Kako se osećate upravo sada? - Strana 684
Strana 684 od 953 PrvaPrva ... 184584634674682683684685686694734784 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 10,246 do 10,260 od ukupno 14294
  1. #10246

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    jEvropski


  2. #10247

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Kao u zemlji Nedođiji..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #10248

  4. #10249

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Kao u zemlji Nedođiji..
    Ne lagi nisi kod mene


    Kako se osecam?

    Bas nikako


  5. #10250

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    ...bacam hejt na Ameriku jos koji dan, i odose
    Citius, Altius, Fortius.

  6. #10251

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    kao neko ko se bzvze obukao....

  7. #10252

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Kao čovek koji je i formalno postao većinski vlasnik svog života s obzirom da danas punim pedeset i jednu godinu....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #10253

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Nekako ranjeno... čačkala sam danas mečku....opasno...bivši momak...nije me dodao na fejsu...imali smo divnu vezu...pa onda ne tako divnu, pa onda "prijateljstvo" za respekt...zabr(lja)ijALI par puta...ali sam znala da ne možemo više biti zajedno. Jako mi je lijepo čestitao rođendan...skoro smo se vidjeli u Sarajevu, na kafici...ništa mi nije rekao...danas sam čačkala mečku i insistirala da me doda...da ga to nije nekoga strah? Nije odgovorio na sms...samo me odobrio na fejsu....u vezi je sa nekom djevojkom..prije par dana je diplomirao, nije mi javio ...gledam slike...zagrljeni...sretni, ona komentariše njegove slike sa "moja ljubav i ja" ne bi trebalo da me dira..da me smeta...ali loše mi sjelo...a tako je divno veče bilo. Mrzim što me takve stvari izbace iz takta...i vrate malo u rikverc.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #10254

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nekako ranjeno... čačkala sam danas mečku....opasno...bivši momak...nije me dodao na fejsu...imali smo divnu vezu...pa onda ne tako divnu, pa onda "prijateljstvo" za respekt...zabr(lja)ijALI par puta...ali sam znala da ne možemo više biti zajedno. Jako mi je lijepo čestitao rođendan...skoro smo se vidjeli u Sarajevu, na kafici...ništa mi nije rekao...danas sam čačkala mečku i insistirala da me doda...da ga to nije nekoga strah? Nije odgovorio na sms...samo me odobrio na fejsu....u vezi je sa nekom djevojkom..prije par dana je diplomirao, nije mi javio ...gledam slike...zagrljeni...sretni, ona komentariše njegove slike sa "moja ljubav i ja" ne bi trebalo da me dira..da me smeta...ali loše mi sjelo...a tako je divno veče bilo. Mrzim što me takve stvari izbace iz takta...i vrate malo u rikverc.
    eh....
    moj bivsi je insistirao da dodjem na fejs......proslo sto godina od "naseg"...pa ipak,on nikad ne komentarise moj status,niti linkove,niti slike niti ista drugo......pise mi inbox.....ta njegova,zatrpava mu stranu glupostima,krigle piva,cvece,zagrljaji......
    smetalo mi u pocetku.....sad me bole usi.......bato,ako ti ne smes da dises,to nije moj problem,je l` da?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #10255

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    eh....
    moj bivsi je insistirao da dodjem na fejs......proslo sto godina od "naseg"...pa ipak,on nikad ne komentarise moj status,niti linkove,niti slike niti ista drugo......pise mi inbox.....ta njegova,zatrpava mu stranu glupostima,krigle piva,cvece,zagrljaji......
    smetalo mi u pocetku.....sad me bole usi.......bato,ako ti ne smes da dises,to nije moj problem,je l` da?
    A pun mi fejs bivših....i nijedan me ne dira kao on...a ja čačkala da me doda. Sad ću lijepo da ga izbrišem, blokiram. Ne mogu ja da se štreckam svako malo. Nije vrijedno. Neka oni žive svoj život. Jedina mi utjeha eto, da je ona čini se dosta starija od njega...izgleda tako i oblači se. Mlađa sam i ljepša. Mislim, to ja sebi hranim ego.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #10256

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    sad sam odlicno,restartowao sam se i odlicno

  12. #10257

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Nešto slično EgzotiKu....

    system restore completed successfully. Vratih se na 13.8. lakše se diše.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #10258

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?



    ...bio mi je u kratkoj ali jebitachnoj poseti "drug" vlada iz bordoa..... dodje tako jednom u dve tri godine da se "isprichamo"

    uh!! shto volem te moje daaaleke prijatelje.... uvek je svezze i uzbudljivo....
    & underpaid......

  14. #10259

    13 Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Задовољно !

    Данас сам дан провео у шетњи градом, Дунавска, Змај Јовина, Булевар.... У свакој улици нека од продавница која треба . Једна само за патике и папуче, у другој мајице и сукњице, у трећој наочари за сунце али само да се докупи за оно што се већ има ... Све сам испратио са смешком и добрим расположењем јер девојке се спремају за одлазак на море. Колико се оне радују, морам признати ја ништа мање , идемо заједно ...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  15. #10260

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Polako se navikavam na surovu stvarnost..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 684 od 953 PrvaPrva ... 184584634674682683684685686694734784 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •