Kako se osećate upravo sada? - Strana 850
Strana 850 od 953 PrvaPrva ... 350750800840848849850851852860900950 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,736 do 12,750 od ukupno 14294
  1. #12736

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Zar neko stvarno svaki put kada se uloguje na ovaj forum napise kako se oseca?? Pa hajd i ja onda da se oprobam,koliko mi suludo ova tema izgledala. Emm osecam da mi se ide u wc ,lep je dan ,jezim se jer je prohladno u mojoj sobi,nije lose.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #12737

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Osecam se fantasticno.Spreman sam da povecam dozu cigareta na 6 pakli.
    Malo umorno,ali cim zapalim prvu,odmah sam oran za sve zivo.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  3. #12738

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Тужно.Нерасположено. Томе је допринео само један телефонски позив.
    Данас сам се чуо са пријљтељем кога нисам чуо ... ни сам не знам од када. У први мах сам се обрадовао, чак му се ни глас није променио. Речит је то и начитан младић. Весео. И тако, после оног класичног увода у разговор, поставих питање " да ли си се оженио, да ли деца расту..."
    Одговор је за мене био шокантан. Тужним гласом ми је одговорио да није успео да се ожени, да нема децу, да ради за неку тамо месну заједницу, да живи као самац још увек на терету родитеља. Изненадио сам се. Када сам питао " како, зашто, да ли је могуће" добио сам одговор да је то сасвим нормална појава код њих у селу. Прочуло се брзо да није одслужио војску, а то је у селима Србије велика срамота. Девојке га нису загледале, џаба је било и велико очево имање....
    О, мајко Србијо....дозвољаваш ли да му ја дам мојих 5 година под оружијем? И за мене ће остати превише...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  4. #12739

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Nedefinisano.
    Tupavo spolja a kljucam unutra.
    I ne prica mi se ni sa kim...
    Kao da mi macke grebu po dusi.
    A opet, na neki nacin sam srecna.
    Ko razume, shvatice.
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #12740

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    ...k'o da mrem (pu, pu... daleko bilo)...
    ...k'o riba na suvom...
    ...k'o sazhvakana pa ispljunuta...
    ...k'o da me pregazio parni valjak...
    ...k'o da su mi sve ladje potonule...

    ...dr. ima li mi spasa?

    Shalj'te mi Nikolu potHITNO

  6. #12741

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    razdragano.

    stigla mi je poruka na youtube kanal s pitanjem da li bih doshla da snimam svirku u petak/subotu na hipodromu... ... pevach je chejavi i oslovio me sa "druzze"... znachi, nie sves'an da je maski zapravo The Fallen Madonna With the Big Boobies (kad chuti )....

    ....preti mi zanimljivo veche .... kako se tebi chini, elice?
    & underpaid......

  7. #12742

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    razdragano.

    stigla mi je poruka na youtube kanal s pitanjem da li bih doshla da snimam svirku u petak/subotu na hipodromu... ... pevach je chejavi i oslovio me sa "druzze"... znachi, nie sves'an da je maski zapravo The Fallen Madonna With the Big Boobies (kad chuti )....

    ....preti mi zanimljivo veche .... kako se tebi chini, elice?
    Chini mi se da bi trebala da gumish The Fallen Madonna With the Big Boobies....i da obavezno chutish .......... i nema shanse da omane zanimljivo veche



    ps. ako je pevach chejavi....mozda su ostali iz benda kosmati

  8. #12743

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Chini mi se da bi trebala da gumish The Fallen Madonna With the Big Boobies....i da obavezno chutish .......... i nema shanse da omane zanimljivo veche



    ps. ako je pevach chejavi....mozda su ostali iz benda kosmati
    nc... bajsadzija je josh chejaviji ... poznajemo se s jednog od poslova (al ni on ne zna da sam ja maski).... zvao me je jedno dva tri puta na svirke al ja nijednom nisam otishla... uvek sam u vezi s nekim posesivnim ljubomorkom koji bi se rokn'o u sekundi kad bi video cileta (cile ima preko ledja bar metar i po)

    al cile i supruga mu vole i uprazznjavaju trojke.... tako da ne znam na koju chu stranu pre


    & underpaid......

  9. #12744

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    nc... bajsadzija je josh chejaviji ... poznajemo se s jednog od poslova (al ni on ne zna da sam ja maski).... zvao me je jedno dva tri puta na svirke al ja nijednom nisam otishla... uvek sam u vezi s nekim posesivnim ljubomorkom koji bi se rokn'o u sekundi kad bi video cileta (cile ima preko ledja bar metar i po)

    al cile i supruga mu vole i uprazznjavaju trojke.... tako da ne znam na koju chu stranu pre


    Predlazhem (nepristrasno) trojku

    ps. ne znam odkud tolika frka zbog chejavih? Kazhu da su izuzetno potentni
    Aj probaj, pa javni

  10. #12745

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Bio sam, na tren, u downu ...porodične stvari. Hvala damama na forumu koje me nasmejaše . Smeh je lek...dame su vanserijske...ume život da, ponekad, bude i lep .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #12746

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    VLuće mi je..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #12747

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Bem ti komarce, ala me je jedan opicio

  13. #12748

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    "... kao Bosna bez mira, kao usran bez papira
    kao uljez osjećam seeeeeeeeee.....



    Ja nisam odavle ...."

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #12749

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Ne znam da opisem. Neverovatno sam nervozna, prestoje mi paklene tri nedelje a ja lelemudim. Sva sreca, danas sam se dozvala pameti, pa sam se dohvatila obaveza. Ako prezivim, pricacu.
    Neverovatan teret mi lezi na grudima junackim, i mislim da me je nervoza sasvim pritisla, stisla, stigla, da mi je doakala. Jbt, insomnija me drma vec par dana, ne mogu da jedem, imam dijareju, da ne kazem proliv, a ne mogu nikako da se smirim. Donekle ce da me smiri poseta lekarcicu, a ostalo ce da legne, ako legne, sledeci petak.
    Daj Boze.
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #12750

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    mali korak za mene al` jos uvek ne i veliki za moj budjelar



    primecen sam...dodali me u grupu

Strana 850 od 953 PrvaPrva ... 350750800840848849850851852860900950 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •