Kako se osećate upravo sada? - Strana 911
Strana 911 od 953 PrvaPrva ... 411811861901909910911912913921 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 13,651 do 13,665 od ukupno 14294
  1. #13651

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Jako sam hepi. Ali jako jako jako. Najbolja drugarica, moja srodna dusa, je napokon pocela da izlazi iz bedaka jer je raskinula sa deckom sa kojim je i zivela godinu dana. Napokon je pocela da se smeje i danas smo se smejale sat vremena preko telefona. Ne secam se kad sam ovako bila srecna, i to jos zbog nekog drugog a ne zbog sebe. Potpuno mi je rasprsila oblake koji mi se nadvijaju na dosadni mi zivot.
    Dusa moja
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #13652

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Pospano.Ceo dan rintam...
    Kuvala sam k'o da radim u expres-restoranu...za dve nedelje unapred...pola od toga ide u zamrzivač.
    Sledeći vikend idem na službeni put..a oni što ostaju moraju biti obezbeđeni,jel'te.
    Pala sam s'nogu...još sam i moju lepoticu plavu oribala...moj avto lepi.
    A suđa ..a veša za peglati..i to sam usput...
    Aaaah..
    sad još malo da provežbam,kičmu da razdrmam...pa na spavanje,nakon naravno.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #13653

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Sinoc sam toliko bijesa u sebi imala, osjecala sam se izigranom od strane osobe koja mi znaci, i kojoj navodno ja znacim eto nesto...who cares anymore. Odspavala...jutro bilo savrseno...ostatak dana jos bolji. Samo uz fizicku aktivnost covjek nema vremena da misli o glupostima i truje se i analizira i pati.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #13654

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Kao potencijalni ubica....
    Mnogo sve svega nečega nakupilo u mEnE...
    Previše za moj kapacitet...msm, ima me ali Jopet...
    A i dobro bi mi došao neki poduži odmor (po mogučnosti neka samica....).
    I mrzim svoje ime....odrekla bih ga se....samo tako....

    Mada, kada bolje razmislim...tanka je granica ubice i SAMOubice...ae...pa tako...
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #13655

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Neka vedrina mi obuzela posve dusu,jednako ugodno kao i ovaj mesec sto viri kroz prozor.Radujem se zivotu.Ne znam lebde li ovim krajem neki varljivi duhovi ili je to topla nebeska masta u mom srcu,ono sto sve okolo cini tako rajskim
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  6. #13656

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Otprilike kao kada sam studirala pa cele noći oka ne sklopiš, ujutru izađeš i položiš ga.
    Umorna? Ma jok...
    Zaista sam noćaš uživala dok sam posmatrala meč, nema veze što nije pobedio...ono nije bio tenis, to je bila umetnost
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #13657

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Čini mi se da sam dobro, ali nisam više sigurna da li sam zaista dobro ili mi se samo čini.

  8. #13658

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Već 2-3 dana radim "kao dragstor".
    Dešava se da tokom dana obiđem 2-3 firme i dođem tek onda da nešto doručkujem, a to je tek oko 4-5h popodne.
    Naravno, pomislim da ću imati malo mira ali..već me čekaju neke donete mašine i tako "ginem" radeći barem do ponoći.
    Onda mi se...i ne pali moj komp .
    Premoren sam, hronično neispavan, i premalo vremena imam za sebe.
    Ipak, radi se kada ima posla...posle ću uživati .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #13659

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Sve super...samo stomak mira ne da.
    Sinoc lezim....razmisljam da malo prosetam...poziv za kafanu...i nisam mogla odbiti, nekako su mi trebali karirani stoljnjaci...kad tamo, stvarno za "kafansko vece" crveno-bijeli karirani...i karanfili na stolu...dusa se razgali..
    Muzika po mjeri kafanske veceri...jedna casa za drugom... ...u odlicnom drustvu vrijeme prodje...
    Prevodile jednoj prijateljici svabici tekstove nasih pjesama, umirale od smijeha, bozeee na sta mi dizemo ruke.
    Rekle smo joj da ako zeli da uziva, mora poslije par pica bez razloga da digne ruke i padne u sevdah, da baci casu, flasu u lokalima u kojima bude smjela...i da je sasvim normalno da se uz neku od pjesama sjeti ljubavi od prije 10 god...iako je poslije imala jos 101 ljubav. Taki smo ti mi.
    Kafanom se jos dugo orila pjesma...a ujutro se mora raditi.
    I sad kuka stomak...jetra...sta vec...stoicki podnosim. Sama sam gazala.

    Otjera i zvijezda mjeseca, i sirota se udade, i ko me im´o taj me nem´o...treba ponoviti... ....lijece dusu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #13660

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Kao da sam u Zoni Sumraka
    K'o da me neko prokleo, začarao...neće pa neće i niš' mi nije jasno
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #13661

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Kao da sam u Zoni Sumraka
    K'o da me neko prokleo, začarao...neće pa neće i niš' mi nije jasno
    i ja sam misljenja da sam na nesto nagazila.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #13662

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    osećam se k'o zapeta puška...kao neko u niskome startu...kao da imam pundravce u guzici,
    k'o da će krila svak' čas da mi izrastu pa da odletim...
    al' kenjam sve u šesnaest ...
    Ma baš sam dobro raspoložena jer imam valjani razlog za tO.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #13663

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Opet me bolE ruka i sada definitivno znam da je od onog hebenog jastuka
    Kupim ja prošle godine one jastuke od memorijske pene (tipa dormeo ali neka druga marka) u Jysku. I meni i deci.
    Posle cca 15 dana krene mene ruka u laktu da boli do te mere da više nisam mogla ceger sa hlebom da ponesem.
    Skapiram posle mesec dva da je možda od jastuka, promenim ga (u sred noći dograbim stari), mazala Voltaren i polako prošlo.
    Odem neki dan da se kao ponovim jer je stari baš "otišao" i kupim divan, mekani od nekog silikonskog paperja.
    I kako je jedna majka, ćeri se svidi i zamenimo se mi...i ja opet na onaj, ae da probam...i eto..ne ide pa ne ide, nije Džvaka za seljaka...
    Sad sam opet na Voltarenu...mogla bih im biti i zaštitno lice...tj zaštitne ruke i noge
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #13664

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Nemam pojma koji mi je kurac, ziva nisam ako dnevno bar tri puta ne zaplacem. Bice da me ili rokaju hormoni za medalju ili da mi treba objekat iz prve recenice.
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #13665

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Ja se trenutno i nekako čitavo veče osećam kao da je neko, Bož' me sačuvaj, umro
    ...nisam tužna nego nekako tupavo se osećam...sa maleckom dozom olakšanja...nemam pojma...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 911 od 953 PrvaPrva ... 411811861901909910911912913921 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •