Koliku ulogu ima duzina penisa? - Strana 35
Strana 35 od 37 PrvaPrva ... 253334353637 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 511 do 525 od ukupno 551
  1. #511

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    U jbt ta cifra mi je promakla

    14,48 ???

    Ne bih to pozelela ni najgoroj prijateljici


    e blasava si skroz
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  2. #512

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Nisam još razmišljala o tome... Jel to znači da je svejedno?...

    Šalim se, mislim da ne volim nadprosečne, a ove druge nisam srela (te ispodprosečne). Mislim... šta ja uopšte pričam...
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  3. #513

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    ovde kod nas je obicaj da se licne dimenzije u roku od odmah napisu a onda da nam iz licnog iskustva kazes ima li duzina veliku ulogu ili nema
    Prvo, u pristojnom razgovoru, na temu od opšteg zanimanja, nikada se ne traže i/ili daju lični primeri, bez obzira o čemu se radi; s kezom ili bez!
    To je kao kad bi tebe neko pitao: "je l` ti, mala, kol`ka ti je širina/dubina...?" (razmišljanja)
    Uostalom, u ovom virtuelnom svetu, gde se, od forumaša/ica, ne traže lični podaci (baš bih voleo da vidim, koliko bi članova imao neki forum, na kome su uslovi: ime i prezime i tačna adresa! Verovatno: komada 2!!!), svako iznošenje ličnih (ne)kvaliteta predstavlja obično razmetanje; tip: "nije da se hvalim, ali, uzmite moj za primer".
    Mene je mama učila da se nikada ne hvalim!

  4. #514

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    da ali ako neko ima kvalitete onda to ionako ne može da sakrije. To nije hvalisanje. Ako sam dobro razumela Mariju.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  5. #515

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Ostajem pri svojim kriterijumima,

    Jebes co'eka bez sto kila i dva'es centimetara


    p.s. gde su dimenzije doktore?
    Slažem se! Uz dodatak, visokog (bar) 190 cm i cipele broj 45!
    Za ostalo, već sam poslao odgovor. Obrati pažnju!

  6. #516

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Prvo, u pristojnom razgovoru, na temu od opšteg zanimanja, nikada se ne traže i/ili daju lični primeri, bez obzira o čemu se radi; s kezom ili bez!
    To je kao kad bi tebe neko pitao: "je l` ti, mala, kol`ka ti je širina/dubina...?" (razmišljanja)
    Uostalom, u ovom virtuelnom svetu, gde se, od forumaša/ica, ne traže lični podaci (baš bih voleo da vidim, koliko bi članova imao neki forum, na kome su uslovi: ime i prezime i tačna adresa! Verovatno: komada 2!!!), svako iznošenje ličnih (ne)kvaliteta predstavlja obično razmetanje; tip: "nije da se hvalim, ali, uzmite moj za primer".
    Mene je mama učila da se nikada ne hvalim!
    Ja se nadam da si shvatio salu,ali ...obicno oni koji javno i bas na ovoj temi pricaju samo o nekim prosecima a to su neki nedajboze proseci,imaju problem koji se zove upravo tako - prosek.
    A ima i onih ( javno ih pohvaljujem,a oni ce se prepoznati ) koji su jasno i glasno izneli svoje "muke"
    S obzirom da je pitanje u temi jasno,onda sam sigurna da ne mozemo napamet lupetati,nego bas iz licnog iskustva pisati.

    Citat drth09 kaže: Pogledaj poruku
    da ali ako neko ima kvalitete onda to ionako ne može da sakrije. To nije hvalisanje. Ako sam dobro razumela Mariju.
    Upravo tako a isto se ne moze sakriti ni mali ( pardon,moze se sakriti )
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  7. #517

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat drth09 kaže: Pogledaj poruku
    da ali ako neko ima kvalitete onda to ionako ne može da sakrije. To nije hvalisanje. Ako sam dobro razumela Mariju.
    Ma, da! U nekim mojim postovima, na drugim forumima, morao sam da "spustim nivo", odn. da ga prilagodim okolini, Je`i ga, izgleda da ću to morati i ovde!

  8. #518

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Mi iz ličnog iskustva nikako ne možemo znati koliku ulogu ta dužina kojoj partnerki igra u životu, ako nam to sama ne kaže.

  9. #519

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Mi iz ličnog iskustva nikako ne možemo znati koliku ulogu ta dužina kojoj partnerki igra u životu, ako nam to sama ne kaže.
    Pa evo ja pisem o tome koliku ulogu ima, a Dr Erotic me kritikuje
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #520

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    ...ne mozemo napamet lupetati,nego bas iz licnog iskustva pisati.
    Ti, izgleda imaš problem da, stalno/često, propuštaš neke "sitnice", da ti, nekako, promiču! Gadna stvar! Da znaš da se već brinem!
    Po, treći, i, nadam se, poslednji put, skrećem ti pažnju na neke detalje: prvo, to je zvanično istraživanje, obavljeno od strane vrlo značajne ustanove i objavljeno u ozbiljnom medicinskom časopisu; drugo, nikako ne odražava moj stav o tome; i treće,
    rekoh da se ne hvalim! Stoga, ne razumem tvoju fiksaciju tim ličnim pitanjem!

  11. #521

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Mi iz ličnog iskustva nikako ne možemo znati koliku ulogu ta dužina kojoj partnerki igra u životu, ako nam to sama ne kaže.
    Možda oni koji ulaze u prihvatljiv prosek i ne mogu da govore o ličnom iskustvu.
    Zato oni ekstremi, koji su videli zaprepašćenje/divljenje/oduševljenje/razočarenje/sažaljenje na licu partnerke i/ili reči "Bože, kako ti je velik" ili "Pa, baš ti je mali" možda i mogu da podele neko lično iskustvo.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #522

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Doco, Mara je malo tako duhovita na erotican nacin Ne treba je bas svaki put shvatati sasvim ozbiljno, posebno oko stvari da na videlo izneses dimenzije. Da je tako, svi bi ih ispisali do sada. Ti si nov, znas, pa treba da prodjes kroz proces inauguracije u zvanicno novog clana.

    Eto, i ja se tako malo salim. A sad, molicu lepo, da se manete zajebancije, spikajte i dalje o sirini, debljini i bitnosti istih.

    Edit:

    Zato oni ekstremi, koji su videli zaprepašćenje/divljenje/oduševljenje/razočarenje/sažaljenje na licu
    Ja vid'o jedan extreman primerak, al' samo na sliKi. Bilo je i
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #523

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Ono o "lupetanju" se nije odnosilo na zvanicna istrazivanja,nego na tvoju konstataciju da se ne traze licni primeri :

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Prvo, u pristojnom razgovoru, na temu od opšteg zanimanja, nikada se ne traže i/ili daju lični primeri, bez obzira o čemu se radi; s kezom ili bez!
    p.s. toliko o propustanju sitnica

    nego...ne moras ti nama dati dimenzije...daj sliku
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  14. #524

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Mislim da i nije toliko bitno.

    Bitno je nesto drugo.:



    Mahina !!

    ili samog sebe zavaravam ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  15. #525

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Interesantno je da nijedna od učesnica diskusije ne pominje čvrstinu.... nije bitna ili....?

Strana 35 od 37 PrvaPrva ... 253334353637 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 12:43
  2. Koliku ulogu ima prečnik vagine?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 22:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •