Kako se osećate upravo sada? - Strana 897
Strana 897 od 953 PrvaPrva ... 397797847887895896897898899907947 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 13,441 do 13,455 od ukupno 14294
  1. #13441

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    elem

    dobili smo stene napuljskog mastiffa

    malopre moj ludak od brata zove mog sina i kaze:Sidjite ispred zgrade,doneo sam kera

    kad nismo pali u nesvest...

    a ona....ko secer....
    a matori mastiff ljubomoran ko pseto..
    kaze moja majka,gleda je popreko...trazio da izadje napolje,ama,brze se vratio nego sto je otisao
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #13442

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Bolje, posle pročitanog believerkinog posta. Bar neko da se raduje. Pa, tako mi pade na pamet da možda ne bi bilo loše da i ja potražim nešto slično. Neku rasnu kokerku, recimo, što bi rekao her Žika.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #13443

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem

    dobili smo stene napuljskog mastiffa

    malopre moj ludak od brata zove mog sina i kaze:Sidjite ispred zgrade,doneo sam kera

    kad nismo pali u nesvest...

    a ona....ko secer....
    a matori mastiff ljubomoran ko pseto..
    kaze moja majka,gleda je popreko...trazio da izadje napolje,ama,brze se vratio nego sto je otisao
    Al će se omrsi
    Znaš...ako Lina ima drugaricu... mogla bi da ugovoriš dabl dejt...možda nam se svima posreći pa Đorđe dobije novi nadimak...Karađorđe
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #13444

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem

    dobili smo stene napuljskog mastiffa

    malopre moj ludak od brata zove mog sina i kaze:Sidjite ispred zgrade,doneo sam kera

    kad nismo pali u nesvest...

    a ona....ko secer....
    a matori mastiff ljubomoran ko pseto..
    kaze moja majka,gleda je popreko...trazio da izadje napolje,ama,brze se vratio nego sto je otisao
    Al će se omrsi
    Znaš...ako Lina ima drugaricu... mogla bi da ugovoriš dabl dejt...možda nam se svima posreći pa Đorđe dobije novi nadimak...Karađorđe
    on ti je jadan bio u celibatu sto godina....jerbo je king kong....a neke opajdare,raspustaljke iz parka s malom decom mu dolaze u dvoriste,grebu se o njegovu ranu...kucke mu uvaljuju decu...
    e pa....nece da moze vise
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #13445

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Jezovito..
    Slušajući drombunjanje kiše o roletne,gotovo da mogu osetiti
    hladni nadolazeći talas..,sve mi neka jeza duž kičmenog stuba,brrrr...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #13446

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    "Ne budite nikad tužni. Dobro raspoloženje, smeh, opuštenost, radost, oporavljaju zdravlje i donose dug život. Razdragana osoba ima dar da razveseli atmosferu u kojoj živi. "Dobro raspoloženje nas spasava od ruku lekara". Radost, ljubav i seks su temelj zdravlja i terapija".

  7. #13447

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Eh... kako moze da se oseca neko kome se ucenik plasir'o na republicko takmicenje

    Vise mi ne smeta ni sto sam radila u nedelju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #13448

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Odlicno...i ne samo upravo sada vec neko poduze vreme...
    Upala sam /opet/ u lOOdilo zdravog zivota...te mi se po glavi /a vala i po kuJni/ mota...organsko, hladno cedjeno, nerafinisano, kokosovo, palmino, fruktoza, balzamiko...
    MenE lepo...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #13449

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    malo sam besna ljudi su ti cudo....koliko god da si korektan u poslovnom odnosu,pun razumevanja za tudju besparicu ,pa cak i neodgovornost,ljudi bi ti uzeli i oko iz glave...
    odem ja da pogledam svoje lokale,hocu neki mali biznis da pokrenem,kad - moj ti se kirajdzija rasirio sa placenih 115 na neplacenih jos 230 kvadrata...
    e sto nema smisla - nema...
    cekam da me prodje bes da obavim razgovor
    u besu sam destruktivna .....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #13450

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Tmurno.
    Neraspolozeno.
    Slomljeno.
    Probudio sam se jutros vrlo rano i rekoh sam sebi "ruzan san" ali upalim TeVe i ugledam Tomu Predsednika.
    Ugasim Teve pa ga opet upalim , sve u nadi mozda se TV prijemnik pokvario , ali na ekranu opet Toma Predsednik.
    Jbt...i sve po spisku ........Realnost.
    Surova realnost u sledecih 1 2 3 4 5 godina.

    Jedino bi me pobeda Zeljka Joksimovica na EY roviziji mogla malo oraspoloziti.
    Zeljko daj nam sunca u Azarbejdzanu.!

    Ko je rekao Azarbejdzan?
    Toma predsednik.?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #13451

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Dobro sam. Malo ce proci dok se ne vratim u ovu tudjinsku realnost potpuno...posmatrala sam majku...dobro je, nasmijana je, ali neka sjena prelazi preko njenih ociju..ja se nisam jos potpuno nasla, a ona se nije potpuno navikla na samocu. Pa me sve to malo boli. I nisam htjela da ostanemo same negdje...pa smo ostale, pa me zagrlila, progutala knedlu i pustila suzu...prebacim ja sve to na salu, ali samo ja znam kako je meni.
    Ima planove, nece biti na jednom mjestu...obozavam sto i dalje socno psuje kad gleda fudbal, ne propusta tenis nigdje...
    Otkrila sam neke stvari na njenom telefonu koje me nisu pretjerano obradovale..ali ne mogu biti sebicna, ni ja ne govorim sve.
    Mogu biti jaka i sposobna, ali pred njom sam totalno ogoljena, ona zna kad na trenutak skrenem pogled, sta mi je...
    Pravim propuste prema njoj...zato u nekim nocima san i ne navrati...daj boze samo da ne bude kasno kad meni dodje iz dupeta u glavu. Al´majke prastaju, po defaultu. Da...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #13452

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    ja cu da poludim od tudjeg puberteta
    moj sam nekako prezivela
    moj se svodio na beskrajnu usamljenost olicenu u "Stepskom vuku" Hermana Hesea
    moj se svodio na besomucno slusanje muzike,citanje knjiga,sanjarenju o ramenima nekog fudbalera za koga se kasnije ispostavilo da nije bas najsajniji u gramatici i pravopisu
    moj pubertet je nosio kupovanje "Brava" na nemackom jeziku i isecanje slika Bob Marlija i Dejvida Kesidija
    nasabajle sam stepala pantalone da budu uske ,uske ,uske dok mi ne zaustave cirkulaciju i paranje istih u veceu kad se vratim iz skole jer mi je otac branio da nosim "to djubre"
    e to je bio bunt
    i da,bezala sa orkestra i solfedja i dovodila do ludila nastavnicu Anu na casovima harmonike

    ali sam bila odlicna u skoli
    ali me bilo sramota da dobijem trojku
    ali sam ucila

    a ovaj....ne suzava pantalone,ne pada u trans na odredjenu muziku,ne cita knjige,ne sanja o karijeri kosmonauta
    ovaj prgavo govori Necu!
    ovaj ne pokazuje bilo kakvu ambiciju u skoli
    ovaj prsne kad dva put kazem:Ajde,vecera! ko da sam rekla:Ajde na lobotomiju!
    ovaj je nemoguc
    n e m o g u c!!!!

    i ja cu da skrenem,sasvim,sasvim....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #13453

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Jako, jako neUrozno....zbog sutrasnje operacije....
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #13454

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    kao ljakse,ali - ober ljakse
    ova kisa me razbija i para po savovima
    sve sto turim pod tepih ispliva s kisom nekako
    i ja ti krenem da se cackam s bivsim
    ne nije to bivsi od prekjuce,pa cak ni od one tamo godine
    to je bivsi iz naftalina na koga sam nekako slaba,valjda taj neki supersonicno-kosmicko-statijaznam seks ostavi tragove na dusi ovako fine zene ko sto sam ja inace,kad ne pada kisa
    i cackamo se mi,i on nije prost igrac i zna mi fore i mene to jos vise razludjuje
    i onda pocnem da se zajedam i da budem kreten
    i on mi posalje jednu otreznjujucu poruku tipa :Izvini,jesmo li ti i ja muz i zena? Jesmo se obecali jedno drugom?
    i ja lepo vidim da coveku pravim scenu nicim izazvana,i da se zajedam jer ne obraca dovoljno paznju na mene i da sam nevidjena budala
    i tako.....

    i danas sedim tako i razmisljam i shvatim da sam samo htela da me neko zagrli,onako ,neko moj,ne bilo ko,i da je bolje da sam frustraciju sipala u casu zajedno sa nekom rakijom i da sam pustila neki njanja film,na primer ,Izgubljeni u prevodu,ili tako nesto...

    nece mene vise telefon da vidi kad se ovako smrci napolju....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #13455

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Sin mi je juče operisoa slepo crvo. Preksinoć ga zabolelo i hitno je prebačen u obližnji grad, u bolnicu. Dansa sam išao da ga obiđem, a on sišao sa četvrtog sprtata (gde se već nalazi hirurgija B), peške, i čeka mene.
    - Pa dobro bre sine, jesi li ti normalan?
    - Što? Pa ne boli me ništa, super mi je.
    - Aha, kako da ne.
    - Jesi li mi doneo šta sam ti rekao?
    - Jesam.
    - A novine?
    - Da, videćeš.
    - Ae dobro. Nazovi večeras.
    - Aj zdravo.

    Pojede me to dete.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 897 od 953 PrvaPrva ... 397797847887895896897898899907947 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •