Sedam ipo
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Sedam ipo

  1. #1

    Sedam ipo

    Pre neki dan sam bio na premijeri filma sedam ipo kod nas u Novom Sadu .....

    sta da vam kazem ...... odusevljen sam
    otisao sam sav nesto nakrivo nasadjen , ali ovaj film mi je izvukao osmeh i oraspolozio kako apsolutno nisam ocekivao

    Fantasticna prica o stanju u drustvu i coveka kod nas danas ..... ljudima opsednutim svojim slabostima, strastima, svaki sa svojim vidjenjem normalnog i morala ..... o povezanosti koje mi nekako ipak nismo svi ni svesni , a sve uz fenomenalnu komicnost svojstvenu samo nama

    Obavezno ga pogledajte , a ako neko i jeste....... da cujemo sta vi mislite
    Possibility of dream come true makes life worth living.....
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sedam ipo

    Citat Bishop kaže: Pogledaj poruku
    Fantasticna prica o stanju u drustvu i coveka kod nas danas ..... ljudima opsednutim svojim slabostima, strastima, svaki sa svojim vidjenjem normalnog i morala ..... o povezanosti koje mi nekako ipak nismo svi ni svesni , a sve uz fenomenalnu komicnost svojstvenu samo nama
    Jedan od rijetkih domacih filmova koji mi se mnogo dopao
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Sedam ipo

    Odgledala i odlican nas film. Drago mi je da su napokon snimili nesto kvalitetno.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sedam ipo

    Pa dobar je film...neobična zamisao...Al imam utisak kao da mi je još nešto falilo da bi film bio baš baš dobar...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sedam ipo

    Nije los film,mada nisam bas nesto extra odusevljena.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sedam ipo

    Meni se film dopao, za divno čudo da i domaći film nečemu vredi
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Sedam ipo

    Filmu "Sedam i po" pripala nagrada za najbolji debitantski film na Festivalu mediteranskog filma u Maroku!

    Filmu "Sedam i po" reditelja Miroslava Momčilovića na tek završenom "13. Internacionalnom festivalu mediteranskog filma" pripala je nagrada "Azzeddine Meddour" koja se uručuje najboljim debitantima.

    U skladu sa ovim priznanjem Momčilović kaže: "Ova nagrada će mi biti odličan podsticaj da ne ostanem samo debitant!"

    Na festivalu, koji je održan od 24. do 31. marta, film "Sedam i po" prikazan je u takmičarskom programu, u konkurenciji sa još deset naslova pristiglih iz Sirije, Hrvatske, Egipta, Francuske i Grčke.



    tuck
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Sedam ipo

    Najzad sam ga se ''dočepala'' i oduševila... Odavno jedan domaći film nije na mene ostavio takav utisak... naravno i sjajna glumačka ekipa...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

Slične teme

  1. Otkriven novi sunčev sistem sa sedam planeta?
    Autor silvia u forumu Astronomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.08.2010, 12:27
  2. Sedam muških zapovesti
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.03.2010, 13:33
  3. Sedam svetskih čuda antičkog sveta
    Autor yige_gui u forumu Istorija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.09.2009, 23:48
  4. Plata sobarice sedam miliona evra
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.10.2007, 09:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •