Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    07 Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Radim istrazivanje za fakultet vezano za kriterijume izbora partnera i/ili partnerki i potrebno mi je sto vise ljudi koji ce popuniti upitnik.
    Istrazivanje je podrzala QUEERIA Centar za promociju kulture nenasilja i ravnopravnosti i mozete ga skinuti sa ove adrese

    http://www.queeria.com/aktuelno.aspx?id=4398

    Jako bih vas bila zahvalna ako biste odvojili malo vremena da ga popunite, relativno je zanimljiv i ne oduzima puno vremena. Popunjenog mi ga mozete poslati do kraja novembra na mail atlona@gmail.com.

    Hvala puuuno!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Potpuno drugacija tema na nasem forumu Ono sto sam htela da te pitam je sledece: U testu treba zaokruziti odgovor, ali u wordu je to malo komplikovano. Mozemo recimo da podvucemo odgovor ili da ga obelezimo drugom bojom? Da li ti mozda imas neku drugu ideju?

    Ovim putem i ja pozivam drage mi forumase da popune upitnik, nasoj novoj clanici to puno znaci pa bi bilo lepo da joj izadjemo u susret. Test je zaista zanimljiv. Bilo bi super da ga i prokomentarisete

    HVALA FORUMASI!!!
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Hvala puuuuno na podrsci

    Naravno, upitnik je otvoren i za diskusiju, buduci da mu predstoje svakako odredjene modifikacije te bi sugestije bile potpuno na mestu.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Simpa je upitnik. Nadam se da ce pomoci!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Citat goldie kaže:
    Simpa je upitnik. Nadam se da ce pomoci!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Skroz je simpatičan upitnik, popunila sam ga i poslala. Nadam se da sam od koristi.

    Imam samo jedno pitanje: nije li "osoba je duhovita" i "osoba ima smisla za humor" isto Mislim, nisam stručnjak za psihologiju, pa možda postoji neka nijansa koja je vrlo bitna ali meni su ta dva pojma ista.

    Ako sam se ispalila sa ovom konstatacijom, ignorišite me.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Imam samo jedno pitanje: nije li "osoba je duhovita" i "osoba ima smisla za humor" isto Mislim, nisam stručnjak za psihologiju, pa možda postoji neka nijansa koja je vrlo bitna ali meni su ta dva pojma ista.
    Radjeno je istrazivanje na upitnicima od 60 stavki, gde je dva puta ponavljana identicna izjava. Samo 13% ispitanika je dalo identicne odgovore na te izjave tj. isti ispitanik je na istu stavku koja se ponovila odgovorio razlicito. Ne bih da ulazim dublje zbog cega se u upitnicima konstruisu razlicite stavke koje ustvari znace isto, ali to tako treba... (tako kaze nas profa)
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Citat Lady S kaže:
    Imam samo jedno pitanje: nije li "osoba je duhovita" i "osoba ima smisla za humor" isto
    Ja mislim da je isto , ali u momentu dok se radi test moze razlicito da znaci (ajmo malo da filozofiramo) . A evo kako: "osoba je duhovita" znaci da osoba zna da zbija sale, a "ima smisla za humor" moze da znaci da ne mora da zbija sale, ali se smije mojim salama iliti ima smisla za humor
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Citat Lady in red kaže:
    Radjeno je istrazivanje na upitnicima od 60 stavki, gde je dva puta ponavljana identicna izjava. Samo 13% ispitanika je dalo identicne odgovore na te izjave tj. isti ispitanik je na istu stavku koja se ponovila odgovorio razlicito.
    Aham, i mislila sam da je tako nešto u pitanju.
      Vrh

  10. #10

    11 Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    bilo bi dobro kad se zavrsi anketa, da objavis rezultate istrazivanja, da li ste dosli do nekih zakljucaka, itd...
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Citat irnik kaže:
    A evo kako: "osoba je duhovita" znaci da osoba zna da zbija sale, a "ima smisla za humor" moze da znaci da ne mora da zbija sale, ali se smije mojim salama iliti ima smisla za humor

    I meni to zvuci bas ovako kako je Irnik objasnila. Ja recimo ne zbijam sale ali se smejem i shvatam kad drugi to rade.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Da, ja mislim da je ista stvar u pitanju. Ja nisam kreatorka upitnika. Mislim da je to rad jedne studentkinje i profesorke Smederevac, ali nisam sigurna. Drugi je deo skraceni BFI.

    Sto se tice povratnih informacija, okacicu negde informacije ili poslati onima koje zanima. Podatke prikupljam do kraja novembra, mozda i nove godine, pa negde mesec dana kasnije bi trebalo da imam bar preliminarne :D Posle treba da se izborim sa teoretskim delom i analizom otvorenih pitanja he he he
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    bash mi je simpatican upitnik ..... a i pitanjca sto se ponavljaju ..... samo sto bash zbog te razlicite formulacije moze i drugacije da se shvati . tj dozivi sustina pitanja iako moze i da bude isto ( sto polemisem )

    u svakom slucaju veliki plusic od mene za ovo .... i rado cu da pomognem .... evo vec sam lobirao da par ljudi popuni ovo van naseg foruma.....

    nego neki rezultati bi bash mogli da se nadju ovde negde ... bilo bi interesantno
    Possibility of dream come true makes life worth living.....
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Upitnik sam skinula par minuta pošto si postavila temu, a provalila sam kako da ga popunim tek sad Kontala sam da ću do novembra nekako uspeti bez da nekoga pitam i uspela sam. Ono sve roze u upitniku sam ja Nadam se da sam pomogla.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke

    Citat squaw kaže:
    Upitnik sam skinula par minuta pošto si postavila temu, a provalila sam kako da ga popunim tek sad Kontala sam da ću do novembra nekako uspeti bez da nekoga pitam i uspela sam. Ono sve roze u upitniku sam ja Nadam se da sam pomogla.
    Ono crveno sam ja

    Da se ljudi ne bi toliko bunili, a sigurna sam da dzindijanka nije jedina, skidajte upitnik u exelu, tamo samo lupite krstic gde treba, nema bojadisanja
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj partnera na posao
    Autor Aiko u forumu Posao
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 13:54
  2. Koliko ste partnera promenili?
    Autor Becar u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 19:08
  3. Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 28.01.2007, 19:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •