O čemu razmišljaš?
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    O čemu razmišljaš?

    Citat poplitika kaže:
    Još jedna od večnih misterija ovog univerzuma je izgleda i pitanje o čemu žene razmišljaju tokom seksa. Po običaju, isključivo će oni koji nikada nisu bili žena biti ubeđeni da imaju jedini ispravni odgovor.
    Oni kiseli i ne baš seksualno ispunjeni tipovi koji se lože isključivo na sponzoruše koje sebi ne mogu da priušte očas posla će zaključiti da žene tokom seksa misle samo na novac. Religiozni fanatici, s druge strane, verovatno podrazumevaju da se u tim retkim trenucima njihova žena moli za začeće. Seksualne novajlije, pak, sigurno se nadaju da se njihove devojčice vrlo usrdno mole upravo suprotnom.
    Žene, ako se ikad setite i njih da pitate, uglavnom će vam reći da je takvo pitanje krajnje glupo. Naime, sasvim je izvesno da ne postoji žena koja ima zadatu temu za koitalno razmišljanje, pa makar ta tema bio i Havijer Bardem. Baš kao i tipovima, i ženkama u tim trenucima baš svašta može da padne na pamet.
    Svejedno, koitalne misli mogle bi da se razvrstaju u nekoliko kategorija. Za početak, tu su one nežne i emotivne tipa “Baš si divan, volim te, itd”. Obično se događaju ženama u srećnim vezama, ili načisto zatalabasinim klinkama koje dotični frajer još nije stigao da zbedači.
    Potom, tu su one mnogo manje nežne, ali verovatno češće, krajnje fizičke misli. Uglavnom se po mozgu ne vrte u verbalnom formatu, ali mogle bi otprilike da se iskažu kroz rečenice tipa: “Hm, ako mrdnem malo kuk ulevo i pridržim nogu da me ne uhvati grč, ovo će biti mnogo udobnije i zabavnije”. Ili, jednostavno, “Uh, samo tako nastavi.”
    Naravno da postoje i trenuci kada će svaka žena pomisliti nešto tipa “Skidaj svojih trista kila s mene, konjino” ili “Ako se i on sada smara isto koliko i ja, definitivno je vreme da potražim novog dečka.” Sigurno da nisu retke ni situacije kada devojke jednostavno razmišljaju o tome kako već jednom da mu stave do znanja da uredno promašuje bitno mesto, a i kad ga pogodi, bolje da nije.
    Tu su i neizbežne misli izazvane spoljnim faktorima. Recimo, svaka žena ponekad pomisli “Jel se to čuje ključ u bravi”, ili “Al ovo čudo škripi, mrzeće me komšije”, ili pak nešto tipa “Jao, pukoh se kolenom u zid”.
    Nije nemoguće ni da ženi prilikom seksa na pamet padaju neke ni malo seksualne misli, tipa “Šta sam se ono beše dogovarala sa Milenom za sutra”, ali to obično znači da dotični odnos, makar u tom trenutku, i nije preterano zanimljiv. One koje seks baš žestoko smara ponekad, možda, pribegavaju i tehnici prebrojavanja cvetova na posteljini ili pevušenju pesmica u sebi.
    I upravo tu negde i jeste poenta priče. I ta poenta garant bez problema može da se primeni na oba pola. Što je seks dosadniji, to je i misli više. I obrnuto, što je provod bolji, to se manje razmišlja, a više se dela.
    Naletoh na ovaj tekst.

    Svoje misli pronađoh se u ovim spoljnim faktorima. Ne toliko u zvukovima koji dopiru sa ulaznih vrata, koliko u škripi kreveta (što tepih rešava). Nisam se pucala kolenom u zid, ali znalo je, 'vako mlađanu, da me strefi grč kad mu vreme nije.
    Ne sećam se da sam ikad nešto mozgala o planovima ili obavezama koje me čekaju. Dobro, znala sam pokadkad da bacim pogled na sat, čisto da ošacujem koliko me eventualno sna čeka do jutarnjeg alarma.
    Misli tipa Volim te/Dobar si/Nastavi... kad pomislim, (po)kažem. Ne znam jel se to računa?

    Misli na sunce...
    Poruku je izmenio Mish, 02.09.2011 u 21:36
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: O čemu razmišljaš?

    Obično ne razmišljam.
    Osim ako ne vodim računa o tome da li će neko čuti
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #3

    Odgovor: O čemu razmišljaš?

    Sex i razmisljanje su mi spojivi jedino u situaciji gde neko nekog jebe u zdrav mozak.
    Ako je sex dobar, apsolutno nisam u stanju da razmisljam. A ako je takav da mi ne pomuti razum, onda usput mogu i da strikam.

    Setih se sad jedne svoje poznanice koja mLogo voli Dzoni Depa. Pric’o nam njen dragi (a oboje su, malo je reci, otkaceni) kako se jednom prilikom bacio na nju, al’ je na tv-u bio film sa pomenutim, pa ga je (posto je dosta krupniji od nje) u toku seksa zamolila da se malo pomeri u stranu da moze da baci pogled na Dzonija
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: O čemu razmišljaš?

    to je jedina situacija u kojoj se prepustam sebi,svojim instiktima i tom nekom
    u svim ostalim situacijama mi je mozak ukljucen
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: O čemu razmišljaš?

    Da...onaj odozgo zna šta radi...i da svakome od nas, kada nas testira, da najvredniju osobu kao podršku .
    Tako da...onda i ne trebaju reči, jer se delima mnogo toga reklo .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #6

    Odgovor: O čemu razmišljaš?

    O sexu...uvek je tako posle politike.
    Otvore mi se dizne


    Ju, omašila sam temu,razum mi se pomutio...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #7

    Odgovor: O čemu razmišljaš?

    O Sabininom pomucenom razumu...
    Hasta Siempre

  8. #8

    Odgovor: O čemu razmišljaš?

    Kad sam počinjao sa sexualnim aktivnostima mnogo se nešto brzo završavalo, majku mu.
    Onda sam se setio, ako bih mislio na nešto drugo možda će duže trajati i eto, razmišljao sam o broju ovaca koje je imao moj stric, da li je pokošena trava ispred vikendice, kolki će sneg pasti dogodine, o tome zašto mi ne radi štop svetlo na Varburdžiniju, zašto me je Mošo slagao za sladoled tortu,, jer sam razbio nos trčeći.
    Sad više ne razmišljam, prepustim se i uživam.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #9

    Odgovor: O čemu razmišljaš?

    Najcrnje vreme inflacije, plata par maraka.
    Primopredaja smene i zatičemo kako kolege čestitaju jednome to što je po četvrti put postao otac.
    Na red dođe vozač i automehaničar po potrebi:
    - A jesam li ti lepo rekao prošli put da dođeš kod mene na kanal pa da ti ugradim rikverc ?

    Zapitah se, šta li su njih dvoje (sretni tata 4 dece i dokazana mama) mislili tada? Verovatno je svet, realnost prestala da postoji za njih .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Slične teme

  1. O čemu razmišljate kada ste sami?
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 23.08.2020, 11:50
  2. "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate
    Autor jamiroyu u forumu Ljubav
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 25.08.2009, 22:53
  3. Razmišljanje goji!
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.10.2008, 06:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •