Budućnost Novog Sada
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    05 Budućnost Novog Sada

    Gde vidite Novi Sad za 5-10 godina?

  2. #2

  3. #3

    Odgovor: Budućnost Novog Sada

    U Bačkoj!

    Ma vidim ga gde je i sada, a kako ga vidim, e to je bolje pitanje.

    Elem, verujem da će tada biti u EU, jer se nadam da će i Srbija biti tada u istoj. Isključivo ga vidim kao glavni grad AP Vojvodine koja se i dalje nalazi u Srbiji, kao industrijsko-kulturno-turističko-ekonomski centar sa mnogo većim prilivom kapitala i investicija, sa izgrađenim Žeželjevim mostom, sa većom dozom tolerancije među stanovnicima, sa manje turbo-folka, sa sređenom Petrovaradinskom tvrđavom, sa radnim mestima na koja dolaziš trudom i školom, a ne vezama itd.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: Budućnost Novog Sada

    Citat Kunic kaže:
    Elem, verujem da će tada biti u EU, jer se nadam da će i Srbija biti tada u istoj.
    Volela bih da delim tvoj entuzijazam. Definitivno Novi Sad vidim kao pravu evropsku varoš, dakle u EU, ali nekako ne verujem da ćemo se u narednih 5-10godina integrisati sa ostatkom sveta.

    I da, vidim ga, ne mnogo većeg niti brojnijeg nego što je danas, ali mnogo, mnogo bogatijem u svakom smislu te reči. Sa zadovoljnijim, tolerantnijim i kulturnijim stanovnicima, sa više posla i više novca, sa uređenijom infrastrukturom, našminkan i čist, to će biti grad koji će zaista biti brend ove regije.
    I vidim sebe u njemu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #5

    Odgovor: Budućnost Novog Sada

    Pitanje je bilo od 5 do 10. Ja sam uzeo gornju granicu. A ako do 2016. ne dospemo u EU u kojoj su svi srećni, lepi i debeli i naravno puni para onda ni ne treba da budemo tamo.

    A da smo evropska varoš - vala jesmo. Ništa manje vredni od sličnih mesta po Evropi. Imamo strancima šta da ponudimo, a od kada smo postali superbrend Srbije, valjda će i to da utiče.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  6. #6

    12 Odgovor: Budućnost Novog Sada

    Novi Sad vidim na istom mestu, ali ako ovako ostane biće mu uništena duša

    i staro jezgro . O načinu života da i ne govorimo. Najviše bih voleo da za 5

    godina bude glavni grad VOJVODINE.

  7. #7

    Odgovor: Budućnost Novog Sada

    Citat palffy kaže: Pogledaj poruku
    Najviše bih voleo da za 5 godina bude glavni grad VOJVODINE.
    Pa Novi Sad i jeste glavni grad Vojvodine, i to već jako mnogo godina. Ali ok, jasno mi je šta je bila poenta.

  8. #8

    Odgovor: Budućnost Novog Sada

    Budućnost Novog Sada će sigurno biti lepša, evropska!




  9. #9

    Odgovor: Budućnost Novog Sada

    Novi Sad ide kontinuirano uzlaznom putanjom,u najpozitivnijem smislu te reci.
    I to,potpuno zasluzeno.Cak,mislim da je zasluzio i bolje i vise.
    Za razliku od Beograda,koji se pretplatio za sva sranja ovoga sveta.Evo veceras,dok u Republici Srpskoj(ciji je bivsi predsednik Radovan Karadzic),svi mirno spavaju,u Beogradu se opet u ime "patriotizma" pljacka i rusi grad.
    Zato,dragi moji novosadjani,uzivajte u svom lepom gradu,i cuvajte ga,pa ni on vama nece ostati duzan.





    Ako vam je dobro ... onda nista!

Slične teme

  1. Budućnost je u naturizmu!
    Autor SQUAW u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.09.2015, 00:21
  2. Budućnost...
    Autor Goga u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.06.2012, 22:49
  3. Budući ponos Novog Sada, Marina na Dunavu
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.11.2008, 19:36
  4. Tetoviranje - budućnost vakcinisanja...
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.02.2008, 01:41
  5. Povratak u budućnost - DeLorean DMC-12
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.12.2007, 01:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •