Kako se osećate upravo sada? - Strana 929
Strana 929 od 953 PrvaPrva ... 429829879919927928929930931939 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 13,921 do 13,935 od ukupno 14294
  1. #13921

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    prazno
    mnogo je adrenalina potroseno...

  2. #13922

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Go - to - va sam. Od 8 zajutra sam na nogama, a prepodne ne volim ni rodjene roditelje a kamoli sebe.
    E. Zasto sam stvarno gotova. Pre nas su u ovom stanu zivela dva brata neke tri godine. Ja secem sisu ako su oni makar JEDNOM pocistili stan kako valja. Jbt, izmedju sporeta i kuhinjskih elemenata je bilo odvratno prljavo i masno (tu ukljucujuci i same elemente i ja ne znam sta su oni kuvali, ali imam utisak da je bilo zivo i da se otimalo) i ja sam to grebala noktima ali nisam uspela da skinem. Kad smo se nas dve uselile, nismo ga temeljno oprale, ali smo ga ocistile.
    Danas je bio dan D.
    Naoruzana teskom hemijom, rukavicama, cetkama, sundjerima, krpama i celicnom voljom, napala sam kuhinju kao agresora. Rezultat je da kuhinja blista, rerna mirise iako mi je prvi put da je ribam pa je moguce da ce u narednom periodu sve peceno u rerni imati blaaaagi ukus limuna (neka, hranimo se zdravo itakoto), popravila sam roletne, usisala sam ceo stan, ostalo mi je jos da prebrisem prasinu sutra i da oribam kupatilo.
    Samo da se zna. Ovo se nece sigurno ponoviti narednih godinu dana. Necu ja otpadati zbog jebene kuhinje
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #13923

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Srećan presrećan!!
    Prošle godine u februaru naplatim kukuruz, rasporedim pare na predviđene troškove i kad šta dođe na red ja u štek i plaćam i prođe 2012. neponovila se....danas sređujem sobu, menjam regal, prebacujem stvari, knjige dokumenta....tup svežanj crvenih meni u rukama prvi šok je bio da nisu stare neke pare, drugi šok datum na svežnju 12.02.2012.!!!!!!!!
    ....nema šanse da skontam otkud lova....bacim pogled u tefter, tu sve piše, kad ono ja ostavio pare za seme za prošlu godinu a seme dobijem za Dž od mog drugara i zaboravim za štek....i sad
    Poruku je izmenio slavkos, 01.03.2013 u 22:25

  4. #13924

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    Srećan presrećan!!
    Prošle godine u februaru naplatim kukuruz, rasporedim pare na predviđene troškove i kad šta dođe na red ja u štek i plaćam i prođe 2012. neponovila se....danas sređujem sobu, menjam regal, prebacujem stvari, knjige dokumenta....tup svežanj crvenih meni u rukama prvi šok je bio da nisu stare neke pare, drugi šok datum na svežnju 12.02.2012.!!!!!!!!
    ....nema šanse da skontam otkud lova....bacim pogled u tefter, tu sve piše, kad ono ja ostavio pare za seme za prošlu godinu a seme dobijem za Dž od mog drugara i zaboravim za štek....i sad
    Zato se kaze crveno na radost!!!?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #13925

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    Srećan presrećan!!
    Prošle godine u februaru naplatim kukuruz, rasporedim pare na predviđene troškove i kad šta dođe na red ja u štek i plaćam i prođe 2012. neponovila se....danas sređujem sobu, menjam regal, prebacujem stvari, knjige dokumenta....tup svežanj crvenih meni u rukama prvi šok je bio da nisu stare neke pare, drugi šok datum na svežnju 12.02.2012.!!!!!!!!
    ....nema šanse da skontam otkud lova....bacim pogled u tefter, tu sve piše, kad ono ja ostavio pare za seme za prošlu godinu a seme dobijem za Dž od mog drugara i zaboravim za štek....i sad

    leleeeeeeeeeeee!
    ta radost meni ne moze da se desi....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #13926

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Dobro, još samo da Johnny Walker od sinoć 'odšeta'
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  7. #13927

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Prehladjeno,smrcavo,temperaturno...
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  8. #13928

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Danas je tačno godinu dana od kad smo se Ivana i ja upoznali. Prošle godine na današnji dan su Brejkersi svirali u Beogradu. Jelka u poslednjem trenutku nije mogla da zameni smenu, i ja, onako razočaran, krenem da kupim mal' gaća i mal' čarapa, pa da pičim kući. Pustim poruku maloj iz prve rečenice, nešto u fazonu ako ima vremena, da dođe do grada na čaj. I ona dođe, tačno u podne. Na tv-u je išla utakmica Liverpul-Arsenal, ako se ne varam. Zabalavio sam na prvi pogled. Imala je malo izraženiji dekolte, i posle drugog kuvanog vina (ona je šljokala pivdžanu), svečano sam izjavio kako moram da joj gledam u sise, jer bi bilo glupo da se tako lep pogled ne iskoristi.

    Ostalo je istorija.

    Gledano unazad, bila je to ljubav na prvi pogled, i pretvorila se u nešto što sam uvek sanjao da imam u jednoj osobi: najboljeg druga i ljubavnicu. Samo molim Boga da potraje još jedno 50-ak godina, pa onda mogu i da riknem.

    I tako.

    Srećan sam.
    Poruku je izmenio Mijatović, 03.03.2013 u 20:19

  9. #13929

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    I ja kao kolega od gore, poslednja recenica.
    Stvarno jesam
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #13930

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Lose vrijeme za nas rajske ptice..bas bas...vec 10 dana neka frka na poslu, tacno mi se ne mili raditi...iiii vjesto izbjegnem sve gripe koje haraju gradom...crknem do subote, konacno taj party, opustim se...i eto sad...juce malo..danas me sastavilo sa nebom i zemljom.
    Kosti bole, misici bole, desni bole...kao da fura i temperatura. Rascijepila luk, stavila na sto (kazu kupi viruse) ...i tetka pokuca na vrata bas jutros... ...ono kad te krene. A dan izmisljen napolju. Ja ovo moram sanirati, ne mogu sebi priustiti bolest sada.
    Kuku lele...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #13931

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Poprilično mazohistički.
    Imam jednu "pandorinu kutiju" koju sam (vešto) izbegavala da čačkam.
    Ali samo saznanje da ona postoji me nije činila srećnom.
    I tako...otvorila sam je (napokon), svo zlo izletelo iz nje...nije mi bilo prijatno, ali sam morala to jednom da prođem, da se suočim...
    Jeste da mi je sada malo gorko u ustima, ali ipak, na neki način, lakše.
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #13932

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Jako loše. Loš dan, loš osjećaj, loše vijesti. Treba mi nešto dobro danas da me vrati nazad među žive
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #13933

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Tužno, pomalo...
    Pre neko vreme sin je izrazio želju da se prebaci u drugu školu.
    Danima smo razgovarali, iznosili argumente za i protiv...i konačno sutra kreće u tu, novu, školu...
    I raduje se i srećan je...
    A ja sam pomalo tužna...a nemam pojma zašto, kao da ja negde odlazim, kao da ja prekidam neki ritual...
    A s druge strane me raduje što on nije na mene, što lako podnosi rastanke, ne vezuje se za mesta i ljude...bolje je tako...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #13934

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Dan je bio loš za anale. I onda mi stiže mejl od sestre - slika karata za Beogradski Sindikat. Pa čovječe, sve dobija smisao, Zemlja nastavlja da se vrti.
    Biće odlično, jedva čekam.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #13935

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    sam' da nadjem kanapce
    i osecacu se vrlo ...
    nego nema kanapa ni za lek, majku mu....

Strana 929 od 953 PrvaPrva ... 429829879919927928929930931939 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •