Koliku ulogu ima duzina penisa? - Strana 18
Strana 18 od 37 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 551
  1. #256

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Dakle, da bi se razjasnili svi nesporazumi parafraziraću vam dr Toševskog koji važi za autoritet po ovim i sličnim pitanjima. Njegova izjava je glasila otprilike ovako: Dragi muškarci kad vam žene kažu da nije važno koliki je - lažu vas najstrašnije!...

    Eto, mali doprinos ovoj temi od mene..
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  2. #257

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Ne lazemo!Taj doca laze.Bitnija je tehnika od duzine..
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  3. #258

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Erika Yong kaže: Pogledaj poruku
    Ne lazemo!Taj doca laze.Bitnija je tehnika od duzine..
    Pa mislim da doca zna o čemu priča...
    Kvalitet tehnike je bitan kada je u pitanju telivizor ili neki drugi kućni aparat...
    Kada je muškarčev najbolji prijatelj u pitanju i te kako je bitna i veličina i da zna znanje...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  4. #259

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    Pa mislim da doca zna o čemu priča...
    Kvalitet tehnike je bitan kada je u pitanju telivizor ili neki drugi kućni aparat...
    Kada je muškarčev najbolji prijatelj u pitanju i te kako je bitna i veličina i da zna znanje...
    ...što ne pustiš da se teše?... ...kad već ne znaju za bolje...

  5. #260

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Djaba mu velicina,ako nezna da ga koristi.Moze imati i od po metra,djaba mu.A onaj ko ima tek koji cenat iznad 10,a zna sta ce s njim,bogami neces ga odbiti zbog manjka materijala.Taj tvoj doca je jedinstven.Citala sam dosta studija i o rezultatima istrazivanja i u glavnom su slozni da je tehnika bitnija od duzine.
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  6. #261

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Erika Yong kaže: Pogledaj poruku
    Djaba mu velicina,ako nezna da ga koristi.Moze imati i od po metra,djaba mu.A onaj ko ima tek koji cenat iznad 10,a zna sta ce s njim,bogami neces ga odbiti zbog manjka materijala.Taj tvoj doca je jedinstven.Citala sam dosta studija i o rezultatima istrazivanja i u glavnom su slozni da je tehnika bitnija od duzine.
    ne bih se ja bas slozila s tom teorijom
    ipak bi trebao da ima i tehniku i duzinu da bi zena bila zadovoljna
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  7. #262

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Erika Yong kaže: Pogledaj poruku
    Ne lazemo!Taj doca laze.Bitnija je tehnika od duzine..
    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    Pa mislim da doca zna o čemu priča...
    ... sad ispade da doca Toshevski bolje zna od žena ...


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #263

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Pošto ovo pitanje svih pitanja nikako da se, koliko toliko, usaglasi, predlažem da se počne govoriti o meram u santimetrima, ili milimitrima kako bi se determinisale kritične veličine koje jedan penis čine dovoljno atraktivnim i upotrebljivim...

    Recimo, neka se iznesu konkretni podaci o nekoj najmanjoj i najvećoj prihvatljivoj dužini, debljini, obimu penisa i šta ti ja znam šta je sve ženama to bitno...

    U opisnoj oceni bi se možda moglo izneti mišljenje o najpoželjnijoj boji, stepenu i pravcu eventualne zakrivljenosti, ukusu, mirisu ili već nekom drugom atributu penisa koji može pospešiti, ili umanjiti njegovu upotrebnu vrednost...
    Poruku je izmenio memento, 16.02.2009 u 23:24 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #264

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Pošto ovo pitanje svih pitanja nikako da se, koliko toko, usaglasi, predlažem da se počne govoriti o meram u santimetrima, ili milimitrima kako bi se determinisale kritične veličine koje jedan penis čine dovoljno atraktivnim i upotrebljivim...
    Recimo, neka se iznesu konkretni podaci o nekoj najmanjoj i najvećoj prihvatljivoj dužini, debljini, obimu penisa i šta ti ja znam šta je sve ženama to bitno...
    U opisnoj oceni bi se možda moglo izneti mišljenje o najpoželjnijoj boji, stepenu i pravcu eventualne zakrivljenosti, ukusu, mirisu ili već nekom drugom atributu penisa koji može pospešiti, ili umanjiti njegovu upotrebnu vrednost...
    Evo, naredni put idem kao prava majstorica sa meterom u krevet. Prvo premerim, ocenim, dam izveštaj na forumu, a posle, ako mi se bude dalo (meni i zamorčetu), možda i bude nešto od .
    Mada, kad bolje razmislim, uglavnom znam priče muškaraca da su ga merili, ni jedna ženska osoba mi se nije pohvalila da je uzimala lenjir, meter ili već neko drugo pomagalo kojim bi ga mogla meriti.
    Ajde, za druge ne mogu tvrditi, znam da se ja merenjem nisam bavila. Ali, ako mi to da ono iskustvo više, bogami ću morati da probam. Valjda do sada nisam imala posla sa mališama, a imala sam sa tehničarima, pa mi meter i nije trebao.

    Ili,...
    Možda da napravimo neku smotru forumaša (ono, kao modna revija). Forumašice će biti u žiriju. Već ćemo vas oceniti, nekako. Ne znam bi li smo bilo ok da dobijene rezultate ovde i zalepimo. Ili, da to nije onda off topic? Negde postoji tema "Davaj podatke".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #265

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Meni je jednom jedna izmerila, lenjirom, cisto da se pohvalim, ali ja sam brzo zaboravio meru...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #266

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Meni je jednom jedna izmerila, lenjirom, cisto da se pohvalim, ali ja sam brzo zaboravio meru...
    ...samo jedna? ... ...meni su merile ručno, nisu ponele lenjir.......i svaki put je mera bila drugačija... ...sto žena, dvesta šaka...

  12. #267

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    pokojni Minimax je voleo da kaže:
    -volim žene sa malim rukama, u njihovim rukama sve izgleda veliko



    a što se mene tiče, moj jeste mali ali je zato mekan k'o duša

  13. #268

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Neko mora probiti led i dati svoje mere......ima li ovde dovoljno hrabrih???
    ima, ali sta da ti pricam, dodji i premeri ...

    190 u duzinu i 140 u obimu ...
    ... kako cega? ... pa milimetara

  14. #269

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat katamaran kaže: Pogledaj poruku
    ima, ali sta da ti pricam, dodji i premeri ...

    190 u duzinu i 140 u obimu ...
    ... kako cega? ... pa milimetara
    nije vredno mog truda (samo ti mastaj o takvim dimenzijama )
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #270

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    nije vredno mog truda (samo ti mastaj o takvim dimenzijama )
    Slazem se sa Marijom

    Da li ima veze duzina ? ...pa... sad... mislim da nema zato sto su sve "udarne tacke" (klit i G-spot) u blizini tako da mislim da duzina nije od presudnog znacaja ali ne moze da skodi

    Razmisljam da otvorim temu da li je dubina vagine ili pice, kako je kome draze, bitna i koliku ulogu ima ?
    Cisto da malo izbalansiramo kad vec postoji tema o duzini "soma" odnosno penisa

Strana 18 od 37 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 12:43
  2. Koliku ulogu ima prečnik vagine?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 22:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •