Kako se osećate upravo sada? - Strana 901
Strana 901 od 953 PrvaPrva ... 401801851891899900901902903911951 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 13,501 do 13,515 od ukupno 14294
  1. #13501

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Najs. Provela vece s nekim dragim ljudima koje nisam videla par meseci
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #13502

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    ma..nepoverljivo jer sam naučio da verujem sebi i svojim utiscima .
    I takoo..kada neko nešto tvrdi..ja osetim poriv da sam proverim.
    Teget suknjica, ocrtava je ' te..i takoto pa pomislim da je ipak za to merodavan neko mog pola.
    Mislim...što se tiče materijala, kroja, prijatnosti na dodir, ocrtavanja ...
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #13503

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Možda ne baš sad, ovog momenta, nego već dan dva unazad, osećam da me neki ljudi izbegavaju, mislim da nisam to izazvao kod njih svojim ponašanjem, čini mi se,...možda je meni potrebno više pažnje a njima više vremena za neke njihove obaveze...ne zameram im...a nadam se da ni oni meni ništa ne zameraju....jedan je život, treba to sve stići...

  4. #13504

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Kao i jutros, i tokom dana...i sada je tako, mozda mrvicu bolje...dakle...grozno.
    Totalno neki depresivan dan, zavukla bih se u misju rupu, da me niko ne trazi, da mi niko nista ne prica, da me niko ne pokusava razvedriti.
    Jedan od dana kad mi ne treba niko, a trebaju mi svi...i pokusavam sebi objasniti to stanje. Da ne kazem sranje.
    Zasicenje, slobodan vikend i prokleta kisa.
    Ne mogu da vjerujem da se radujem ponedjeljku...kad radis, nemas vremena da mislis na gluposti.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #13505

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Posle današnjeg vozikanja, šetnje tvrđavom, vožnje gospodskim Sremom, predivnog ručka, gomilom tamburaša za stolom...? Kako bi se osećao nego predivno!!!

  6. #13506

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Potpuno glupavo. Sedim i čekam da dođe 3 sata, jer ako zaspim ni topovi me ne probudiše da pijem lek
    A nisam popio ni pola table, jebaće mi majku ovo nespavanje
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #13507

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    A ti k'o baba neka sa tim lekovima, u svakom postu ih spominjes

    Jos sam mamurna.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #13508

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    I ja bih volela da znam...Jedan od onih znj dana,ne spavanje je doslo po svoje.Cudno se osecam
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  9. #13509

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Dusa mi je u wc solji. Od kako sam ustala se rastavljam sa zivotom. Piskam na guzicu, piskam na usta, samo ne piskam na prava vrata.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #13510

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Ukratko: grozno.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #13511

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Dosadno mi u piĆku materinu
    Msm da se oni u Haagu lepše provode od mene
    E, Evo, Evo...hebem te radoznalu, što ne pusti onog, glupog, Adama dUmre u neznanju?
    ...a ne ja sada da otplaćujem tvoje grehe...mesečno
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #13512

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Ja zaista ne podnosim nametnute situacije, nametnuta prijateljstva, rad pod pritiskom, velike i dugoročne promene, generalno sve nasilno i što potpada pod moranje. To čini da se loše osećam. Upadnem u takav mrak i tamu da me prosto bude stra'. Onda ono čupanje same sebe iz bedaka i primenjivanje čuvenog: nema meni ništa bez mene i sve po redu...jao, i to me smara.
    A baš u takvoj situaciji se nalazim protekle 4 godine. I koju god metodu da sam isprobala za prilagođavanje i prihvatanje...nekako mi nije polazilo za rukom. Ne sviđa mi se pa mi se ne sviđa. K'o razmaženo derište.
    A onda sam pre nekako naletela na neke stare postove, setila se msn-a i kako nas je Ona sve redom šutala u guzice i govorila Yes I can! i naravno lol na kraju.
    Te sam ja odlučila sledeće. Yes I can!
    Zar 4 godine nije dovoljno, čak i previše, da se sabereš i dođeš sebi dok još imaš kome?
    Zar si toliko tupava i glupava pa da tako brzo zaboraviš da od kukanja nema selameta?
    Ajde baba ne seri više dehidriraćeš, no obriši tu prašinu s bulje i piči dalje k'o što si uvek i radila.
    Eto...upravo tako se osećam. Spremna da zavolim i zimu i sneg i minus 40 i grtalicu i bljuzgavicu i 7 meseci grejne sezone...koja je btw počela noćas. I tako, umesto da lupam glavom u zid, čupam kosu i jebem mater vozu koji me doneo ovde...ja ću lepo da se uzbudim i sva srećna ciknem na sav glas: jupiii, još malo pa grudvanje, vunene gaće i čarape, zamrznute trepavice i ostale zimske čarolije!
    Jupi! Jupi!
    Moj te lupi!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #13513

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    sJutra ću da čitam babu...onako na trezno....danas sam već dovidjenCe.....
    Ne'am pojma je l' se hvali il' se žali....

    A ja, otkako sam u romingu osećam kI da sam šugava.....
    Nit' pisma nit' razglednice....
    M' da...moj dinar (euro) nije isti kao nečiji
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #13514

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    sJutra ću da čitam babu...onako na trezno....danas sam već dovidjenCe.....
    Ne'am pojma je l' se hvali il' se žali....
    Ču dal se hvalim ili žalim? Nema bre kod mene Cile Mile. Samo Cile.
    Nego, cepaj tu lozu...prepričaću ti sutra šta si noćas propustila.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #13515

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    önako....nit zivim nit mrem....
    nekako mi je ovo popodne idealno za drinkanje i filmove ..npr..Lisabonska prica,ili Malo ubistvo medju prijateljima...ili.Pariz-Teksas....tako te nebuloze ...ih sto nisam mladja pa da smotam jedan joint ,pustim dvd,navucem na sto grickalice,sladolede,flase raznorazne i ekipu..pa da mozak ode na ispasu a ja u materinu....

    glede one moje zalbe,onamo,otoic,da se osecam bedno sto se neko poneo ko nistak...elem,dobijem mejl....kratki,prijateljski....nije to nista licno...nego gomila ljudi ga spopada...na neki nacin ovise o njemu...pa je resio da presece dobrotvorni rad....i tako to...Izvini,kaze....

    No,problem,kazem ja....razumem te brate slatki skroz....tako sam i ja onomad,ima tome deset-petnaest godina istresla iljadu i po marona da nekome spasem dupe....pseto nije ni hvala reklo...

    sunce moje,izbrisalo me s fejsa.... ...koj voli da se seti sebe kad je bio golja?!
    pa da.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 901 od 953 PrvaPrva ... 401801851891899900901902903911951 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •