Ljubav ne zna za godine
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 74
  1. #1

    08 Ljubav ne zna za godine

    Vase misljenje
    Ako ona ima 22 a on 44 sta onda.

  2. #2

    Odgovor: Lubav nezna za godine

    Onda je bolje da se sto pre razidju!!!

    Mislim da toliki razmak u godinama nije dobar ni za nju ni za njega!! Takva veza ne moze da potraje!!! Ja sam definitivno protiv toga, ali ako se desi klik, neka probaju, svako ima prava na to! Kazu ljubav ne zna za godine, to je tacno u odredjenim razmacima, ali 22 god. je too much! Razmak do 10 god, jos i moze da prodje. Izmedju moje babe i deda je toliki razmak i to se jako primeti sad kad su stariji. A kamoli 20 god, strasno!

    Ja sad imam 22 i nema teoretske sanse, ni da zamislim sebe sa nekim vise od 30. a kamoli sa 44 ili vise!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  3. #3

    Odgovor: Lubav nezna za godine

    Ako ona ima 22 a on 44 sta onda.
    Onda ona kad napuni 44 trazi svalera
    Evo, promenila sam potpis

  4. #4

    Odgovor: Lubav nezna za godine

    Citat Lady in red kaže:
    Onda ona kad napuni 44 trazi svalera
    Hm, delim mišljenje, samo bi broj napunjenih godina života smanjila za 10.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #5

    Odgovor: Lubav nezna za godine

    Tesko da ce ta veza da uspe mada sve je moguce.
    Ako je njima dobro meni jos bolje

  6. #6

    05 Odgovor: Lubav ne zna za godine

    Pa neznam...ako se stvarno vole onda moze i da uspe... kako peva Zeljko Samardzic, znate pesmu? Nemogu sad da se setim kako se zove pesma...
    Alu svakom slucaju ja mislim da bih i imalo sanse,Tj.. samo ako se vole....
    A i to za svalera,pa zasto i da ne?!On ce sa 65+ da lezi u krevetu i nece nista saznati
    Pa sad..tako cu i ja....pa onda kad ga vise "nebude" ja cu dobiti pare

  7. #7

    Odgovor: Lubav ne zna za godine

    "Ljubav ne zna za godine." - Pompej na vencanju sa Cezarovom kcerkom...

    Ali prava ljubav...

  8. #8

    Odgovor: Lubav ne zna za godine

    Kazem da je sve moguce!Mozda i ja dodjem u takvu situaciju,nikad se nezna...Necu nikoga da osudjujem,ko zna sta me ceka...
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #9

    Odgovor: Lubav ne zna za godine

    pa ne znam,deluje mi...hm...ma meni bi bilo glupo da se spandjam sa nekim ko je toliko stariji od mene,ipak su 22 godine mnogo,ne verujem da bih se ikad nasla u takvoj situaciji.
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  10. #10

    Odgovor: Ljubav ne zna za godine

    Ako ni jednom ni drugom ne smeta - meni jos manje. Sreca je pronaci nekoga ko ti odgovara, ko te ispunjava, sa kim imas zajednicka interesovanja, ko ti odgovara u svemu onome sto ti je bitno u zivotu... Ako pronadjes takvu osobu i ako ti ne smeta razlika u godinama, nema sta da mislis, ti si srecan covek. Naravno, akcenat je svuda na AKO.

  11. #11

    Odgovor: Ljubav ne zna za godine

    ja i dalje verujem da razlika u godinama ne treba i ne mora da bude prepreka za bilo sta. narocito ako se ljudi zaista pronadju....

    prave stvari i pravi ljudi nam se retko dese......
    a kad se vec dese, ne treba ih odbacivati zbog gluposti i predrasuda.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  12. #12

    Odgovor: Ljubav ne zna za godine

    Mozda su takve veze moguce, mozda ima i primera koji to potvrdjuju (ja, iskreno, ne znam ni jedan par u kojem je tako velika razlika u godinama), ali meni se tu veze nekako... bez veze, cisto zbog toga sto ne mogu da zamislim sebe sa covekom koji je vrsnjak mog tate! To mi je skroz degutantno!

  13. #13

    Odgovor: Lubav nezna za godine

    Citat Ivana-psy kaže: Pogledaj poruku
    Onda je bolje da se sto pre razidju!!!

    Mislim da toliki razmak u godinama nije dobar ni za nju ni za njega!! Takva veza ne moze da potraje!!! Ja sam definitivno protiv toga, ali ako se desi klik, neka probaju, svako ima prava na to! Kazu ljubav ne zna za godine, to je tacno u odredjenim razmacima, ali 22 god. je too much! Razmak do 10 god, jos i moze da prodje. Izmedju moje babe i deda je toliki razmak i to se jako primeti sad kad su stariji. A kamoli 20 god, strasno!

    Ja sad imam 22 i nema teoretske sanse, ni da zamislim sebe sa nekim vise od 30. a kamoli sa 44 ili vise!
    Ti da si bila u vezi sa nekim preko 30 ne bi ni pogledala one od 20 !

    Inae potrebno je da su muşkarci neşto stariji jer zene brze stare pa da im ne bi izgledale kao mame bolje da su mladje ...
    Inae moj deda je bio stariji od 5. zene za 25 godina ali sa njom nije mogao imati dece jer ta baka vişe nije mogla radjati kad je ozenio u 85. god zivota ... sa prethodne 4 imao je 11-toro dece , oko 35 unuka i nekih 80 praunuka ali se joş pojavljuju novi svaki dan
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #14

    Odgovor: Lubav nezna za godine

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Ti da si bila u vezi sa nekim preko 30 ne bi ni pogledala one od 20 !
    E slažem se svaka ti na mestu

  15. #15

    Odgovor: Ljubav ne zna za godine

    Citat boki2006 kaže: Pogledaj poruku
    Vase misljenje
    Ako ona ima 22 a on 44 sta onda.
    Нездраво.
    Бесмислене су ми приче "нашли су једно у другом нешто што нису могли ни у коме... " бла бла бла.
    Шта може девојка од 22 године да нађе у неком од 44? Познато је да сви од партнера тражимо неку сигурност, посебно жене, али кад неко осећај сигурности може да има само поред некога ко и дословно личи на њеног оца, мени је то нездраво.
    Е сад, њега наки у разумем, младо здраво једро женско, што да не искористи. Питање је наравно каква је то особа ако нема баш никаквих скрупула, но не мора да значи да нема, можда се због несрећеног сплета околности није скрасио на време, па је ухватио задњи воз...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubav! Sta je to???
    Autor mikivs u forumu Ljubav
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 01.02.2015, 19:30
  2. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 01:54
  3. Naći ljubav..?
    Autor kohili u forumu Ljubav
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 16.12.2011, 16:03
  4. Sve za ljubav
    Autor Lady in red u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.04.2007, 14:07
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •