Koliku ulogu ima duzina penisa? - Strana 28
Strana 28 od 37 PrvaPrva ... 182627282930 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 406 do 420 od ukupno 551
  1. #406

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Imam utisak...da je cenjena koleginica Believerka 'tela reći :
    - džabe ti keramika na stomaku,
    - mačor u gaćama
    - ako ti fali stolarija u glavi ?
    otprilike...I`m old fashioned....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #407

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Ni od jedne iskrene dame kojoj su bitni centimetri do sada nismo čuli te centimetre. Msm, informativno, jer ispade da damama forumskim ni konjski ne bi bio dovoljan da popuni prazninu.

    Da ne budem u totalnom off topic-u, ako podloga nije dovoljno vlažna, džaba vam i stub u vlasništvu elektrodistribucije, sex će biti mučenje a ne uživanje.

  3. #408

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ni od jedne iskrene dame kojoj su bitni centimetri do sada nismo čuli te centimetre. Msm, informativno, jer ispade da damama forumskim ni konjski ne bi bio dovoljan da popuni prazninu.

    Kako nismo rekle?

    Poenta je u onom "mashala" dijelu....elte...mi žeMske..tu i tamo mjerimo alatku...eeee oni sa mashala dijelom su ti koji ispunjavaju ..............naša srca.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #409

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Vrati se Morpheo na post sa strucno objasnjenim izrazom "masala" i bice ti jasno
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #410

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    E, to se ne važi, ta mera varira u zavisnosti od veličine ruke meračice.

  6. #411

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    E, to se ne važi, ta mera varira u zavisnosti od veličine ruke meračice.
    Naravno,zamisli kolike su moje ruke...takav masala ne moze da odgovara nekoj malenoj zeni
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  7. #412

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Pa neka varira u zavisnosti od ruku mjeračice. Ako nisi znao, i "one" se razlikuju..od užih, širih...dubljih, plićih...i nema to veze sa prometom koji se odvija dole. U tom slučaju su ručice jedino što mož' da je spasi, da nađe sebi idealnog džipa za U garažu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #413

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Nisam primetio zavisnost između širine ruke i širine vrata garaže, izvinjavam se.

    I da valter često zaviruje na dužinu penisa, Rejčelina strana preuzima vlas' ne daj Bože?
    Poruku je izmenio Morpheus, 15.01.2010 u 01:13

  9. #414

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Pa neka varira u zavisnosti od ruku mjeračice. Ako nisi znao, i "one" se razlikuju..od užih, širih...dubljih, plićih...i nema to veze sa prometom koji se odvija dole. U tom slučaju su ručice jedino što mož' da je spasi, da nađe sebi idealnog džipa za U garažu.
    I ja isto takođe da se izvinim ali ni meni ništa nije jasno

  10. #415

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Ni meni, moje pitanje o podmazanosti osta bez odgovora.

  11. #416

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Kao sto jedna stara mudrost kaze: "Vazno je samo, biti meka srca i tvrda k***a."
    Da malo dodamo i romantike u ovu naucnu raspravu..
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  12. #417

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ni meni, moje pitanje o podmazanosti osta bez odgovora.
    To svakako nije tema

    Duzina bato
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  13. #418

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Kako nismo rekle?

    Poenta je u onom "mashala" dijelu....elte...mi žeMske..tu i tamo mjerimo alatku...eeee oni sa mashala dijelom su ti koji ispunjavaju ..............naša srca.
    Oduvek sam sumnjao da je dusa gore a srce dole sto znaci da sam svoju ''strelu'' uvek zabijao pravo u "srce''

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ni od jedne iskrene dame kojoj su bitni centimetri do sada nismo čuli te centimetre. Msm, informativno, jer ispade da damama forumskim ni konjski ne bi bio dovoljan da popuni prazninu.
    Ti sumnjas u forumasice e bas si nepoverljiv pa valjda bi nam rekle da su imale sex sa konjem... mislim ne verujem da bi nam to precutale ipak je to za pohvalu, zar ne ? Ili sam ja malo naivan mozda si u pravu nisu iskrene mislim nije moguce da nijedna nije to probala a kriju od nas
    Sala na stranu to je bolesno i izvinjavam se za malo off-topic texta.

  14. #419

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ni od jedne iskrene dame kojoj su bitni centimetri do sada nismo čuli te centimetre. Msm, informativno, jer ispade da damama forumskim ni konjski ne bi bio dovoljan da popuni prazninu.

    Da ne budem u totalnom off topic-u, ako podloga nije dovoljno vlažna, džaba vam i stub u vlasništvu elektrodistribucije, sex će biti mučenje a ne uživanje.
    U pravu si potpuno. Mozda izgleda da se malo "VADIM", ali je stvarno tako. Nijedna "normalna" zena se nije podsmevala mom ponosu ili rekla neku uvredljivu rec. Seks je bio vise nego dobar, po njihovim recima, i nikakvih uvreda nije bilo. Sa nekima od njih sam se i kasnije vidjao. Opet, kazem, u veliku rupu treba bagerom sipati zemlju, asov je mali za to.

  15. #420

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat grobar kaže: Pogledaj poruku
    Opet, kazem, u veliku rupu treba bagerom sipati zemlju, asov je mali za to.
    Neee ! Ma cuti covece sto im (zenama) pomazes pa eto i posle se pitamo zasto se sexaju sa konjima umesto sa nama pa zato sto su ukapirale da od viska ne boli glava a ti ih samo podstici.
    Necu se iznenaditi kada 2050-e budemo spali na to da samo jer ce nas zene otpisati no valjda ce im trebati deca e tu cemo ih zenuti naplacivacemo seme nego eee pa nismo ni mi toliki majmuni zna Gedzo znanje i onda ce sve doci na svoje

    Ne znam sto ovo napisah ali ne moze da skodi... a mozda i moze

Strana 28 od 37 PrvaPrva ... 182627282930 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 13:43
  2. Koliku ulogu ima prečnik vagine?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 23:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •