Kako se osećate upravo sada? - Strana 916
Strana 916 od 953 PrvaPrva ... 416816866906914915916917918926 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 13,726 do 13,740 od ukupno 14294
  1. #13726

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Bolje...boli dio glave od sinocnjeg Halloween-a...ali u dusi bolje...odsustvo se ipak primjetilo...jedan sms je popravio noc...i plesanje je pomoglo...umorna sam ali zadovoljna. Nisu se pomjerile planine, ali to i ne trazim, niti mogu da dam. Dakle....pozitivna nula.
    I sto volim sto ovdje ne rade na 101 praznik.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #13727

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    prilicno dobro uzimajuci u obzir neprijatne stvari koje je donela ova jesen darezljiva.
    sto rece moja drugarica biliverka , nova dogadjanja ili jednostavno fokus na drugacije
    razmisljanje trgnu iz latergije i daju novi smisao. dobro je sto je tako , inace preplave
    negativne konotacije svega cega se dotakne . dobro je , samo da potraje ...
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #13728

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Ceo dan imam neki, hebeni, osećaj da je subota
    To valjda što danas i sutra nema škole...a zašto je nema, bogTepitaj...pitam sina, kaže dan škole...pitam ćeru, kaže dan škole...sve bi bilo ok da ne idu u različite škole

    E da, boja je ispala grozna ali nije me iznerviralo....ništa što se ne mož' srediti.
    Čak i činjenica da je danas 1.11 me više ne rastužuje.

  4. #13729

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Ja od juce samo jedem. Ne znam da stanem boKte. Raspadam se po savovima, ono sto sam pojela u dva dana nisam pojela za citav oktobar.
    Ali se osecam taaaaaaaako dobro sto sam sita
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #13730

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Šta znam...nekako...matoro jbt

    Sinak naučio da duvajući u spojene dlanove zviždi-svira, šta god, kao sova. I drnda po kući ceo dan, počeo mozak da mi tiltuje boktemazo.
    U jednom trenutku zauzmem stav sa rukama na kukovima, kao što je nekad radila moja baba Melanija kad ima potrebu da nas kritikuje, i ozbiljnim tonom kažem...
    -Nemoj da mi zviždiš u kući, dozvaćeš miševe. () Ali ej! Dozvaćeš miševe. K'o neka baba sunce ti poljubim.

    -Aaa dont vuri, miševi se plaše sove.
    I nastavi da duva u dlanove.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #13731

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    isto ...

    brzina kojom imaju odgovor / a uvek ga imaju /je zacudjujuca mozak radi 250 mph jebote !!!
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  7. #13732

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Osećam se baš iznutra

    a spolja... mirišimmm lepo i slatkasto...
    nemam tih matorih osećaja...meni u glavi vazda proleće... (ne sova već mlada trava,cvetići,leptirići...itd.)
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #13733

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Upravo sada sam (konačno) ok...ali zato čitavo pre podne sam bila stondiranošlogirana
    Nije za mene (više) celOvečernji bluz "do svitanja" kanda, pa još kada se zaređa...

  9. #13734

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    evo ovako ...ko u iščekivanju nečega
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #13735

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    mrtvo
    a dan mi je krenuo ko upisan!
    ustala nasabajle naspavana (cudo je onaj rivotril,za leba nema da imam al za njega ima da imam!) ,pustila disko muziku,skuvala kaficu,skinula zavese
    pa oprala prozore,pa okacila zavese,pa prebisala i sredila malo
    mislim,bas nekako lep dan,bez jesenje elegije i letargije
    popodne se muvala
    i onda se sporeckam s jedincem
    a to mene uzasno iscrpi i onemoca
    i on je pubertetlija pa mu se jezik odvezao,pa ume i za srce da ujede,samo kad hoce
    o inatu necu ni da govorim
    pa smo se preganjali oko fizike dva sata,pa sam na kraju pukla sa zivcima napravila verbalni masakr ,posadila ga na stolicu i krenula da objasnjavam svetlost,prelamanje,konkavne i konveksne povrsine....

    i eto
    sad sam mrtva
    a njega boli uvo,kako leg`o,tako zasp`o...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #13736

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Ma...mora da imam "dar" da sam sebe smorim raznim "petljanicijama" tako da sam kasno uveče umoran kao pas .
    Uvek ja nešto "nađem" da raduckam, kombinujem, probam, tražim kompatibilne komponente, pregledam podatke proizvođača...i ode dan dok si reko aŠov .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #13737

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Juce me nahvata neka prehlada, kontam da ce proci ako popijem aspirin i ako se kljukam limunom i cajevima. E, prosla kurac. Lezim i rastavljam se sa zivotom. Hocu dumrem.
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #13738

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Osećam se baš iznutra
    Sad si me podsetila na jednu moju budalu...i koliko je bila srećna kad se pojavio orbit eukaliptus...
    Prvu žvaku proguta, a drugu žvaće.
    Kaže...ne smrdi njoj iz usta, nego iznutra.


    Jas osećam umorno, izmrcvaljeno i slomljeno...stomačni grip me upropastio...
    al' u glavu sam dobro, hvala na pitanju.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #13739

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Kao i uvek kad slažem ili prećutim..bezveze..
    a pitao me jedan brižni otac za stručnu opservaciju ponašanja njegove jedinice koja je u pubertetu i vija se sa momcima sve u 16 okolo naokolo i ja, ne želeći da pravim probleme detetu koje je mlado i željno ašikovanja, kažem da ne znam...da je dete dobro i pristojno i fino, što i jeste i istina, ali prećutah da je jedan dovodi, drugi odvodi, a sa trećim očijuka..
    velim, ko je meni kriv što su me želje prošle pa da detetu kvarim radost...ali, ne opravdavam ni takvo ponašanje...sad će me gristi savest i živa nisam dok je ne vidim i pričam sa njom..onda nakon toga neću više da prećutkujem..loše se osećam kad bilo šta prećutim..

    Pitam se, kako lažovi mogu da žive sami sa sobom, tako izopačeni i bolesni u svim tim lažima.?...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #13740

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Pokradeno.
    Policija kaže da ne vredi ni prijavljivati...

Strana 916 od 953 PrvaPrva ... 416816866906914915916917918926 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •