Survivor Kostarika
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29
  1. #1

    Survivor Kostarika

    U 4. sezoni najekstremnijeg serijala, 18 poznatih lica iz regiona - Srbije, Hrvatske, Makedonije i Crne Gore provešće više od mesec dana pakla na divljim ostrvima Kostarike. U ovogodišnjoj “Survivor” avanturi, Andriji Miloševiću se pridružila i koleginica iz Hrvatske, voditeljka Marijana Batinić.


    Boriće se za goli život, jedni protiv drugih, sa istim ciljem: preživi, pobedi i osvoji vrednu novčanu nagradu! Unutrašnje borbe, borba sa prirodom, neslaganja i svađe, svakodnevno će zagorčavati život takmičarima. Njihova izdržljivost, smelost, snalažljivost i volja biće neprekidno na testu. Razmaženost se neće tolerisati, jer u "Survivoru" nema povlastica čak ni za poznate. Dnevne borbe donosiće male nagrade i olakšavati život na svega nekoliko sati, dok će sve ostalo biti samo puko životarenje.

    Pravila igre: Daleko od civililzacije muški i ženski takmičari se bore da prežive. Samo jedan postaje pobednik i odnosi vrednu nagradu. Na samom početku serijala, takmičari se dele u dva plemena koja svakodnevno odmeravaju snage boreći se za dominaciju. Igre za nagradu olakšavaju im život u izolaciji, a igre za imunitet spasavaju od odlaska na Plemenski savet i gubljenja jednog člana plemena. Vremenom plemena se stapaju u jedno i tada takmičenje prerasta u pojedinačno nadmetanje.

    Egzistencija: U potpunoj izolaciji, opremljeni samo minimalnim sredstvima za preživljavanje, takmičari su prinuđeni da se snalaze. Sklonište, koje ih štiti od kiše, vetra, životinja i predstavlja mesto za počinak, grade od materijala koji pronađu u neposrednom okruženju. Šta će biti na dnevnom meniju zavisi isključivo od njihove sposobnosti da u prirodi prepoznaju plodove koji su jestivi, umešnosti da dođu do plena bez odgovarajućeg pribora i veštine da ga pripreme. Ukoliko ne nauče da pale vatru kao naši preci, ili je ne osvoje u borbama, njihova ishrana biće siromašna i nedovoljna. Na bube, insekte i stvorenja koja gamižu, a često i ujedaju, moraju da se naviknu. Mnoge navike iz civilizacije, ovde će morati da budu zaboravljene.

    Prva.rs
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Takmičari su:

    Žare Berber
    Vladimir Vuksanović
    Stanija Dobrojević
    Sebastijan Flajs
    Radovan Stošić
    Ognjen Kajganić
    Nikola Šoć
    Neven Ciganović
    Milan Gromilić
    Mia Begović
    Martina Vrbos
    Marko Karadžić
    Maja Lena Lopatni
    Kristina Bekvalac
    Jelena Maćić
    Ava Karabatić
    Aleksandra Nakova
    Aleks Grdić
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Osim gospodje Begovic,ko je ovde poznata licnost ?
    Nikad ne reci nikad !
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Citat dusica63 kaže: Pogledaj poruku
    Osim gospodje Begovic,ko je ovde poznata licnost ?
    Pa ja sam cula jos za Kristinu (sestru "zbog da jedes gomna" Natase) Bekvalac.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Ja sam cula za ovu Jelenu Macic...msm da je to ona sminkerica....zvalava....sestra od one Marije sto je vodila city i udala se za....nekog sportasha....

    A ovaj Neven Ciganovic....zar to nije onaj cika sto je Minimaxu radiJo karvatLe?...ili sam nesto pobrkala?

    Sve u svemu nezanimljiv skup...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Ja to ne mogu da gledam....ti reality me baš smaradu
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Ja sam počela redovno da ga gledam.Mislim da su baš teški uslovi za život.Ne bih mogla da spavam na onim oblicama od bambusa i da jedem rižu koju moj organizam ne može da podnese.I grozim se buba i nehigijenskih uslova za život.Zar je moguće da je pohlepa za lovom toliko jaka da podnose sve ono??????!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Nisam pogledala niti jednu epizodu Potrudicu se da uhvatim korak :D
    Nikad ne reci nikad !
      Vrh

  9. #9

  10. #10

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Survivor: Odbačena Stanija, presudio pirinač!


    Starleta je uspela da za samo 24 časa iznervira sve saplemenike i završi na Ostrvu odbačenih gde je čekaju "lavice" Jelena i Mia. Ogi se skinuo go, a Kristina želi da svi hodaju bez odeće...


    Pleme Boruka je do sada delovalo kao jedinstveno i složno, a samo je Makedonka Aleksandra svojim depresivnim fazama izdvajala i tražila da bude izbačena. Međutim, ona se u poslednjem trenutku predomislila i "zasukala rukave". Momci su ovo dočekali oduševljeno, a Stanija je kao i uvek morala da "svakoj čorbi bude mirođija".

    Iako je većina devojakla mislila da će lepa Makedonka ili Ava da "odleti", na Plemenskom savetu glasanje je krenulo potpuno neočekivanim tokom.

    Naravno, ponovo je Stanija bila ta koja je izazvala negativnu energiju svojim nepromišljenim izjavama da muškarci omalovažavaju i ne cene ni malo žene i ono što one rade. Kao i obično pričala je bez prestanka, a na Žaretovu opasku da ni pirinač ne ume da skuva, ona je besno reagovala.

    "Umem i kuvam ga i kući, kao da je neka mudrost nasuti pirinač i dodati tri puta više vode. Naravno da je to sve lakše kući, ali uspela sam i ovde", besnela je Stanija, ali spasa joj nije bilo, saplemenici kažu da su ono što skuva jeli - jer su morali.

    Iako Vlada, Ognjen, Žare, Milan i Sebastian nisu nameravali da njoj daju glas, svojim stavom je uspela da promeni njihovo mišljenje, pa je dobila maksimalnih pet glasova od muškog dela Boruke i tako postala novi stanovnik Ostrva odbačenih.

    Da nije "letela pred rudu", umesto nje odbačen bi bio verovatno Milan za čije ipadanje su glasale sve četiri devojke, a Stanijija je svoj glas obrazložila: "Bezličan je i dosadan".

    Ipak, on je ostao, a ljutita Stanija je svoju kletvu bacila je na Aleks, koju smatra izdajnikom u Boruki i glavnim krivcem za svoje ispadanje.

    KAD BI STANIJA UMELA DA ĆUTI...


    Aleks, koju je Stanija nazvala izdajnikom jer je, navodno, dozvolila Nevenu da za Matambo osvoji pobednički poen, bezuspešno je bila u potrazi za tajnim imunitetom, ali joj je na Ostrvu odbačenih, sa Miom i Jelenom bilo - fenomenalno.

    Naravno, Stanija je bila ta koja je morala da u negativnom kontekstu prokomentariše Aleksino oduševljenje odbačenim takmičarkama.

    "Ako je toliko oduševljena životom kod gospođe Mie i Jelene, a nije zadovoljna ovde kod nas, neka se onda lepo izjasni, a nama će biti najlakše da je tamo i pošaljemo da uživa s njima", kaže Stanija koja, kada se sa Aleks našla "prsa u prsa" ipak nije rekla da ju je samo ona nazvala izdajicom.

    "Neven je mene zapričao, svaka im čast na taktici! Kad sam viknula Ogi, on je već potrčao. Kunem se da nisam...", objašnjavala je ona, ali je većina saplemenika prekinula i rekla da nema potrebe za tim, jer joj veruju i razumeju je. Naravno, Stanija je opet sumnjičavo vrtela glavom... a ta sumnja, plus loše kuvanje i svađa neprestano protivljenje stavu "dečaka" - koštalo ju je izbacivanja iz plemena.

    Mia i Jelena kažu da sledećem odbačenom neće dati da priđe njihovom kampu i da će sam morati sebi da pravi krevet, šator, pali vatru, kuva sada već čuveni pirinač... Stanija bolje bi ti bilo da si ćutala.

    A DA SE SVI SKINEMO GOLI!?



    Na drugoj strani, kod Matamba, vladala je potpuno druga atmosfera. Oni su prvi put od početka Survivora bili neopterećeni "plemencem", pa su ceo dan proveli u izležavanju na plaži i šetnji. Devojke su pričale o "ženskim temama", a Kristina se žalila što ne može da bude gola...

    "Strašno mi smeta što moramo da se oblačimo. Meni bi mnogo više odgovaralo da smo sve vreme goli. A vama?", pitala je Martinu i Maju Lenu.

    Devojke baš i nisu bile oduševljene idejom, ali momci iz suparničkog plemena nemaju stida, skidaju sve sa sebe bez i malo problema, a devojke sve to iz prikrajka posmatraju pa pred spavanje razmene mišljenja o viđenom. Glavni "golać" je Ogi.

    Dok se Ogi skida, Nikola će izgleda da skine, koga drugog neko Kristinu sa kojom provodi najviše vremena, malo dalje od kampa, uz obrazloženje da mu prija njeno društvo.

    "Nas dvoje imamo mnogo zajedničkih tema i poznajemo iste ljude pa je logično da se malo više družimo i ponekad osamimo da bismo razgovarali", tvrdi Nikola.

    Ipak, tu je uvek i Martina, sa kojom Novosađanka voli da se ljubi - bez jezika! Martina to zove prijateljskom podrškom.

    (MONDO)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Ne gotivim bas nesto Staniju...pre survivor..a/ne radi mi gorji red tastature s toga nema ni zagrada, kukica i kvakica/ nisam ni znala da postoji...
    Elem, iako se deklarise kao faJter...nije nista do obicne zenturace, alapace, opajdare...ali....
    ...sam postupak muskaraca /ako se tako mogu nazvati/ plemena boruke je
    Izbaciti je samo zbog toga sto je, gle cuda, rekla nesto sto su oni, svojim malim mozgicima, protumacili ako atak na nji'ov EGO...
    Nije ova sezona bas za padanje u nesves'...sve moj do mojega...
    Ja, za sada, navijam za Martinu...bas mi je nekako pozitivac....a i Neven mi simpa...kao neko veliko dete mi je...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Hebes ga...niko ni ne gleda....nemas s kim ni komentiraT
    A onomad se oko Milosha koplja....ma....

    Zao mi sto je ispao Neven...bUt...ovaj Miin "ples"me bas oraspoloziJo...looda te looda...



    klik na 12.35 minuta...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Survivor Kostarika

    ne pratim redovno al pogledam kad sam u prilici preglede nedeljom
    vidim da se Stanija dobro kotira kod gledalaca i stvarno mi nije jasno zbog cega
    ona ima fore tipicne jajare:sve ono sto joj ljudi kazu u poverenju u trenutku slabosti,ludosti ili sam bog zna cega ona iskoristi protiv njih kad-tad
    ta direktnost nije plus nego je podla i niska...tako smo se moj brat i ja svadjali kad smo bili mali,a on je bio Stanija

    nailazi moja majka a on naivno naglas:A kad bih sad rekao kevi da si ti polomila garnisu? Ali necu,obecao sam da cu da cutim...
    i naravno da je mama uvek sve znala...
    ne ode direktno kod keve da tuzi nego sve tako naglas,da ona cuje..i to uvek kad mu zgazim na zulj...
    dakle,Stanija je fuj
    ogovara,vata na galamu a posle se poziva na to sto je nezasticena zena
    a mogla bi zubima svakog da pokida na ostrvu

    ne svidja mi se ni Marko
    ni Martina
    ni ona isfrustrirana sestra Marije Macic
    ni ona mala Bekvalac

    nekako mi je onaj Milan okej
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Ja gledao malo i dosao sam do zakljucka : Marija Macic je mnoge ulepsala ali sebe ne..

    A Stanija je iz mog mesta pa ne mogu biti objektivan.

    Ima dobrih fora .......zna znanje .......fizikus joj nije los .......ima jezik .......privlaci paznju ...i tako....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Sebastijan mi je skroz ok lik, volela bi da on pobedi...ove žene su kritične sve do jedne, nijedna nije za pobedu
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  2. VIP Survivor
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 05.01.2011, 22:10
  3. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:06
  4. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •