Citat believer kaže: Pogledaj poruku
ako neko ne kaze da je u pitanju sreca (kao sto je onomad rekao Federer) nego da je dao sve od sebe i da je izgubio od boljeg,zar to nije izjava na mestu?
ako neko kaze da je izgubio s razlogom i da ce nastaviti da jos intenzivnije trenira ,ako neko cestita na pobedi a nicim je ne umanji,zar to nije sporski?

koliko se secam,Djokovic je proslo godine lomio rekete kad je izgubio?

volim mirne i dostojanstvene igrace
takav je bio Borg
takav je bio Ivan Lendl
sad volim Nadala

Djokovic je bez sumnje covek izvanrednih kvaliteta,i nemam nista protiv proslavljanja pobede,priznanja i aplauza
uglavnom navijam za njega
ali ne cini li Vam se da javnost pocinje sa preterivanjem u svojoj euforicnosti?

i slusam juce odnog komentatora o tome kako Nadal skuplja tacne i kako moze da pozove gomilu ljudi na rucak
je li to normalno?
prizemni,najnizi pokusaj humora time sto omalovazavamo drugog
bljak
i fuj

dakle,gotivim Noleta,divim se uspehu
ali mi je muka od kratkog pamcenja,od minimiziranja tudjeg uspeha i od pravljenja bozanstva
Da bi vam odgovorio na vašu tezu o nekorektnosti izjava predlažem da prročiitate ovu izjavu a mogli ste pročiitati more nekorektnih napisa i španskim listovima posle Novakove pobede u Madridu.



Fudbaler Reala teško podneo poraz Nadala



Poraz Nadala od Novaka Đokovića u finalu US opena teško je pao brojnim navijačima najboljeg španskog tenisera. Među njima i fudbalerima Real Madrida.







Prvotimci "kraljevskog kluba" i španske reprezentacije Ćavi Alonso i Serhio Ramos ostali su zbog njujorškog finala budni do kasno u noć, a nervozu zbog Đokovićeve dobre igre često ispoljavali na društvenoj mreži Tviter.

Desni bek Madriđana je na
svom profilu tokom meča pružao podršku zemljaku, a nije propustio priliku da kritikuje najboljeg tenisera na svetu zbog lekarskog tajm-auta posle trećeg seta.

"Đokoviću, a sad te ne bole leđa?"
, jedan je od poslednjih Ramosovih "tvitova" tokom noći između ponedeljka i utorka. Fudbaler je brzo obrisao te svoje reči, ali one nisu promakle novinarima španske "Marke", koji su tu rečenicu objavili kao citat dana.





Ko gubi ima pravo da se ljuti.

(MONDO, foto: AP,
MARCA.com)


Poštujem vaše mišljenje o vašem ljubimcu ali ga ja ne vidim tako jer se dečko ne zna nasmijati na terenu i ima pgled koji bi da ubije protivnika. Ne nividim u njemu toojiko ljudskosti koje ste vi opisali. Nadal prošlle godine (dok je pobeđivao) i Nadal danas su dva Nadala.
Čak ni njegove izjave "hladne glav" mi ne menjaju u mnogome mišljenje o njemu.
Njegov odnoos naa terennu prema svima se promenio.
moj pozdrav vama.