Kako se osećate upravo sada? - Strana 893
Strana 893 od 953 PrvaPrva ... 393793843883891892893894895903943 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 13,381 do 13,395 od ukupno 14294
  1. #13381

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Upoznao sam nekog Persijanca, zove se Faršid, tako stane na ulici, porpiča sa mnom, i ja se malčice proseravam, i negde mu pomenuh kako sam voleo rubaije, i kako volim da ih čitam, univerzalne su i slično.
    Danas krećem do grada nešto da završim, čovek kaže, vejt maj frend, aj hev samting for ju, i donosi mi Rubaije.
    Imao sam staro izdanje, izanđalu knjigu, on mi pokloni novu, tvrd povez s nekim arapskim slovima, i meni bi milo.
    To mi je učinilo dan lepšim, a koleginica je rekla da persiš sigurno hoće da "štedi u mojoj kasici" u šta ne verujem,samo je zavidna, jer nema pojma šta su Rubaije

    Osećam se umorno, jebemuumormujebem, ali sam pomalo i euforičan, odoh da lepo spavam i tako to, da sutra budem odmoran kada mi sin dođe, da duvamo svećice, vučem ga za uši i slične te neke lepe stvari
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  2. #13382

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    U minusu, k'o i temperatura
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #13383

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    osecam se odlicno ceo dan .
    nazvao jutros onu moju bagru da ne racunaju na mene danas . produzeni vikend predamnom . obavio sitnice po varosi .krupnice cu od nedelje . dojajcani optimizam i pozitivnost caruje . espana volvereeeeeeee jeeeeee !!!
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #13384

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    ko bundevara

  5. #13385

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Osecam se super ...prezivela kolaps u saobracaju i zdrava i citava kuci stigla
    Nikad ne reci nikad !

  6. #13386

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    uspavano, ko medved Brundo

  7. #13387

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    nikako
    u stvari,tuzno....
    malopre gledam onu anoreksicnu Andjelinu ...nece doci u Beograd....
    a ima zelju odavno
    a posebno je sad htela da dodje,da se druzi s porodicama glumaca...da im udje u kuce i napravi im plezir....
    pa mi zao i tih glumaca....nece moci da se kurce po Strahinjica Bana s Andjelinom pod ruku...tetke,stricevi,rodjaci nece moci da se slikaju i da kace slike na fejs....

    uzas...kakva tuga...a sve zato sto smo pogani ko narod......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #13388

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Danas mi je bolje,kao i temperatura vazduha..polako iz minusa prelazim u lagani plus.Primećujem to po svemu,pa čak i po temama koje danas ovde čitam.Još uvek nemam neku želju da pišem..ni da pričam sa ljudima..ali dolazi proleće i biće bolje.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #13389

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Osećam se kao idiJot, i ne znam do kada će da me drmaju te promene raspoloženja.
    Znam da me mozak jebe, on je kriv za sve i jedna lobotomija bi sve rešila, sve bi popravila.
    Ili alkohol, al' kurac alkohol kada radim sutra od rane zore, il' neka droga, al' kurac droga kad mi i od bensedina mozak ode u majčinu.
    Kako je lepo kada imaš nekog pored sebe, makar na tren, pa makar se taj neko samo pravio da te razume, da oseća empatiju, da sa tobom deli sve nešto, da ima iste želje kao ti, da nema igara, kuraca palaca i sličnih tih nekih stvari.
    Osećam se kao da sam izneveren, zašto?
    Zar nema nekada neki siguran trenutak u životu kada možeš da se odmoriš udahneš vazduha i kažeš, sve je ok, niko me danas nije zajebao.
    Nem' pojma ni o čemu, kao da sam lud ponovo, i to gore nego što sam ikada bio, kao da sam na ivici nekog kurca od bezdana i samo mi fali milimetar da kliznem.
    kakav je to osećaj kada čovek bude siguran u nekoga pored sebe, pa bio to drug, brat, sestra, komšija, devojk, dečko, koji god klinac od toga, kada si siguran da taj neko podjednako može da pati zajedno s tobom, kao i ti s njim, i da će biti srećan zajedno s tobom kao i ti s njim?
    Ima li tog osećaja igde?
    I koji je meni kurac sad?
    Nego, kako sam istrtljao sve ovo osećam se mnogo bolje.
    Sad sam dobro, u stvari, osećam se podjednako srećno kao i ranije, samo mi treba da iskenjam svoj čemer negde , da zasmrdi svima u etru, da niko ne ostane pošteđen mojih pitanja i gluposti koje mi padaju na pamet.
    I tako, sto me muka mori...
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  10. #13390

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    odlicno, nakon procitanih vecerasnjih postova bigrancera
    na temu: Javna licnost...

  11. #13391

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat Fines kaže: Pogledaj poruku
    odlicno, nakon procitanih vecerasnjih postova bigrancera
    na temu: Javna licnost...
    ..ajd' ne moj da se zanosiš


    A ja se osećam....veselo

  12. #13392

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Osećam se...tužno i prazno.Samo jedna pesma na ovom svetu može opisati kako se osećam..ali zar je to i kome je to sad bitno.Nebitno je sasvim.

  13. #13393

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Osećam se...tužno i prazno.Samo jedna pesma na ovom svetu može opisati kako se osećam..ali zar je to i kome je to sad bitno.Nebitno je sasvim.
    Slatka moja...nemoj mi biti tužna...važno da si ti živa i zdrava..a sve ostalo
    može biti i ne mora..ionako sve dođe i prođe,život je kratak..neg' uzmi
    ti jednu domaću,mož i više pa drmni,a i ja ću s'ove strane da ti pravim društvo
    pa da viš kako će ti biti lepo..a i meni će,sigurna sam.
    Pa posle svaka po svoju da pođe, kitu...cveća.
    8. mart je zar ne?

  14. #13394

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Treba mi par dana odmora, inace cu frcnuti...noga me boli ludjacki, hodam kao dr House...svi me nerviraju...rondam, hocu da se napijem, eto ...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #13395

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Ma super sam ,necu dozvoliti da mi nista pokvari dan,cak ni ovaj tel.poziv od malopre.Ignorisacu ga
    Nikad ne reci nikad !

Strana 893 od 953 PrvaPrva ... 393793843883891892893894895903943 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •