Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
Citat attaker kaže: Pogledaj poruku
Blago tebi,tvoja glava vredi bar za cetiri noge.Ja sam se na zadnja dva popisa izjasnio kao Vojvodjanin i ko kaze da nas nema????
...i ja sam se izjasnio kao marsovac...ko kaze da nas nema???
Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
... Било би Срба преко 90% у србији ...
Da mi je časno da se identifikujem sa onima koji srbuju u državi i pokrajini u kojoj su apsolutna većina i na razne manje ili više 'upakovane' načine nesrbima pokazuju da nisu poželji ili bar ravnopravni u državi Srba, izjasnio bih se i ja kao Srbin.
...ali ovako,posto Vas je sramota jednog dela svoga naroda,Vi se drugacije izjasnjavate...gospodine Nenade...ja Vam se izvinjavam,ali iskreno...pun mi je qrac ovakvih stavova...prikazujuci nas kao pavijane koji mrze sve sto nije srpskog porekla,direktno se stavljate na stranu onih koji namerno zele takvu sliku da stvore o nama...i ne moze niko da me ubedi,da se mi kao narod,ponasamo na nacin koji ste naveli...imam puno prijatelja raznih nacionalnosti...i funkcionisemo super...a zbog jednog MALOG dela naseg narode,tj. polupismenog sveta koji radi i lupeta gluposti,dovesti sebe u stanje da se izjasnjavam kao npr.juznobanacanin...e to je za mene apsurd...btw...o generalizaciji tek necu da pricam......
Stani , jel se ti nisi izjasnio kao marsovac jer ovde si to napisao.
Sramota te jednog dela svog naroda ?

A to koliko ih je malo ili nije malo i nije bitno .
Bitno je da imaju precutnu podrsku drzave i bitno je da ce ih biti sve vise jer se te "" vrednosti "" propagiraju , preko skolstva , TeVea.

I cemu na kraju posta postoji potreba da se napise kako , eto, imam prijatelja raznih nacionalnosti.

Ja nemam.

Meni su prijatelji samo ljudi cetnicke provenijencije , postovaoci lika i dela RMa i RKa , koji znaju Rozdestvo , koji su za ukidanje Vojvodine
vole majcicu Rusiju i jos kada im dam papir i olovku i oni napisu recenicu na cirilici to je onaj poslednji test koji ako poloze postaju moji prijatelji i ja njihov.

Vaistinu i vo vjek i vjekova.
...ja sam se izjasnio kao Marsovac...sto nema veze sa pripadnoscu nekome narodu...vec zato sto mislim da sam daleko napredniji i pametniji od prosecnog pripadnika ljudske rase...odmah da se razumemo,ko ce sta da kaze na ovo,zabole me tuki......potreba da napisem ko su, kakvi su mi sve prijatelji je zelja da prikazem sebe kao kosmopolitu,svetskog coveka,koji moze da se druzi sa svima bez obzira na njihova etnicka,politicka,sexualna iliti bilo kakva druga opredeljenja...sto se tice tvojih prijatelja...samo napred...demokracija......