Da li ste se danas SEXALI? - Strana 7
Strana 7 od 29 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 425
  1. #91

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    evo upravo zavrsihhhhhhhhhh uhhhhhhhhh

    Završio pa trk na forum da se pohvališ? ccc

  2. #92

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku

    jer imas i onu narodnu takodje da je sex sirotinjska zabava
    E ako je tako, zelim sebi dobru sirotinjsku zabavu do kraja zivota!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #93

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    E ako je tako, zelim sebi dobru sirotinjsku zabavu do kraja zivota!
    Zato i pomenuh... ima siromastvo svojih prednosti da nema svi bi bili bogati,a ne samo njih 15%

  4. #94

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Kao prvo: ne znam da lazem...
    Kao drugo: toliko sam se na'ebao u proteklih 3 godine da mogu sebi da priustim malo mirnog zivota...
    Kao trece: racunaj na amortizaciju ili ako ovo treba da bude oglas onda shvati kako ga cuvam za nekog i koliko ce ovako ocuvan biti tom nekom dobar...

    Ima istine u onoj narodnoj kako pocnes godinu cela ce ti biti takva...ne daj Boze da mi opet sex bude glavna zabava,jer imas i onu narodnu takodje da je sex sirotinjska zabava i nisam siguran da nema bar tracka istine u pomenutoj...

    A i nije ratni zlocinac...
    Iju sine Nebojiša ko ti drma kavez? Samo služim narodu

    Dobro je da nam nisi bio ovde protekle tri godine svega bi se načitali

  5. #95

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    ne...strajkujem...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #96

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Iju sine Nebojiša ko ti drma kavez? Samo služim narodu

    Dobro je da nam nisi bio ovde protekle tri godine svega bi se načitali

    Ako bi cesce pominjala taj fascinantni pojam drmanja kaveza stvarno bi se svega nacitali,ali eto srecom ne sex-am se u 2008.,a zahvaljujuci sex-anju i poslu nisam bio u prilici da ovako retardiran i ogranicen eksponiram svoju siromasnu elokventnost i mizerni vokabular kojim se sluzim...

    A sine Nebojsa je takodje meni rogobatno,ali vredno pomena,narocito sto ne znam ko mi sve upucuje isto,a lici kao kada bi ja oslovljavao ovako nemusht koleginice sa majka Zorka ili baba Mileva...Ti bar znas kome delis komplimente,a to sto sam na pocetku godine apstinent bas mi godi...

    Ako imas zarku zelju mogu ja i da pocnem sa snosajima,meni ionako rok trajanja lici na rok trajanja sveze obranom mleku...srecom,pa se ne menjam,bar sam dosledan,a i ne volim da lizem sladoled,ono drugo volim...

  7. #97

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    Teraš me sad da budem ozbiljna i da se raspravljam na temi koja nije predvidjena za to ali ću ti odgovoriti sada a dalje možemo nastaviti i na PP da ne smaramo narod ovde.

    Ako bi cesce pominjala taj fascinantni pojam drmanja kaveza stvarno bi se svega nacitali,ali eto srecom ne sex-am se u 2008.,a zahvaljujuci sex-anju i poslu nisam bio u prilici da ovako retardiran i ogranicen eksponiram svoju siromasnu elokventnost i mizerni vokabular kojim se sluzim...
    Apel se odnosio na sve članove a ne samo na tebe. Ako malo bolje pogledaš na poslednjim stranama ove teme većina odgovora je isključiva u negativnom smislu Takvih odgovora ima i na drugim temama...ne nemam prijatelja na ovom forumu (ali zato imam cela dva posta) ne nemam kome da ostavim poruku jer taj Neko ne posećuje stranice Vojvodina cafea...primera kolk'o hoćeš tako da moj post i ako na prvi pogled deluje neozbiljno ustvari samo to nije.
    Kao moderator dužna sam da podstaknem članove da pišu stoga ne vidim razlog da to ne bude u pozitivnom smislu.
    Sexajte se ljudi to je zdravo!
    Tako da...nije namenjen isključivo tebi stoga nemaš razloga za drmanje

    A sine Nebojsa je takodje meni rogobatno,ali vredno pomena,narocito sto ne znam ko mi sve upucuje isto,a lici kao kada bi ja oslovljavao ovako nemusht koleginice sa majka Zorka ili baba Mileva...Ti bar znas kome delis komplimente,a to sto sam na pocetku godine apstinent bas mi godi...
    To je tvoj izbor
    Koliko sam skontala smisao svega ovog i jeste da se "krijemo" iza sličica i nickova tako da je moj izbor da moje podatke znaju samo odredjeni ljudi.
    Kolega Nerone ukoliko Vam smeta više Vas neću oslovljavati sa sine Nebojiša, što znači da ću sa Vama imati čisto poslovan odnos.

    Ako imas zarku zelju mogu ja i da pocnem sa snosajima,meni ionako rok trajanja lici na rok trajanja sveze obranom mleku...srecom,pa se ne menjam,bar sam dosledan,a i ne volim da lizem sladoled,ono drugo volim...
    Što se mene tiče radi samo ono što te čini srećnim

    Ja sam novu godinu dočekala sirotinjski...u krevetu.

  8. #98

    02 Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Teraš me sad da budem ozbiljna i da se raspravljam na temi koja nije predvidjena za to ali ću ti odgovoriti sada a dalje možemo nastaviti i na PP da ne smaramo narod ovde.


    Apel se odnosio na sve članove a ne samo na tebe. Ako malo bolje pogledaš na poslednjim stranama ove teme većina odgovora je isključiva u negativnom smislu Takvih odgovora ima i na drugim temama...ne nemam prijatelja na ovom forumu (ali zato imam cela dva posta) ne nemam kome da ostavim poruku jer taj Neko ne posećuje stranice Vojvodina cafea...primera kolk'o hoćeš tako da moj post i ako na prvi pogled deluje neozbiljno ustvari samo to nije.
    Kao moderator dužna sam da podstaknem članove da pišu stoga ne vidim razlog da to ne bude u pozitivnom smislu.
    Sexajte se ljudi to je zdravo!
    Tako da...nije namenjen isključivo tebi stoga nemaš razloga za drmanje


    To je tvoj izbor
    Koliko sam skontala smisao svega ovog i jeste da se "krijemo" iza sličica i nickova tako da je moj izbor da moje podatke znaju samo odredjeni ljudi.
    Kolega Nerone ukoliko Vam smeta više Vas neću oslovljavati sa sine Nebojiša, što znači da ću sa Vama imati čisto poslovan odnos.


    Što se mene tiče radi samo ono što te čini srećnim

    Ja sam novu godinu dočekala sirotinjski...u krevetu.
    Pa koleginice ipak sam po svoj prilici i nakon ovako duboke ANALize danas prekinuo apstinenciju i kome da budem zahvalan do tebi...Nemoj samo poslovno,a i ne shvataj me bukvalno,jer koliko bih ja to sebe cenio i kao lika i kao ucesnika u sexualnom opstenju sa dragim bicima ako bi mi 'kavez' i 'sine' bili motivi za bilo sta osim do zabave i podsticanja drugih kao i sebe na opstenje...Znaci i mi siromasi imamo svojih vrlina i prednosti...

  9. #99

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    ...ko nije...neka mu se osushi...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #100

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    Nisam ja...i nemam nameru

  11. #101

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    jbg moj je na sušilu od prekjuče... idem da vidim baš,hvala vam.. umalo da zaboravim...

  12. #102

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    Ofkors...baš sad promenio ruku...mmmmmmmmmmm....
    When I'm good..I'm really Good, When I'm Bad...I'm Better

  13. #103

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    ljubljenje s vladetinuom bolje je od sexa.
    & underpaid......

  14. #104

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    Nisam. Volim sex, rado ga se sećam.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #105

    Odgovor: Da li ste se danas SEXALI?

    ...nisam...ali kao da jesam...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 7 od 29 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •