 5/10

    -

    Child's Play 5: Seed of Chucky (2004)



    CP5 ili "Seed of Chucky" je logican i ocekivan nastavak jer nakon sto je Chucky dobio mladu red je da dobije i sina, zar ne ?

    U ovom zadnjem nastavku upoznajemo, Pinokija haha salim se, Glen/Glenda koji/koja (dva imena su zato jer Chucky kaze da mu je dete muskarac a majka kaze da je devojcica) radi kao cirkuska atrakcija sve dok slucajno na TV ne ugleda svoje roditelje i zapocne potragu za njima.
    Pre gledanja ocekivao sam da sin/cerka Chucky-ja bude isto opasan ili mozda i opasniji killer od svog oca a na moje veliko iznenadjenje on/ona je suprotno od toga. Naravno sve do kraja kada ubije svog oca Chucky-ja i kaze mu: "Eto! Hteo si da budem muskarcina!" tako nesto mu je prebacio uglavnom je poludeo... ali samo na momenat.
    Nakon gledanja mogu reci da mi se svidja prica i lik Glena jer shvatam da su zeleli da Chucky i dalje ostane glavna faca pa je zato njegov sin dobricina. Zavrsna scena u kojoj je Glen "real boy" (Pinokio: "Ja sam pravi decak") odnosno vise nije lutka vec decak. Zadnji kadar je odlican je i bas je u stilu serijala - Chucky-ja ne mozes ubiti.

    Sve u svemu i ovaj peti, poslednji, nastavak je ispunio ocekivanja i vredan je gledanja.

    Moja ocena: 5/10

    -

    "Child's Play" horror serijal je pre svega zabavan i vredan povremenog gledanja i mislim da bi ga svako ko voli horror zanr trebao imati u svojoj horror kolekciji.
    Ono sto posebno cenim kod ovog serijala je sto ni jedan deo/nastavak nije slab niti los.
    Jedan od retkih horror serijal koji je uradjen veoma mastovito i kreativno.

    Ocena kompletnog serijala "Child's Play": 6/10

  9. #174

    Odgovor: Horor filmovi

    Gremlins (1984)


    Gremline sam kao klinac cini mi se gledao svaki drugi dan.
    Kada god bi isao u video klub sta god bi iznajmio uz to bi uvek uzeo i Gremline.

    *** Upozorenje! Spoiler alert! ***

    Gremlini su bas bili fora i jos uvek su, to je jedan od onih filmova koji nikad ne prestaje biti zabavan. Iako je film kao film nista posebno samo zbog tih malih bica je tako upecatljiv i jedinstven da se smatra kultnom horror-komedijom, koju ja smatram jednom najboljih. Zaista kada je rec o horror-komedijama ovo mi je jedna od najboljih jer je neopisivo zabavan i smesan. Treba jos napomenuti kako je sama ideja o stvorenjima, koja se razmozavaju svaki put kada su u kontaktu s vodom a kada jedu nakon ponoci pretvaraju su u malo vece i zlobne napasti, fenomenalna. Zbog ideje ide ocena vise.
    Sve u svemu Gremlini su bili, ostali i uvek ce biti zabavni za gledanje.

    Moja ocena: 6/10

  10. #175

    Odgovor: Horor filmovi

    Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006)



    Ovaj horror je uradjen kao dokumentarac cija se radnja odvija u svetu u kome su ubice (Jason, Freddy, Myers...) iz poznatih slashera stvarni.

    Sama ideja je i vise nego odlicna ali nekako imam utisak da je mogla biti bolje odnosno ozbiljnije izvedena. Film kao film nije los ono zabavan doq-slasher horror s posvetom kultnim slasherima. Ono sto bi jos zamerio jesu neke nelogicnosti i gluposti kao sto je sledeca: Ona scena kada devojka koja snima taj dokumentarac o Lesliju s njim razgovara kod kombija te je on uhvati za gusu i udari joj glavu o kombi dok ih njen kamerman snima i kamerman ni rec ne kaze haha alo ?! veliki propust, ocena manje zbog toga. :flop:
    Kraj filma je i vise nego odlican te daje filmu ocenu vise. Onaj momenat kada film iz dokumentarnog prelazi u igrani je bas mocan i bukvalno me prikovao za stolicu.

    Sve u svemu solidan i zabavan noviji horror koji se moze odgledati i vise puta, cini mi se da je meni ovo drugo gledanje.

    Moja ocena: 4/10

    -

    The Ward (2010)



    John Carpenter is back ! Novi horror Carpenter-a sam nestrpljivo cekao i konacno odgledao.

    Odmah cu reci da mi se film svideo, nije me odusevio ali da mi se svideo to jeste. Prica mi je super iako vec vidjena toliko puta, atmosfera je mozda i najbolje sto film nudi jer je zaista fantasticna, gluma je totalno ok... Jedina zamerka ide onoj sceni pred kraj kada glavna junakinja ubija samu sebe sekirom, ono vristanje je tako amaterski uradjeno da sam samo zbog toga ovom filmu dao ocenu manje. Do tada mi je sve u filmu bilo ok ali ta scena je bila ocajna, sto se zvuka tice inace scena kao scena je lepo usnimljena i izvedena.
    Sto se tice strasnih scena o da ima ih i uglovi kamere u tim momentima su max dobri. Na kraju ostadoh zadovojan jer nisam ocekivao remek-delo niti los film ve dobar a kako sam to i dobio ja i vise nego zadovoljan.

    Konacan utisak je taj da je ovo jedan dobar mali prosecni horror itekako vredan gledanja.

    Moja ocena: 5/10

  11. #176

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Fright Night (2011)


    (ovaj poster je malo gejsa ono u Twishit stilu, onaj s imdb je bolji)

    Upravo odgledao.

    Dok je krv jos uvek sveza... ooops... hmm, mislim dok su utisci jos uvek svezi da ih bacim na brzaka ovde. :mig:

    Prilicno zabavan vampire movie, mogu reci da je bolji nego sto sam ocekivao.
    Colin Farrell odlican kao vampir Radnja tipicna, vec vidjena ali to nimalo ne smeta tokom gledanja.
    Meni jako bitan faktor atmosfera je ovde sasvim zadovoljavajuca. Generalno gledano rec je o prosecnom horror filmu tako da ce vas razocarati ako previse ocekujete.

    Sve u svemu ako ste fan horrora s vampirima i zelite dobru zabavu onda preporuka za ovaj film.

    Moja ocena: 5/10

  12. #177

    ***Oprez! Moguci veci spoileri***

    Final Destination 5 (2011)



    Odgledao sinoc pa evo "sleglih" utisaka.

    Ok horror koji je ujedno za razliku od 4-og dela dostojan nastavak FD fransize. U principu nisam razocoran filmom jer mi je bilo bitno da bude bolji od cetvorke i to sam i dobio.

    Prva polovina filma je vrlo dobra bas onako kako treba dok je druga polovina vrlo losa. FD5 pocinje/krene bas dobro ono ima onu dozu ozbiljnosti kao prvi film i scena s autobusom na mostu je bila predobra. Dopadaju mi se nacini na koje su likovi ginuli i sama ideja o autobusu na mostu.
    Nakon toga sve krece nizbrdo pocevsi od nekako hladnjikavog odnosa likova, koji mi nisu bili uverljivi vec su eto samo odradili posao, pa do one scene i medjusobnog obracuna s pistoljem. To je bilo glupo i totalno nepotrebno jer zelim gledati kako ih smrt sustize i tamani jednog po jednog i samo to, to mi je dovoljno a ovo mi je dosta pokvarilo film bez te scene film bi bio puno bolji.
    Ocena manje zbog toga.

    Scene kada je smrt u akciji odnosno nacini na koje su su likovi u filmu ginuli/izgubili zivote su dobri i to svi, svaki nacin smrti mi se svideo zaista lepo odradjeno.
    Najbolja scena smrti su mi ona s onom gimnasticarkom Candice uh kako se gadno sjebala brrr jezivo
    Kraj je dobar, svidja mi se momenat kada stjuardesa kaze da je neki tip sisao s aviona jer mu se nesto ukazalo i onda Sam i Molly shvate da su najebali. Isto mi je ok zavrsna scena kada se njihov avion srusi na onaj bar i ubije crnju to je bilo mocno.

    Sve u svemu sasvim ok film koji nije razocarao da nije one scene s pistolje i hladnih likova o cemu sam vec pisao gore u textu bila bi petica ovako ocena nize.

    Moja ocena: 4/10

  13. #178

    Odgovor: Horor film koji pamtite



    Bilo je to krajem 80-tih kada sam počela da gledam horor filmove...
    Ovaj mi je bio među prvima.Snimljen je u tri nastavka ali najbolji je
    prvi deo.Radnja se odvija u bioskopu i demoni sa filmskog platna prelaze
    i napadaju gledaoce.Koliko me sećanje služi bilo je obilje jezivih scena,
    koje su meni tada klinki bile baš zastrašujuće.Valjda mi je zato i ostao u
    sećanju.
    Posle su došli neki drugi...mada odavno nisam odgledala neki sa dobrim spec.efektima.
    A nekako ih slabo i puštaju na TV-u.
    Sećam se još jednog dobrog horor-filma u kojem Zombi ide ulicom(samo ako nije treći deo Demona)
    i viče;"Give me your brain"..
    Poruku je izmenio ANIBAS, 06.02.2012 u 11:39

  14. #179

    Odgovor: Horor film koji pamtite

    Drag me to the hell
    Ime: drag-me-to-hell-2009.jpg Pregleda: 70 Veličina: 4.3 KB
    Moram da kazem da je ovaj film izuzetno kvalitetno odradjen. Do samog kraja. Ima neki delovi koji su preterani kao tipa ono kada je napadne na parkingu u kolima mislim da to moze mnogo bolje da se odradi. Ali za one koji nisu imali prilike da gledaju ovaj film preporucio bi im. Smatram da je mnogo bolji od vecine klasicnih filmova a ima i nepredvidiv kraj.

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112

Slične teme

  1. Lista horor filmova koji to nisu
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2009, 23:33
  2. Brutalna horor priča: Srpski film (2009)
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.11.2008, 09:29
  3. Nekrofil ~ Horor u centru Beograda
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.02.2007, 18:32
  4. Horor u svetu insekata... Čuda prirode 1.
    Autor HLEBmaster u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 18:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •