Кааако да се решим страха од људи, или разговора са људима. Уплашим се када треба да разговарам са неким, био то друг или другарица или неко веће друштво, било ко. . . Срце ми лупа, размишљам о стварима типа шта сад да кажем, коју тему да почнем, па онда кад кажем нешто размишљам што сам то рекао, некада се нашалим на глуп начин па се глупо осећам, или кажем нешто чисто да бих рекао без икакве поенте. . .
У суштини бринем о небитним стварима и не могу да се сконцентришем на ствари о којима би требало.


Као нпр рачунар када користите и отворите 1001 апликацију и после кликнете нпр на винамп и чекате 3 сата да га покрене, јер је процесор оптерећен и не може да функционише. Тако и мени милион информација неких небитних пролази кроз главу и оптерећујуе ме.


Дал је то нека фобија, шта ли је појма немам. Углавном не могу нормално да функционишем у свакодневном животу. Затварам се у себе и не осећам страх једино када сам сам. И то ме чини много несрећним, то осамљивање. Или ћу да полудим или да се убијем . реално. . .


Јел има неко или је имао сличан проблем можда??