Kako se osećate upravo sada? - Strana 944
Strana 944 od 953 PrvaPrva ... 444844894934942943944945946 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 14,146 do 14,160 od ukupno 14294
  1. #14146

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    upravo sad se osecam kao i uvek, vec preko decenije

  2. #14147

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Završavam jutarnju kafu i spremam se za teren. Nisam dozvolio da me požuruju jer jako dobro znam da ako mi otmu taj ritual dok me čeka naporan dan, da ću uveče ujedati od nakupljenih utisaka.
    Mada, ova kiša mi baš ne obećava podršku .
    Kako god..."ustani i kreni" u svakodnevnicu koja će biti ispunjena tuđim hirovima.
    "Ko me ter'o..", prava pesma za početak.
    Odooooh....
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #14148

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Smeh je zaista lekovit.Imala sam blagu glavobolju usled gužve na poslu, oko posla,
    inače retko me boli glava,mislila sam malo prileći al' uključih se ovde da se isključim iz svog realty-a
    i naravno,zahvaljujući određenoj prepisci ja živnuh...tako da osećam se taman da pristavim ručak za sutra,
    počistim dvorište i sredim cveće.Neko se i posušilo pa ga treba povaditi.
    Posle ću da prošetam do drugarice na kafu i orahovac,i tako sve fino
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #14149

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Ma nemo'ž bolje,posle kafice i ladne šljivovice sam fruštukovo,a sad na ladan špricer

  5. #14150

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Znate ono.. Sve krene nizkurac, pomislis.. Pa jebemmumater, ne moz' gore od ovog..
    E pa, moze. Ako moze da bude gore, bice gore.

    Tresem se. Od besa, od nervoze, od straha a za sve sam ja kriva i to kako stvari uzimam zdravo za gotovo. A tako volim da se hvalim da ni u sta ne verujem dok to sama ne vidim, a ovde poverovala na rec. Jeb'o me glupi, stvarno sam idiot. I sto je najcrnje, od ovoga mi bas zavisi neka dalja buducnost.. Pa onda, i ne bila ljuta na samu sebe..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #14151

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Stanje raspadanja, popravljam kafom i zavlačenjem pod deku
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  7. #14152

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Sto? Bas lijepo. U naredna tri dana cu da umrem...i u petak tamo negdje oko 20h vaskrsnem u svom stanu...a onda free tri dana...ne znam kud bih sa sobom.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #14153

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat coolgirl kaže: Pogledaj poruku
    Stanje raspadanja, popravljam kafom i zavlačenjem pod deku
    ovo sam oduvek shvatao na dumremodsmeja način.

  9. #14154

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Umorna i sa druge strane u spidu. Jurnjava. Za par dana prešla sam preko 600km. Taman dođem kući, pomislim odmoriću malo, kad ono, crc, proslava Milanskog edikta. Bilo je lepo, samo što se pod punom spremom baš i ne uživa. Šteta što nismo mogli k'o građani da ne radimo. I tako, gledam kako život ide rame uz rame pored mene. Omekšao je malo. Postajemo dobri drugovi. Zbližili smo se. Vreme je.
    Poruku je izmenio elektricna ovca, 07.10.2013 u 20:05 Razlog: cvrc
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  10. #14155

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    S obzirom da se tokom slobodnih dana osjecam nekako cudno...i taman kad se naviknem, nedjelja prozuji i alarm zazvoni.
    No...feeling good...ima neko vrijeme da se druzim sa pripadnicima Nadalovog naroda. Tenis ne spominjemo cesto. Nisu toliko zadrti kao mi sa Balkana i to..dobro malo jesu, ali ja ne dam na svoje. No su mi fun...mi ne prestajemo blebetati...nevjerovatna je slicnost izmedju nasih kultura...koliko je i razlika. I naucim svaki dan nesto novo. I obnavljam svoj spanjolski ciji su temelji davno udareni na osnovu telenovela..."niño no es tuyo" i tako...vele oni kako smo mi Balkanci dobri u parlanju raznoranih jezika...i sviDzamo im se...i to.. i imaju odlicne domace bademe..i piju dobra vina...i mnogo vole da pjevaju. Upoznali smo se na onim kobnim karaokama kad sam se izblamirala.
    I bas onako obozavam ove dane kad sirim vidike, i ne zatvaram se u zacarani balkanski svijet druzenja...i taj nas mix njemacko-englesko-spanjolskog je divan. A i Nadal izgubio od Del Potra...pa nema zasto da ih boli glava sutra.

    I nekako lakse nalazim zajednicki jezik sa temperamentim ljudima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #14156

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Bespomoćno i hrabro, u isti mah. Ne volim taj osećaj kad ne mogu pomoći nekome ko odlazi...Ali, hrabra sam i spremna da budem tu do kraja. Srešćemo se opet na nekom drugom mestu.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #14157

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Ispunjeno. Boze, divno, napokon.
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #14158

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Najgore. Ne znam...imam neki zivot ovdje...i bude dana kad se osjecam super...bude malo losijih dana...znam koga sam ostavila dole...znam da se ne mozemo cesto vidjeti. Da se kloniram, ne mogu. Da se vracam, ne zelim. Da mogu nesto drasticno da promijenim po pitanju tudjih zivota, bi itekako. Nekako smo svi krojaci svoje sudbine i srece. Niko se sa mnom ne raduje mojoj sreci i niko ne tuguje sa mnom kao moja majka..i kad mi ona zaplace na telefon...meni se koza s ledja guli. Nekad mi se stvarno cini da svi imaju lakse zivotne puteve od moga...i da ce jednom, kad sve sjedne na svoje mjesto...biti kasno.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #14159

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Dosta zgodno, što bi rekao moj kolega sa posla

  15. #14160

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Prazno, ćutljivo i usamljeno.
    Srećom već je kasno i novi dan, možda, donese neke promene.
    Ako i ne donese, ne pripadam onima koji se mnogo nadaju pa samim tim razočarenja su ređa.
    Prošao je jedan običan dan, običnom čoveku i uskoro odoh na spavanje.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 944 od 953 PrvaPrva ... 444844894934942943944945946 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •