Војводину треба укинути? - Strana 10
Strana 10 od 19 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 278
  1. #136

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    ... menjati svoje izjašnjavanje o tome šta smo po rođenju!!!
    Neću da diskutujem već samo da 'Tragaču istine' skrenem pažnju da sazna istinu da li su mnogi od Srba i po rodjenju Srbi. Primera radi, ovako napamet: Ivo Andrić, Nikola Pašić, Lazar Paču, Branislav Nušić, Đorđe Vajfert.

  2. #137

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku

    Neću da diskutujem već samo da 'Tragaču istine' skrenem pažnju da sazna istinu da li su mnogi od Srba i po rodjenju Srbi. Primera radi, ovako napamet: Ivo Andrić, Nikola Pašić, Lazar Paču, Branislav Nušić, Đorđe Vajfert.
    Treba čitati:
    - rekao sam "po potrebi" (što se tumači kao povijanje kako vetar duva).
    Čudi me da nisi pomenuo Mešu Selimovića jer je dugo bio član Srpske akademije nauka i mnogo puta se deklarisao kao srbin.
    Verovao sam da se podrazumeva da čovek, vremenom, dobrovoljno i svesno pređe u neku drugu naciju ali pod time nisam podrazumevao da "pređe" u izmišljenu naciju .
    A, moraš priznati, da je Vojvođanin teritorijalna pripadnost, ne nacionalnost (kao što su se "izjašnjavali" ranije neki "musliman"). Umesto nacinalnosti navodili versku pripadnost, kao danas poneki, teritorijalnu pripadnost umesto iste.
    Po toj logici trebalo bi da sam Šumadinac (valjda...'bem li ga) .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #138

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    [QUOTE=nenad.bds;761634]
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    ....a zbog jednog MALOG dela naseg narode...
    Očigledno onoj ogromnoj većini ne pada baš na pamet da se delotvorno distancira od tog 'MALOG dela' pa mi je teško da primetim da i postoji neka većina drugačija od tog 'MALOG dela'.
    ...aha...Vi cete sacekati da se vecina vremenom distancira pa cete se onda izjasniti kao Srbin......
    ...gospodine Nenade...covek treba samo da bude iskren...apsolutno prepoznajem profil koji ne voli sve ispod Dunava...
    ...posto kazete da je takva situacija,a ja najvise volim kako funkcionise Njemacka kao drzava i narod,od danas sam Obershtumbarfirer Angus......
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #139

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    [QUOTE=Angus;761762][QUOTE=nenad.bds;761634]
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ..apsolutno prepoznajem profil koji ne voli sve ispod Dunava...
    Više nego očigledno da nisi u stanju da prepoznaš.

    Samo me živo zanima zašto sam ja predmet tolikog napadanja a ne ono zbog čega sam se oglasio ovde?!
    Samo konstatujem, ne tražim odgovor jer je on očigledan.

  5. #140

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    [QUOTE=nenad.bds;761763][QUOTE=Angus;761762]
    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ..apsolutno prepoznajem profil koji ne voli sve ispod Dunava...
    Više nego očigledno da nisi u stanju da prepoznaš.

    Samo me živo zanima zašto sam ja predmet tolikog napadanja a ne ono zbog čega sam se oglasio ovde?!
    Samo konstatujem, ne tražim odgovor jer je on očigledan.
    ...Vi mislite da ja ne umem da prepoznam i to je ok...drugo,nemojte sebi da dajete na znacaju vecim nego sto jeste...ja Vas ne napadam vec napadam Vas stav...ili ako Vam je lakse,napadam Vasu konstataciju...ono sto me zaista cudi je stav coveka koji verujem,za toliko godina koliko ih nosi ima zivotno iskustvo tinejdzera zaslepljenog pricama starijih momaka...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #141

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Po mom mišljenju nečasno je "po potrebi" menjati svoje izjašnjavanje o tome šta smo po rođenju!!!
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Čudi me da nisi pomenuo Mešu Selimovića jer je dugo bio član Srpske akademije nauka i mnogo puta se deklarisao kao srbin.
    Verovao sam da se podrazumeva da čovek, vremenom, dobrovoljno i svesno pređe u neku drugu naciju ali pod time nisam podrazumevao da "pređe" u izmišljenu naciju .
    Meni su ove dve izjave kontradiktorne. Sad, jel časno ili je nečasno menjati svoje izjašnjavanje?

    Btw, ja uopšte ne vidim svrhu na ovoj temi raspredati o nacionalnoj (ili teritorijalnoj) pripadnosti. Neće Vojvođani nestati ukoliko se ukine Autonomija Vojvodine, prihvatao neko ili ne da postoje i oni koji se više identifikuju kao Vojvođani nego kao Srbi, Mađari ili Česi. Nisu nestali ni Jugosloveni raspadom Jugoslavije, samo su neki prestali da budu Jugosloveni.

    Ne znam ko je šta poneo iz kuće niti kako je ko naučen da se izjašnjava. Znam da su mene mama i tata učili da ne sporim nekom kako se oseća i da poštujem pravo na izjašnjavanje svakog. Tako, iako znam mnoge koji su to postali poslednjih 20 godina, nikom da je Marosvac, Vojvođanin, Jugosloven ili Srbin, pravoslavac, katolik ili ateista. To je prosto stvar domaćeg vaspitanja i ljudskosti.

    Elem, čvrsto verujem da Vojvodini treba denovosadizacija, ali ne i ukidanje autonomije.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #142

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Po mom mišljenju nečasno je "po potrebi" menjati svoje izjašnjavanje o tome šta smo po rođenju!!!
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Čudi me da nisi pomenuo Mešu Selimovića jer je dugo bio član Srpske akademije nauka i mnogo puta se deklarisao kao srbin.
    Verovao sam da se podrazumeva da čovek, vremenom, dobrovoljno i svesno pređe u neku drugu naciju ali pod time nisam podrazumevao da "pređe" u izmišljenu naciju .
    Meni su ove dve izjave kontradiktorne. Sad, jel časno ili je nečasno menjati svoje izjašnjavanje?
    Vidim da je u "modi" ne čitati drugog ali da ga treba "prozvati" .
    Naime, prvi citat lepo kaže "po potrebi" a u drugom postu se kaže da se misli na "kako vetar duva".
    Drugi citat uzima u obzir mogućnost da se neko rodi u jednoj naciji ali da odraste, sazre, decenijama radi i živi u drugoj i da sebe počne shvatati kao pripadnika te nacije (malo li je gastarbajtera koji su izrodili decu u drugim zemljama i čiji potomci decenije provode među pripadnicima druge nacije).

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Tako, iako znam mnoge koji su to postali poslednjih 20 godina, nikom da je Marosvac, Vojvođanin, Jugosloven ili Srbin, pravoslavac, katolik ili ateista.
    E sad..ovu rečenicu sam čitao 5 puta i ipak je nisam razumeo jer je nekompletna (iako je neko nešto nikom šta?) .

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Elem, čvrsto verujem da Vojvodini treba denovosadizacija, ali ne i ukidanje autonomije.
    Sa prvim delom rečenice se slažem ("deja vu" na primeru Beograda), a sa drugim jock . Zašto? Pa zato što je sasvim moguće, po sličnoj analogiji, da se iscepka država po teritorijalnom principu (Mačva, Tamnava, Šumadija, Timočka krajina, Pešter...etc.) a da to ne vodi bilo čemu sem jačanju lokalne administracije, sanjanju o nekoj "novoj" državi i "deljenju". Zar se niko ne seća proglasa Evrope da više NEMA stvaranja novih država na njenoj teritoriji?
    BTW...uzmi kao primer da u porodici umesto zajedničkog budžeta i ti i muž imate "posebne novčanike". Pa da, vremenom, počne:
    - Ja neću da plaćam polovinu komunalija jer sam često na putu,
    - ili.. pola ručkova preskočim, pa neću za hranu da dajem pola,
    - ili.. ja zarađujem više, samim tim treba da mi više ostaje,
    - ili.. ti na tokene spičiš više novca nego što je, do skora, bio telefonski račun ?
    Shvataš li sada kako se lako upadne u gluposti?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #143

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Drugi citat uzima u obzir mogućnost da se neko rodi u jednoj naciji ali da odraste, sazre, decenijama radi i živi u drugoj i da sebe počne shvatati kao pripadnika te nacije (malo li je gastarbajtera koji su izrodili decu u drugim zemljama i čiji potomci decenije provode među pripadnicima druge nacije).
    Opet meni tu nije jasno. Ok je postati Amerikanac srpskog ili slovačkog porekla (ukoliko odrasteš, sazriš i decenijama živiš i radiš u Americi), ali ne i Vojvođanin srpskog ili slovačkog porekla (ukoliko odrasteš, sazriš i decenijama živiš i radiš u Vojvodini)?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Tako, iako znam mnoge koji su to postali poslednjih 20 godina, nikom ne sporim da je Marosvac, Vojvođanin, Jugosloven ili Srbin, pravoslavac, katolik ili ateista.
    E sad..ovu rečenicu sam čitao 5 puta i ipak je nisam razumeo jer je nekompletna (iako je neko nešto nikom šta?) .
    U žurbi sam izostavila glagol, velika greška, žao mi je što sam te zamarala. Nadam se da je sada jasnije.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    BTW...uzmi kao primer da u porodici umesto zajedničkog budžeta i ti i muž imate "posebne novčanike". Pa da, vremenom, počne:
    - Ja neću da plaćam polovinu komunalija jer sam često na putu,
    - ili.. pola ručkova preskočim, pa neću za hranu da dajem pola,
    - ili.. ja zarađujem više, samim tim treba da mi više ostaje,
    - ili.. ti na tokene spičiš više novca nego što je, do skora, bio telefonski račun ?
    Shvataš li sada kako se lako upadne u gluposti?
    Shvatam. Ukoliko nema racionalnog dogovora, da ne kažem racionalnog trošenja zajedničkog budžeta, brak je u krizi. Poznato je da prazna šerpa ubija i najveće ljubavi.
    Sad, jel pametnije doći do racionalnog rešenja ili ukinuti prava glasa supruzi? Ili suprugu?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #144

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Opet meni tu nije jasno. Ok je postati Amerikanac srpskog ili slovačkog porekla (ukoliko odrasteš, sazriš i decenijama živiš i radiš u Americi), ali ne i Vojvođanin srpskog ili slovačkog porekla (ukoliko odrasteš, sazriš i decenijama živiš i radiš u Vojvodini)?

    Shvatam. Ukoliko nema racionalnog dogovora, da ne kažem racionalnog trošenja zajedničkog budžeta, brak je u krizi. Poznato je da prazna šerpa ubija i najveće ljubavi.
    Sad, jel pametnije doći do racionalnog rešenja ili ukinuti prava glasa supruzi? Ili suprugu?
    Prvo..ko ti brani da si teritorijalno Vojvođanin ? Ovde sam već pomenuo da je jedina glupost izjašnjavati se (o nacionalnosti) time što ćeš navesti TERITORIJU . Jbt...znam da ima nepismenih, čak mnogo funkcionalno nepismenih ali barem bi onaj ko popisuje pročitao pitanje . E sad...postoji pitanje GDE ŽIVITE, pa bi slična glupost bila odgovoriti: Slovak, Čeh, Mađar, Srbin . Shvataš li poentu? Niko ne "brani" da si vojvođanin srpske (ili bilo koje druge nacionalnosti) kao što i ostali mogu reći da su mačvani, šumadinci...srpske (ili neke druge nacionalnosti).
    Izmišljati nacionalnosti je nonsens, a ovde je baš to "kamen spoticanja".
    I da...slažem se da je dogovor sve ono što "drži" bilo koju zajednicu, ali priznaćeš i da su zajednice (prava i obaveze) regulisane zakonom. Zamisli muževo lice da mu kažeš da si Perina, Đokina (ili neko drugo ime komšije) a ne njegova supruga ? Vojvodina je samo jedan od delova države Srbije, a u popisu se pita nacionalnost (niko ti ne brani da se izjasniš kao Francuz, Amerikanac, Mađar, Bugarin, Slovak..etc.) ali je bzvz reći Simerijanac, Marsovac, Eternijanac i sl. izmišljene nacije.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #145

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Prvo..ko ti brani da si teritorijalno Vojvođanin ? Ovde sam već pomenuo da je jedina glupost izjašnjavati se (o nacionalnosti) time što ćeš navesti TERITORIJU . Jbt...znam da ima nepismenih, čak mnogo funkcionalno nepismenih ali barem bi onaj ko popisuje pročitao pitanje . E sad...postoji pitanje GDE ŽIVITE, pa bi slična glupost bila odgovoriti: Slovak, Čeh, Mađar, Srbin . Shvataš li poentu? Niko ne "brani" da si vojvođanin srpske (ili bilo koje druge nacionalnosti) kao što i ostali mogu reći da su mačvani, šumadinci...srpske (ili neke druge nacionalnosti).
    Izmišljati nacionalnosti je nonsens, a ovde je baš to "kamen spoticanja".
    Čekaj, jel se i to definiše nekim pravnim (ili podzakonskim) aktom? Ako je država dozvolila da se neko izjasni kako god da se izjasni, ko smo mi da mu to sporimo. Kao što već rekoh, stvar kućnog vaspitanja je poštovati opredeljenje drugih koje te ne ugrožava.
    Ali, zbilja ne znam zašto ova tema ide u off.
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    I da...slažem se da je dogovor sve ono što "drži" bilo koju zajednicu, ali priznaćeš i da su zajednice (prava i obaveze) regulisane zakonom. Zamisli muževo lice da mu kažeš da si Perina, Đokina (ili neko drugo ime komšije) a ne njegova supruga ? Vojvodina je samo jedan od delova države Srbije, a u popisu se pita nacionalnost (niko ti ne brani da se izjasniš kao Francuz, Amerikanac, Mađar, Bugarin, Slovak..etc.) ali je bzvz reći Simerijanac, Marsovac, Eternijanac i sl. izmišljene nacije.
    Slažem se. Samo, pogrešan primer. Vojvodina ima autonomiju po važećoj regulativi. Upravo u nedostatku racionalnih dogovora i rešenja, njeno ukidanje bi bilo sličnije primeru koji si dao.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #146
    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ..apsolutno prepoznajem profil koji ne voli sve ispod Dunava...
    Više nego očigledno da nisi u stanju da prepoznaš.

    Samo me živo zanima zašto sam ja predmet tolikog napadanja a ne ono zbog čega sam se oglasio ovde?!
    Samo konstatujem, ne tražim odgovor jer je on očigledan.
    U svemu vas podrzavam o cemu ste pricali !

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Интересује ме само на који ће се пример сецесионисти из Новог Сада сада позивати, с обзиром да је Словенија пред банкротом ... Иначе, подсећања ради, за време Југославија, у Љубљани су ретко када били митинзи и протести (осим када се Хитлер дочекивао цвећем) посебно не ови "економски" ...

    Ето ... Словенија се прва "ослободила" београдског јарма и српске "окупационе чизме", прва је од СФРЈ Република ушла у ЕУ ... добила је "независност", константан раст незапослености, пад производње и БДП-а, инфлацију и смањење просечне плате од скоро 40%! И замислите - нема злог, опасног, угњетавачког "Београда" за кривити ... Сада њихов народ бије њихова полиција из Љубљане!

    Па наравно да су Фруктал сокове и Горење машине могли да ваљају по СФРЈ, и да им та роба има слабу прођу на западу ...

    Ето тако ... само сам то хтео да напишем ...
    Svi su pred bankrotom samo mi nismo
    Poruku je izmenio Cecara, 22.01.2013 u 07:14 Razlog: uzastopni postovi

  12. #147

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    Citat vuletin kaže: Pogledaj poruku
    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ..apsolutno prepoznajem profil koji ne voli sve ispod Dunava...
    Više nego očigledno da nisi u stanju da prepoznaš.

    Samo me živo zanima zašto sam ja predmet tolikog napadanja a ne ono zbog čega sam se oglasio ovde?!
    Samo konstatujem, ne tražim odgovor jer je on očigledan.
    U svemu vas podrzavam o cemu ste pricali !

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Интересује ме само на који ће се пример сецесионисти из Новог Сада сада позивати, с обзиром да је Словенија пред банкротом ... Иначе, подсећања ради, за време Југославија, у Љубљани су ретко када били митинзи и протести (осим када се Хитлер дочекивао цвећем) посебно не ови "економски" ...

    Ето ... Словенија се прва "ослободила" београдског јарма и српске "окупационе чизме", прва је од СФРЈ Република ушла у ЕУ ... добила је "независност", константан раст незапослености, пад производње и БДП-а, инфлацију и смањење просечне плате од скоро 40%! И замислите - нема злог, опасног, угњетавачког "Београда" за кривити ... Сада њихов народ бије њихова полиција из Љубљане!

    Па наравно да су Фруктал сокове и Горење машине могли да ваљају по СФРЈ, и да им та роба има слабу прођу на западу ...

    Ето тако ... само сам то хтео да напишем ...
    Svi su pred bankrotom samo mi nismo
    ...e sada mi objasni koga podrzavas i zasto?......
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #148

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Treba čitati:
    - rekao sam "po potrebi" (što se tumači kao povijanje kako vetar duva).
    Čudi me da nisi pomenuo Mešu Selimovića jer je dugo bio član Srpske akademije nauka i mnogo puta se deklarisao kao srbin.
    Verovao sam da se podrazumeva da čovek, vremenom, dobrovoljno i svesno pređe u neku drugu naciju ali pod time nisam podrazumevao da "pređe" u izmišljenu naciju .
    A, moraš priznati, da je Vojvođanin teritorijalna pripadnost, ne nacionalnost (kao što su se "izjašnjavali" ranije neki "musliman"). Umesto nacinalnosti navodili versku pripadnost, kao danas poneki, teritorijalnu pripadnost umesto iste.
    Po toj logici trebalo bi da sam Šumadinac (valjda...'bem li ga) .
    Licno je pravo svakog coveka da se izjasnjava kako on hoce.
    Stvar licnog osecaja.

    Vidim da ne priznajes ni postojanje Bosnjaka , verovatno ni Makedonaca , Crnogoraca a sta tek reci o nekom ko se izjasnjava
    kao vojvodjan , ili sumadinac ili dorcolac , naprimer.



    Mozes ti njih ne priznavati ali promeniti njihovu odluku i njihov licni osecaj neces promeniti.
    Samo ces doprineti da vise ljudi napuste srpski nacionalni korpus.

    A zasto napustaju ?

    Mozda i zbog ovog?




    Zbog ovakvih morbidnih likova i morbidnih spotova sve sa sabljom u pozadini ( jer eto novih neprijatelja a to su sada Srbi iz Vojvodine u ostali gradjani koji bi hteli malo autonomije ili u prevodu da vise love ostane njima i da malo vise odlucuju o svom zivotu ) i napusta se pripadnost srpskoj naciji.....

    Uzrok i posledica.

    Inace sam se izjasnio Kao Srbin , pravoslavne vere .
    Kada su mogle dede mojih cukundeda zasto ne bih i ja .

    To je stvarno zapanjujuca cinjenica jer eto ne delim i ne prihvatam neke "" vrednosti "" koje mi se namecu.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #149

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    Citat attaker kaže: Pogledaj poruku
    Blago tebi,tvoja glava vredi bar za cetiri noge.Ja sam se na zadnja dva popisa izjasnio kao Vojvodjanin i ko kaze da nas nema????
    ...i ja sam se izjasnio kao marsovac...ko kaze da nas nema???
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    ... Било би Срба преко 90% у србији ...
    Da mi je časno da se identifikujem sa onima koji srbuju u državi i pokrajini u kojoj su apsolutna većina i na razne manje ili više 'upakovane' načine nesrbima pokazuju da nisu poželji ili bar ravnopravni u državi Srba, izjasnio bih se i ja kao Srbin.
    ...ali ovako,posto Vas je sramota jednog dela svoga naroda,Vi se drugacije izjasnjavate...gospodine Nenade...ja Vam se izvinjavam,ali iskreno...pun mi je qrac ovakvih stavova...prikazujuci nas kao pavijane koji mrze sve sto nije srpskog porekla,direktno se stavljate na stranu onih koji namerno zele takvu sliku da stvore o nama...i ne moze niko da me ubedi,da se mi kao narod,ponasamo na nacin koji ste naveli...imam puno prijatelja raznih nacionalnosti...i funkcionisemo super...a zbog jednog MALOG dela naseg narode,tj. polupismenog sveta koji radi i lupeta gluposti,dovesti sebe u stanje da se izjasnjavam kao npr.juznobanacanin...e to je za mene apsurd...btw...o generalizaciji tek necu da pricam......
    Stani , jel se ti nisi izjasnio kao marsovac jer ovde si to napisao.
    Sramota te jednog dela svog naroda ?

    A to koliko ih je malo ili nije malo i nije bitno .
    Bitno je da imaju precutnu podrsku drzave i bitno je da ce ih biti sve vise jer se te "" vrednosti "" propagiraju , preko skolstva , TeVea.

    I cemu na kraju posta postoji potreba da se napise kako , eto, imam prijatelja raznih nacionalnosti.

    Ja nemam.

    Meni su prijatelji samo ljudi cetnicke provenijencije , postovaoci lika i dela RMa i RKa , koji znaju Rozdestvo , koji su za ukidanje Vojvodine
    vole majcicu Rusiju i jos kada im dam papir i olovku i oni napisu recenicu na cirilici to je onaj poslednji test koji ako poloze postaju moji prijatelji i ja njihov.

    Vaistinu i vo vjek i vjekova.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  15. #150

    Odgovor: Војводину треба укинути?

    DA!,definitivno je treba ukinutu ovakvu kakva je sad ...I! vratiti joj njene tekovine,dati joj sudsku,zakonodavnu i izvršnu vlast...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 10 od 19 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.07.2015, 11:32
  2. Не волим у Војводини...
    Autor yossarian u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.03.2012, 23:02
  3. Српско Војводство
    Autor yossarian u forumu Politika
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 22.01.2012, 09:42
  4. Имена места у Војводини
    Autor yossarian u forumu Politika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 29.05.2010, 11:46
  5. Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 16.11.2009, 14:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •