Kako se osećate upravo sada? - Strana 913
Strana 913 od 953 PrvaPrva ... 413813863903911912913914915923 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 13,681 do 13,695 od ukupno 14294
  1. #13681

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Gladan sam .... sad ću sve da gi izedem

  2. #13682

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Malo sluđeno od tolike količine informacija.
    Sada ih treba obraditi i razvrstati po foldere (bitno, manje bitno i lažno)
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #13683

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Osecam se kao moja majka .....

    mrzim sto postajem moja majka,volela bih da sam manje brizna ....hvatam sebe da sam u panici da cemo zimus gladovati i svaki dinar dajem na brasno,ulje,testenine,konzerve ,zacine....a vrhunac je da sam dva sata buljila u ponudu raznih mesara za sindikate i da sam lupala glavu hocu li uzeti francusku obradu i 5 kila mlevenog ili plecku,mleveno i junetinu....
    o Boze,spasi me tog sindroma kako god da se zove....
    odem u Rodu po cigare a vratim se s krompirom,brasnom ,lovorom i zejtinom.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #13684

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Odlično.
    Konačno sam raspoložena, tako cijeli dan. Sad slušam Poslednju Igru Leptira, njihove pjesme me inače i podsjećaju na forum Slušala sam u vrijeme kad sam ovdje najviše bila.
    "Vidiš da ti san ne da da sanjaš"
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  5. #13685

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Cudno...lupka ova mala crvena grudva u grudima
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  6. #13686

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Evo.
    Preko hiljadu km u cetiri dana, radni ponedjeljak, kratki prekid filma na poslu, ali sam prezivjela.
    Naspavat cu se do Nove godine, mislim.
    Kupio me Nürnberg na prvu...Salzburg razocarao...Minhen oderao ...
    Obavila hodocasce, vidjela da nisam luda sto obozavam pivo, ludjih i gorih od mene ima u svakom slucaju.
    Ne vrijedi te pompe, guzva ti sjebe svaku koncepciju uzivanja...cijena piva takodje.
    Ali je lijepo iskustvo, ti ljudi zive sve te dane....takvo oblokavanje nisam odavno vidjela.
    Stopila sam se sa bavarskom nosnjom, tri dana sam je nosila...osjecala sam se kao bavarski Amis
    Cijeli grad pun nosnji, a ja mislila da ce mi se smijati ...
    Ostavio mi lik br tel...rekao koji hotel...soba 114, da dodjem na oprostajni sex, ide u Kanadu...nisam otisla.
    Nakrkala sam se janjetine i sarme...sve ono sto ne smijem...al´ tetkino se ne odbija.
    Minhen je prelijep, Njemacka je opcenito pitomija zemlja za zivjeti...nisu kao ovi ustogljeni nabrijani Austrijanci...kad god sam tamo, osjecam se nekako da vise pripadam. Al´mi nije grad "pod nogu" kao Bec...dzaba sve.
    Prelijepi prizori kroz Bayern...kroz Austriju...malo kise, vozovi...pogledi u daljinu..par "zabranjenih" sms-ova poslano, nek ide zivot
    I onda izadjem na ulici ovog grada koji sad nekako osjecam kao svoj...sve je to zbrckano, naopako, ne znam gdje pripadam 100%...al´da je lijepo, i da prija...prija.
    I pregrmjela svasta nesto, opet pomakla granice izdrzljivosti...tamo, ovamo...al´neki mir dozivjela kad sam prostrla ves..upalila svoj komp...zavalila se na kauc, skuhala svoje jelo...mir vlastitog kutka nema cijenu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #13687

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Naočarko moja...da li sam ti ikad rekla da te sakam? Milina te čitati. Of skrouz.
    I što se bre ne seti da mi pošalješ cigare po tom baji koji dolazi u Kanadu..?
    Baš bi' zakurila jedan EVE grdna
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #13688

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    @baba

    uuu, setila si se da se pojavis...

    elem
    mrtva sam ko mrtav konj
    pekla pa ljustila paprike za ajvar,stavljala peglane,seckala povrce za mesanu,redjala krastavcice....



    sad cu da se izvrnem i sve cetri uvis
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #13689

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Naočarko moja...da li sam ti ikad rekla da te sakam? Milina te čitati. Of skrouz.
    I što se bre ne seti da mi pošalješ cigare po tom baji koji dolazi u Kanadu..?
    Baš bi' zakurila jedan EVE grdna
    ...ama poslala bih ja, nego sam onako pod gasom naslutila da ´oce da mu se posreci...pa izabrao tu daljinu, tu hladnocu...nisam nasjela.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #13690

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Šes' megabita agen... kako ću biti
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #13691

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    fenomenalno....fatam zalet,kreće me ubrzanje
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #13692

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Kao kad liku u crtaću počnu da rastu magareće uši jer je ispao glup, e upravo tako se osećam. Toliko sam ispala glupa da sam zaslužila 5 bambija. Ali onih magarećih.
    A glavu na panj sam mogla da stavim da sam u pravu. I onaj samouvereni ton sam upotrebila u ubeđivanju sagovornika da sam u pravu. Čak sam ih i nadmeno odmerila par puta.
    I onda, ispostavi se da nisam u pravu. I meni neka nelagoda zatitra u bulji. I bi mi muka odjednom. Mislim i da sam pocrvenela.
    Uf, uopšte nije prijatan osećaj...uopšte.
    Spustila sam se na zemlju uz prasak i oblak prašine.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #13693

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Prehlađeno.
    Pijem sve što mi padne pod ruku (što kod mene i nije neki problem) ne bi li se što pre izlečila. Sutra me čeka dug dan, prijateljica koju nisam videla cele četiri duge godine i mentorka koja se femka. Odvikla sam se od salonske finoće i komplikovanja prostih stvari. To su me naučili moji RomiNzi.
    Da završim to što imam, da saniram nos i grlo, pa da sednem neku bašču i udahnem slobodu prestoničkog zraka
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #13694

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Sjajno, sad me zvao "sveti mučenik al akse" Šućur i idemo u Sarajevo da jedemo ćevaĆiće i pijemo alkohol u inat vahabijama.
    Poneću K'uran i preCtavljati se kao Salih.
    Ranac još nisam spakovao, imam da napišem jedan izveštaj i da se spakujem.
    Ekskurzijo, eveE me.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #13695

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Sjajno

    Osecam se k'o da sam nocas spavala tri sata, a izgledam kao da nisam odspavala ni ta tri. Usput sam odrala i grlo, taman da zablistam na vecerasnjoj probi i sutrasnjem koncertu
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 913 od 953 PrvaPrva ... 413813863903911912913914915923 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •