Koliku ulogu ima duzina penisa? - Strana 34
Strana 34 od 37 PrvaPrva ... 243233343536 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 496 do 510 od ukupno 551
  1. #496

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Izvini ali to je najgluplja izreka ikad, nidje veze nema, nekom je maceha bolja od majke, sve zavisi od okolnosti ''sudbine'', naravno svaka cast ko moze sebi da priusti veliko, jako i pametno taj je ubo premiju, mada jos nisam upoznao ko je sve to zajedno ubo..ali opet kazem ko jeste svaka sast
    Svala mi cast onda

    ...al nije tema ko je sta ubo,nego cime je ubo
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #497

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Tema je Koliku ulogu ima duzina penisa?...ja mislim da nema ulogu..ne moze da razmislja, mozak moze, ja ga nemam mnogo ali snalazim se, a penis mi i ne treba, kad ni nije trebao 24 godine ne treba mi ni ostatak zivota, za druzenje mi to ne treba..
    Pa meni nije sve u sexu ima nesto i u zezanju, sex traje 10,15 40 minuta a druzenje mnogo duze..tako nekako ja gledam na to

  3. #498

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    U jebo te stvarno...
    ...zar i u druzenju duzina penisa igra neku ulogu

    ...ostarEla sam...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  4. #499

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    U jebo te stvarno...
    ...zar i u druzenju duzina penisa igra neku ulogu

    ...ostarEla sam...
    treba prvo procitati pa onda komentarisati, rekao sam da penis ne treba za druzenje..

  5. #500

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    penis ne treba za druzenje..
    ...treba, treba, nikad ne znas dokle ce druzenje da dovede... ono... drug, drugu pa u drugom stanju
    neunistiva zlojebaba!

  6. #501

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Duzina je ipak vazna jel<< od glave ne boli visak<<

  7. #502

    09 Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Pitali babu koji je najbolji, dugačak, tanak , debeo,,,,a ona kaže najbolji je onaj ako ti srce traži tu osobu, pročitao sam staru knjigu od jednog Zagrebčana o seksu i samo sam upamtio "ako čovek ume da napravi razliku između dva snošaja dobar je ljubavnik," slušao sam ženu kad kaže "šta se vi falite sa vašim kurčinama znate cigana mišu on ima mali kurac ali kad uhvati da vrti pa prosto poludim od uživanja.....

  8. #503

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Evo, skoro pročitah da je firma Condomi iz Kelna svoje prezervative, izrađene po evropskim standardima EN 600 (dužina 17 cm, prečnik od 44 do 56 mm), u velikim količinama izvezla u Afriku; može se, dakle, poći od pretpostavke da su i tamo muškarci normalno obdareni. Međutim, činjenica je da mali "vršnjaci" mogu veoma da imponuju: kod malog "vršnjaka" postoji veća osetljivost živaca. Kod takvih, u opuštenom stanju, sunđerasto tkivo više se skuplja i sadrži manje krvi, ali se to nadoknađuje kada dođe do erekcije, i tada može da se uveća 4-5 puta (obe dimenzije). Nasuprot tome, kod velikog "vršnjaka", nervi su manje osetljivi i u sunđerastom tkivu se već nalazi izvesna količina krvi, tako da, prilikom erekcije, često ne može da primi nove količine (inače bi čovek mogao da se onesvesti), pa se dešava da, i u najponosnijem stavu, bude manji od nekog skromnijeg primerka.

    Upravo ono od čega muškarci imaju panican strah - reč je o impotenciji - češće pogađa one prema kojima je priroda, bar kada je u pitanju veličina, bila izdašnija, jer je potrebno da u sunđerasto tkivo prodre više krvi. To je proces, koji, s godinama, postaje sve dugotrajniji. Zbog toga, ipak je bolji "vršnjak" prosečne veličine, koji neće zakazati u odlučujućem trenutku. Prema jednom skorašnjem istraživanju, sprovedenom u nemačkom gradu Esenu, prosečni "vršnjak" je 14,48 cm dug i obim mu iznosi 3,95 cm. Osim toga, za vreme ljubavne igre, deblji je bolji nego duži, zbog toga što se, kod žene, tačke zadovoljstva nalaze u prednjem delu vagine.

    To vam je stručno objašnjenje za neupućene!

  9. #504

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Nema nikakvu ulogu
    Poruku je izmenio starsica, 24.09.2010 u 00:36 Razlog: smanjila slova

  10. #505

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Pa nema ......kapitalno nema

    Bitno je da je postojan .
    I , kako bih rekao......komunikativan.

    I da .......da se dobro uklapa u novu sredinu.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #506

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Evo, skoro pročitah da je firma Condomi iz Kelna svoje prezervative, izrađene po evropskim standardima EN 600 (dužina 17 cm, prečnik od 44 do 56 mm), u velikim količinama izvezla u Afriku; može se, dakle, poći od pretpostavke da su i tamo muškarci normalno obdareni. Međutim, činjenica je da mali "vršnjaci" mogu veoma da imponuju: kod malog "vršnjaka" postoji veća osetljivost živaca. Kod takvih, u opuštenom stanju, sunđerasto tkivo više se skuplja i sadrži manje krvi, ali se to nadoknađuje kada dođe do erekcije, i tada može da se uveća 4-5 puta (obe dimenzije). Nasuprot tome, kod velikog "vršnjaka", nervi su manje osetljivi i u sunđerastom tkivu se već nalazi izvesna količina krvi, tako da, prilikom erekcije, često ne može da primi nove količine (inače bi čovek mogao da se onesvesti), pa se dešava da, i u najponosnijem stavu, bude manji od nekog skromnijeg primerka.

    Upravo ono od čega muškarci imaju panican strah - reč je o impotenciji - češće pogađa one prema kojima je priroda, bar kada je u pitanju veličina, bila izdašnija, jer je potrebno da u sunđerasto tkivo prodre više krvi. To je proces, koji, s godinama, postaje sve dugotrajniji. Zbog toga, ipak je bolji "vršnjak" prosečne veličine, koji neće zakazati u odlučujućem trenutku. Prema jednom skorašnjem istraživanju, sprovedenom u nemačkom gradu Esenu, prosečni "vršnjak" je 14,48 cm dug i obim mu iznosi 3,95 cm. Osim toga, za vreme ljubavne igre, deblji je bolji nego duži, zbog toga što se, kod žene, tačke zadovoljstva nalaze u prednjem delu vagine.

    To vam je stručno objašnjenje za neupućene!
    Ok,culi smo strucno objasnjen pojam dizanja kod obdarenih i onih manje obdarenih...

    A sad ajd da se upoznamo
    ovde kod nas je obicaj da se licne dimenzije u roku od odmah napisu
    a onda da nam iz licnog iskustva kazes ima li duzina veliku ulogu ili nema
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #507

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Prema jednom skorašnjem istraživanju, sprovedenom u nemačkom gradu Esenu, prosečni "vršnjak" je 14,48 cm dug i obim mu iznosi 3,95 cm.
    Meni je dovoljna potvrda da sam natprosečan. Molim lepo, hvala i doviđenja.

  13. #508

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    U jbt ta cifra mi je promakla

    14,48 ???

    Ne bih to pozelela ni najgoroj prijateljici
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  14. #509

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    U jbt ta cifra mi je promakla

    14,48 ???

    Ne bih to pozelela ni najgoroj prijateljici
    Opet!? Naglasak je na "...prosečni..."! U poređenju sa Kinezima, gde je prosek 8 cm, ovo mu dođe kao raketa!
    Još u Kama Sutri, kaže se da "žena slonica" ne ide sa "muškarcem mišem"!

  15. #510

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Ostajem pri svojim kriterijumima,

    Jebes co'eka bez sto kila i dva'es centimetara


    p.s. gde su dimenzije doktore?
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 34 od 37 PrvaPrva ... 243233343536 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 13:43
  2. Koliku ulogu ima prečnik vagine?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 23:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •